Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 74 10
Call-Girls 158180
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Την Ιζαμπελα την συναντάω για δεύτερη φορά (η πρώτη συνάντηση είχε γίνει στο μακρινό 2014 και ακόμα χρωστάω την κριτική.Ειχα περάσει πολύ καλά).Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα με ένα τηλεφωνάκι για γνωστό ξενοδοχείο στο χώρο του κέντρου.
Σκάω μύτη στο ξενοδοχείο στέλνω τον αριθμό δωματίου και πάω για μπανάκι. Με το που βγαίνω χτυπάει η πόρτα. Ακριβώς στην ώρα της.Ουτε ένα λεπτό καθυστέρηση,αν και νόμιζα ότι θα με αργούσε κάνα μισάωρο,όπως είχε γίνει στο πρώτο ραντεβού. Με το που ανοίγω την πόρτα η Ιζαμπελα μου χαμογελάει,μου δίνει το χέρι της και μου λέει το όνομα της και μου δίνει ένα γλωσσοφυλο. Αμέσως ανταποκρίθηκα και αρχίσαμε το φασωμα.Οδηγηθήκαμε στο κρεβάτι όπου της είχα βγάλει το παλτό και την στενή μπλούζα και είχε μείνει μόνο με το σουτιέν. Η Ιζαμπελα ήταν ξαπλωμένη ανάσκελα και εγώ από πάνω της και φιλιομασταν με πάθος.Κατεβηκα προς στα βυζια της και φιλαγα τα βυζομπαλα της. Βγάζει το σουτιέν και άρχισα το πιπίλισμα για αρκετή ώρα (άλλωστε το έχω ξαναπεί πάμπολλες φορές ότι είμαι βυζολαγνος).Μετά πηγαίνω δεξιά από την Ιζαμπελα,κάθομαι στα γόνατα και της τον δινω στο στόμα. Η Ιζαμπελα άρχισε μια πολυ καλη πίπα. Παράλληλα εγώ της χουφτωνα τα βυζια. Επειδή ήταν πολύ έντονη η όλη η φάση και δεν ήθελα να τελειώσω της βγάζω το παντελόνι και την χουφτωνω στο μουνάκι της το οποίο είχε υγραθει. Της αφαιρώ το στριγκο και άρχισα το τρίψιμο στο μουνάκι της που είχε γίνει 《ποταμός》.Φοράω το σκούφο,της σηκώνω την λεκάνη και μπαίνω στα ενδότερα της. Ρίξαμε καλό γαμισακι σε αυτή τη στάση,αλλά επειδή κουράστηκα να την κρατάω,έχει παχύνει κιόλας αλλάξαμε στάση με την Ιζαμπελα από πάνω μου. Το μόνο που έκανα ήταν να χουφτωνω τα βυζια της και έτσι μας βρήκε το τέλος.
Μπανάκι και από τους δύο μας και μπλα μπλα. Στο μπλα μπλα μου είπε ότι κάτι της θυμίζω. Της είπα ότι είχαμε ξανασυντηθει στο παρελθόν και ειπε οτι με θυμήθηκε(αν και δεν το πιστεύω,αλλά δεν με ενδιαφέρει κιόλας).
Έτσι πέρασε η ώρα της ξεκουρασεις και πηγαίνω και χουφτωνω το αριστερό της στήθος και αρχίζω να την φιλάω στο μάγουλο και κατευθύνθηκα προς το στόμα. Εκεί έκανε φάουλ. Τραβήχτηκε και μου λέει θες και πάλι;Με σενα διπλα μου ναι,της απανταω.Και συνέχισα να την φιλάω στο μάγουλο,πήγα στο λαιμό και μετά στο στόμα. Εκεί ανταπέδωσε. Ετσι μπήκαμε δυναμικά στον δεύτερο γύρο. Κατέβηκα στα βυζια της και άρχισα το πιπίλισμα. Αφού ξαναευχαριστηθηκα τα βυζια της σηκώθηκα όρθιος και της λέω να κάτσει στα γόνατα και άρχισα το mouth fucking.Δεν μπορώ να πω πως το έχει. Η πίπα της έτη φωτός μπροστά. Την γυρνάω στα 4,φοράω τον σκουφο και εισέρχομαι στον πρωκτό της,όπου είναι καλοδουλεμένος και αρχιζω το σφυροκοπημα.Αντέχει.Όσο περνούσε η ώρα τόσο πιο πολύ 《πόνο》 έδινα και ένιωθα ότι θα τελειώσω και τον βγάζω από τον κώλο,αφαιρώ το σκούφο και της τα ριχνω στην πλάτη. Έτσι τελείωσε το παιχνίδι μεταξύ Ελλάδας-Πολωνίας. Το τελικό αποτέλεσμα πρέπει να είναι...

