Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ανάμεικτο πρωινό παγωτό (λευκή σοκολάτα και κακάο).
Εύα και Τζενη.......Τζενη και Εύα......η απόλυτη κάυλα.
Το ραντεβού κλείστηκε σχετικά εύκολα λίγες μέρες πριν.Την περιγραφή μου για την Εύα την έχω δώσει στο πρόσφατο παρελθόν,όποτε δεν θα σας κουράσω ιδιαίτερα.Την Τζενάρα θα την συναντούσα για πρώτη φορά και υπήρχε λίγο άγχος για το τι θα δω,αλλά και για την χημεία των δυο κοριτσιών.Η έκπληξη φυσικά ήταν φανταστική και με το χερι στην καρδιά να πω ότι οι φωτογραφίες της την αδικούν αρκετά.Εχει σωματότυπο που γουστάρω τρελά,κωλάρα πεταχτή και βυζί λίγο πειραγμένο με ωραία δουλεια και λίγο μεγαλύτερο απ´της Εύας.Λιγο καφεδάκι στο δωμάτιο για να ελευθερωθούμε και βρεθήκαμε αγκαλιασμένοι στα όρθια να χαιδευομαστε και οι τρεις.Εκεί πήρε τον έλεγχο η Εύα και σκάει ένα δυνατό γλωσσόφιλο στην Τζενη που με απογείωσε.Πέσαμε στο κρεβάτι και άρχισα να γλείφω με πάθος το Ευάκι ενώ η Τζένη την φύλαγε με πολύ καύλα.Μετά από λίγο της ζήτησα να με βοηθήσει και χωρίς δισταγμό αρχίσαμε ένα ατελείωτο γλυφομούνι στην Εύα η οποία και καύλωνε όλο και περισσότερο.Τα κορίτσια με πέταξαν ανάσκελα στο κρεβάτι και η Τζένη κατέβηκε και άρχισε ένα καταπληκτικό τσιμπούκι που με έστειλε στα ουράνια.Η Εύα με καβάλησε στο πρόσωπο και εγώ συνέχισα για αρκετή ώρα αυτό που ξέρω ότι της αρέσει.Δεν άργησε και πολύ να με χύσει στη μούρη με καταπληκτικές κραυγές.Κρατιόμουν με τα χίλια ζόρια,κάτι που το κατάλαβε προφανώς,και άλλαξε ρόλους με την Τζένη που μου έφερε την μουναρα της στο στόμα μου για γλύψιμο.Η Εύα πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε ένα Ροντέο στον πούτσο μου με ένταση.Δεν ήθελα όμως να τελειώσω έτσι και της είπα να στηθεί στα τέσσερα και να γλύφει την Τζένη όταν θα την παίρνω άγρια με πολλές σφαλιάρες.Κάπου εκεί χάνω την μπάλα και με το λίγο μυαλό που είχε μείνει,βγαίνω από μέσα της,και πάω να κάνω mouth fuck στο Τζενάκι που ήταν ανάσκελα.Εκεινη το δέχτηκε με ευχαρίστηση και σε λίγα λεπτά της γέμισα το όμορφο προσωπάκι της με αρκετά ζουμιά.Η Εύα σηκώθηκε απ´το γλύψιμο και άρχισε παθιασμένα γλωσσόφιλα με την Τζένη μαζί με τα χύσια μου.Υπερθέαμα κυριολεκτικά αγαπητοί συνάδελφοι.Κάπως έτσι πήγε και ο δεύτερος γύρος με συνεχόμενες εναλλαγές με την μόνη διαφορα ότι τα κοριτσια με περίμεναν και έχυσα στα υπέροχα βυζιά τους.Το κωλαράκι της Τζένης δεν το πήρα,μόνο και μόνο για να έχω να περιμένω κάτι με αγωνία την επόμενη φορά που θα είναι πολύ σύντομα.
Τα κοριτσια έδεσαν καταπληκτικά μεταξύ τους,έχουν απίστευτες και πολύ καυλιαρικες καμπύλεςείναι πεντακάθαρες και η συμμετοχή τους στο πήδημα είναι βγαλμένη από τσόντα!
Κόστος συνάντησης 300 ευρώ για την Τζένη στο δυωρο με τα πάντα μέσα και 200 ευρώ στο δύωρο για την Εύα.
Σε καμία στιγμή του ραντεβού δεν κοίταξε καμία απ´τις δύο ρολόι και το εκτίμησα ιδιαίτερα.Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ πολύ!!!!!!! Καλά να περνάτε παλικαρια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
500€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
panagiotis panagiotidis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
295
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΤΖΕΝΗ ΛΑΤΙΝΑ, kostascroc και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2018
500 ευρώ για κάτι που το παίρνεις και με 60,70..Αϊντε 100...Λεφτά υπάρχουν, έτσι συναγωνιστή;
12 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ποσο ηταν για ολη τη νυχτα ;
500 για 2 χοντρες ελεος Εμμμμ
AK
axristo kormi
13 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν ήσουν λίγο έμπειρος θα γνώριζες ότι η τιμολογιακή πολιτική όλων των κοριτσιών αλλάζει στις παρτουζες.Καλό θα είναι,και ισχύει για όλους μας,αν δεν γνωρίζουμε να μην κρίνουμε! Καλά να περνάς φίλε μου!
13 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μαλλον θα πηγαινει κιλο και ευρω... χαχαχαχα ελεος....
13 Νοεμβρίου, 2018
Δεν το λέω για να κράξω αλλά 60€ η Εύα πάνω και 100€ η Τζένη πάνω δεν είναι λίγο μεγάλη αύξηση και χωρίς anal
15 Νοεμβρίου, 2018
Καλησπερα αδερφε.Μπορεις να μου δωσεις το τηλ της κοπελας.Αν δεν γινεται απο εδω πες μου με ποιον τροπο μπορω να σου στειλω για να μη φαινεται δημοσια.Ειμαι καινουριο μελος.

Ευχαριστω
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6