Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 241 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
καλημερα/καλησπερα , η κριτικη αυτη ειναι για ενα φιλο που δεν εχει λογαριασμο και γι αυτο θα γραψω εγω γι αυτον. Να σημειωσω οτι δεν ηταν μια η επισκεψη αλλα 2. Η πρωτη εγινε στις 27/10/2018 και η δευτερη στις 5/11/2018 , καμια εβδομαδα μετα δηλαδη.
Ξεκιναω με τις 27/10 οπου ειχε γενεθλια ο φιλος και ενω εχουμε βγει παρεα λεμε να περασουμε απο εκει να του κερασουμε μια επισκεψη με οποια του αρεσει ή για να κανει κανενα τριο αν βρει σπιτι με 2 κοπελες...
δεν πιστευα οτι σαββατο βραδυ θα βρισκαμε τιποτα το αξιολογο μιας και ηταν μερα με αρκετη κινηση αλλα εκανα λαθος φιλοι μου... αν και δεν ειχα σκοπο να περασω με καμια κοπελα μιας και εχω γυναικα στο σπιτι δελεαστηκα αρκετα με 2-3... μεσα στην βολτα μας μπηκαμε και στο εν λογω σπιτι που ηταν μεσα μια κοπελα σχετικα ψηλη (για γυναικα) με μαυρο μαλλι και κανονικο σωμα. στο σαλοναρισμα της αδιαφορη,φορουσε ενα κορμακι μαυρο αν θυμαμαι καλα που δεν ειχε ουτε το στηθος εξω ουτε κοιλιτσα, μονο ηταν κοφτο στον κωλο... αφου κουνησε λιγο τον κωλο της στο στυλο στην μεση του σαλονιου, αποχωρησε. για μενα αδιαφορη εμφανησιακα και δεν με επεισε και σαν διαθεση.. αφου κοιταξαμε λιγο και παραδιπλα ο φιλος μας ειχε παθει πλακα και του αρεσε πολυ.. παμε παλι μεσα και δινουμε το παραβολο για να περασει ο φιλος. ο κολλητος μου επειδη ηθελε να του κανει πλακα ειπε στην τσατσα οτι το παιδι ηταν πρωταρης κτλ. μετα απο λιγο μπαινει μεσα η κοπελα για να παιχτει μπαλιτσα. και εδω θ αναφερω οτι ειπε ο φιλος:
του αρεσε πολυ, του εκανε χαδια και παιχνιδια και αφου τελειωσε εκατσε μαζι του στο δωματιο για χαμουρεμα.. η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου και ηταν μεσα η κοπελα πανω απο το 10λεπτο... μεχρι στιγμης δηλαδη ολα πολυ θετικα και ωραια. ρωτησαμε την κοπελα τα ωραρια να την εχουμε στα υπ οψιν μας
να σημειωσω πως οσο ηταν μεσα ο φιλος εβλεπα τις κριτικες απο εδω και χαλαστικα γιατι λεω παει το 20ρικο..το κλαψαμε. και μπηκε ενας τυπος σε μια φαση ρωτησε τ ονομα της κοπελας και αποχωρησε κοιταζοντας στο κινητο του χωρις να μπει ξανα..οποτε υποθετω πως ειδε τις κριτικες του μπου και εφυγε. φιλε αν διαβαζεις την κριτικη γραψε απο κατω Γλώσσα
και αφου η πρωτη φορα ηταν τελεια για τον φιλο μου στις 5/11 που επεσε ο μισθος μου λεει να παμε ξανα! και πηγαινουμε παλι αφου ξεραμε την βαρδια της...
ξανα το αντιστοιχο αδιαφορο σαλοναρισμα με τα ιδια ρουχα εργασιας. μπαινει μεσα στο δωματιο το κοριτσι και μετα απο κανενα 15λεπτο βγαινει... βγαινει και ο φιλος και μου λεει παμε να φυγουμε...του λεω τι εγινε ρε;; και μ λεει αστα φιλε τσαμπα το 20ρικο.. σαν να ηταν αλλος ανθρωπος..βαριοταν να κουνηθει αδιαφορη χωρις χαδια χωρις συμμετοχη..τιποτα! σκετο κομωδινο!! ο φιλος για να χυσει εκατσε και την επαιζε.. η απολυτη ξενερα!
συμπερασματικα:
χωρος καθαρος
τσατσα ευγενικη
κοπελα αναλογα με τις ωρες και τις μερες της..
εχασε ενα στανταρακι το κοριτσι να εβγαινε το μεροκαματο... δεν πειραζει η απεναντι μου αρεσε πολυ περισσοτερο και θα την τιμησω εγω την επομενη φορα...

υ.γ. εκει διπλα εχουν δωσει ενα κτηριο σε συριους για να μενουν και εχει γινει γυφταριο η περιοχη...ουτε για τσαρκα δεν ειναι πια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Golfakias93
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
73
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, AssMaster, Ημεδαπος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2018
Κι εγώ γουστάρω πολύ την Σιμόνα σαν εμφάνιση αλλά το σέρβις της είναι απαράδεκτο.Μόνο για το ωραίο σαλονάρισμα της πηγαίνω και φεύγω αφού μέσα είναι φόλα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1