Υ.Γ.1.Δυστηχως τα χρόνια περνούν και ο αλήτης ο χρονος αφηνει τα σημάδια του.Η Ιζαμπελα δεν είναι 39 που λέει το site αλλά μάλλον κοντεύει τα πρώτα ...ηντα.Στο πρόσωπο της φαίνονται τα σημάδια του χρόνου.Η Ιζαμπελα έχει παχύνει,δεν έχει γίνει βουβαλα αλλά φαίνονται τα περιττά κιλακια.

Υ.Γ.2.Απο ότι κατάλαβα προσπαθεί να αποφύγει τον δεύτερο γύρο. Προσοχή λοιπόν.

Υ.Γ.3.Παραμένει πολύ δυνατή στις υπηρεσίες της και περνάς καλά. Εγώ τουλάχιστον πέρασα καλά.

Υ.Γ.4.Εβαλα ότι οι φωτογραφίες της είναι ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς. Ετσι και έτσι όλο αυτό,γιατί δεν υπάρχει κάτι άλλο να βάλω.Σε καμία περίπτωση δεν ισχύει το παραπλανητικές αλλά δεν είναι και ίδια στις φώτο. Προσθέστε λίγα κιλακια,αφαιρέστε το φωτοσοπ και βάλτε κάποιες μικρές ρυτίδες(λόγω ηλικίας φυσιολογικές).

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.652
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, petergsp και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2018
Τα γούστα κι οι επιλογές του καθενός είναι προσωπική του υπόθεση (έχω πάρει και τη γιαγιά τη Νανά της Καλύμνου - θα έχει βγει στη σύνταξη υποθέτω) αλλά έβαλα οριακή βαθμολογία για να μην μείνει ανεξεταστέα...
Μια και χρησιμοποίησες ποδοσφαιρικές ορολογίες θα συνιστούσα να μην ασχοληθείς με το Στοίχημα γιατί θα πας πολύ κουβά αν σε τέτοιες "αποδόσεις" βαθμολογείς τόσο ψηλά....
N
Ntountaras
21 Νοεμβρίου, 2018
Αδερφέ όπως είπες τα γούστα είναι καθαρά προσωπικές υποθέσεις. Σε σένα μπορεί να μην αρέσει αλλά σε μένα μπορεί να αρέσει. Κάποιος μπορεί να πάρει τη συγκεκριμένη κυρία και μα μένει υπερευχαριστημενος μπορεί και όχι. Εγώ έγραψα ότι ακριβώς έγινε. Και τα καλά και τα κακά. Από εκεί και πέρα ο καθένας αποφασίζει αν θα την πάρει ή όχι,αλλά για το στοίχημα πάω και κουβά πάω και ταμείο.
22 Νοεμβρίου, 2018
Μακαρι να επαιζαν μπαλιτσα οι μισες απο αυτες που υπαρχουν τωρα οπως επαιξε αυτη.
24 Νοεμβρίου, 2018
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.Κάποτε η Ιζαμπέλα ήταν η καλύτερη στο χώρο. Τώρα τα χρόνια πέρασαν και αυτό φαίνεται και στην ίδια την κοπέλα αλλά και στις υπηρεσίες της,που παρεπιπτώντος παραμένουν σε αρκετά υψηλά επίπεδα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4