Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 59 10
Call-Girls 174726
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεριανή μεσοβδόμαδη συνάντηση με την απίστευτη καυλιάρα και το μιλφο-απωθημένο από το γυμναστήριο της γειτονιάς του καθενός. Την έχω πάρει ήδη 5 ή 6 φορές και καμία φορά δεν έκλαψα τα λεφτά μου. Μου ήρθε κατευθεία από το πρωινό της γυμναστήριο (κάνει personal training) και το σολάριουμε με ωραίο άσπρο φορεματάκι που έκανε αντίθεση με το μαυρισμένο χρώμα της (!! μέσα στο Νοέμβρη). Στο μπλογκ έχω ανεβάσει φωτογραφίες από το σαλόνι μου να δείτε γράμμωση στα χέρια. Έτοιμη για διαγωνισμό bodybuilding μιλάμε η τύπισσα... δεν υπάρχει άλλη τέτοια στην Αθήνα (μόνο Λολιτα από Κασσάνδρας 3), κυτταρίτιδα, κιλάκια δεν ακούμπησαν ποτέ το σώμα της. Επειδή γνωριζόμαστε καιρό ξεκινήσαμε αμέσως τα γλωσσόφιλα και κοντέψαμε να μη πάμε κρεβατοκάμρα (με άλλους δε ξέρω αν βάζει γλώσσα). Αυτό που την ξεκλειδώνει και την ανάβει αμέσως είναι να της γλύφεις λαιμό και πλατούλα ανάμεσα στους γραμμωμένους της δελτοειδείς. Μετά τη κάνεις ότι θες.... σου δίνεται απόλυτα ένα σώμα που έχει σμιλευτεί χρόνια στα γυμναστήρια και βάζει κάτω τις νεότερες. Το μουνί της μάλιστα έχει απίστευτο ροζ χρώμα που κάνει αντίθεση με τους μαυρισμένους και γυμνασμένους από τα βαριά-σκουάτ μηρούς της... Τι να πω!! Κάθε φορά μου μένει ζαλάδα στο μυαλό με αυτό που έχει συμβεί... μακάρι να της κάνουν κι άλλες δυσφημιστικές κριτικές σαν τις παρακάτω μπας και την πετύχω πιο συχνά ελεύθερη. Το συγκεκριμένο γραφείο (σωστή συμπεριφορά γενικά και επικοινωνία μέσω whatsup) έφερε πρόσφατα πολύ πραμάτεια, αλλά η σταθερά μου θα παραμένιε πάντα η Μυρτώ!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 21, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Grothos
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
1.106
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, OUROBOROS, AlexGold και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2018
σορρυ φιλε αλλα σε ποιο μπλογκ αναφερεσαι;
review reaction 1 hornyasfuck
21 Νοεμβρίου, 2018
Η μυρτω είναι ίσως ότι πιο γυμνασμένο κυκλοφορεί .
Και είναι κ πολύ καλο παιδί .
review reaction 1 hornyasfuck
21 Νοεμβρίου, 2018
Που έχεις ανεβάσει τις φωτογραφίες που λες? , σορρυ, αλλά δεν κατάλαβα Χμμμ;
review reaction 1 hornyasfuck
21 Νοεμβρίου, 2018
ωραιος φιλε!!!

υπαρχει ακομα η κοπελα;; εχει κατεβει απο το site
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4