Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επέλεξα να βάλω τίτλο σε αυτή την κριτική στίχους απο ένα πολυ αγαπημένο ποίημα του Ελύτη που μου το θύμισε αρκετά η μικρή σημερα. Ήθελα απο την προηγούμενη βδομάδα να την τσεκάρω αλλα επαγγελματικές υποχρεώσεις με κράτησαν μακριά απο την πρωτευουσα και είπα σημερα που είχα χρονο να γνωριστούμε. Όπως πάντα η συννενοηση με το γραφείο ειναι πολυ καλη. Κλείνω τα ραντεβού μου 2-3 μερες νωρίτερα και οτι εχω ζητήσει συνήθως πραγματοποιείται. Σημερα λοιπόν επέλεξα να ντυσω το μωράκι με κοντό φόρεμα, ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα! Μεγάλο χαμόγελοΝαι! Ήρθε ακριβώς στην ώρα της φορώντας ενα πολυ σεξυ άσπρο φορεματάκι με μαύρο κορδόνι, μαύρη κάλτσα και πρόστυχη ζαρτιερα! Ναι! Απο προσωπο το μωρο φυσάει. Σαρκώδη χείλη, μάτια όμορφα και ζεστα. Απο σώμα: Μικρό στήθος αλλα ωραία ρώγα που ανταποκρίνεται στο άγγιγμα, πεταχτό καλοσχηματισμενο κωλαρακι πειρασμός, ποδαράκια για αμαρτίες και μουνακι γλυκό και μοσχομυριστό. Μολις μπήκε, γέμισε καυλα το δωμάτιο! Φιλι βαθύ, παθιασμένο με γλώσσα. Άρωμα κλασσατο, μεθυστικό. Να τη φιλάς στο λαιμό και να χάνεσαι. Το φόρεμα έφυγε αμέσως. Μου αφαιρεσαι οτι περιττό είχα πανω μου, με ξάπλωσε και άρχισε να μου τρίβεται ενώ με φιλούσε! Αρρώστησα ο τάλας απο καυλα. Είδε οτι τουμπανιασα και έπεσε αμέσως στα γόνατα στην άκρη του κρεβατιού και μου έκανε μια πίπα... Τέτοιο τσιμπουκι μονο 1-2 κοπέλες μου έχουν ξαναπάρει. Φτυσίματα, ρουφηγματα, mouthfucking. Η τύπισσα δεν κωλύεται πουθενά. Μετα απο τέτοιο τσιμπουκι το λιγότερο που είχα να κανω ήταν να της γλύψω και γω το μουνακι. Την έβαλα να κάτσει με ανοιχτά πόδια, έκανα στην άκρη το στριγκακι και τα ήπια ολα. Δεν άφησα σταγόνα! Απο τα πιο ωραία μουνακια που εχω γλυψει. Με κοίταξε λάγνα και αποφάσισα οτι δεν μπορω να κρατηθώ αλλο! Μπήκα μεσα της ιεραποστολικά. Το μουνακι της ειναι αρκετά σφιχτό αλλα ξέρει να τοδουλευει πολυ καλά. Σε βαθμό που αναρωτήθηκα ποιος γαμαει ποιον σημερα Ναι!... Περιττό να σας πω ότι οσο την έπαιρνα έτσι η κοπέλα με χάιδευε παντού, με φιλούσε μιλούσε πρόστυχα... Αν δεν ήταν λιγο υπερβολική στις κραυγουλες θα νόμιζα ότι καμακωσα 19χρονο πιπίνι εξω. Ανεβάσαμε στροφές και γύρισε μονη της σαν καλό κορίτσι να τον πάρει μπρούμυτα. Στα θετικά της ότι στήνεται απο μονη της πολύ σωστά για βαθιά διείσδυση. Μολις τελειωσα απλα με στράγγιζε με το μουνακι της μέχρι να χύσω και την τελευταία σταγόνα. Κάναμε ντουζακι, με ρώτησε πριν καπνισει, και πιάσαμε κουβέντα. Η τύπισσα ειναι πολυ μπροστά. Μπορεί να ειναι μονο 19 αλλα αξίζει να κάτσεις να της αφιερώσεις χρονο... Απο μονη της μολις είδε οτι η ώρα περνάει μου έκανε επίθεση! Με καυλωσε στα γρήγορα με ένα δυνατό τσιμπουκι και την γαμησα πρωτα στα όρθια που έδωσε πολυ πόνο με την κωλαρα της, μετα στα 4 και καταλήξαμε παλι ιεραποστολικα να με στραγγίζει με το μουνακι της. Χωρίς καμια αίσθηση βιασύνης, ντυθήκαμε κάναμε ντουζακι και φυγαμε μαζί. Θα υπάρξει και επαναληπτικό αλλα σε ντουςτακι με Λιλα Προσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Join.f, pilotgr, 6Y44 και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού