Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Εμμανουέλα είναι καινούρια στο μαγαζί,όχι όμως και στην δουλειά αυτή,μιας και είναι εντελώς ξεψαρωμένη τόσο έξω στο σαλόνι όσο και μέσα στο δωμάτιο.Η περιγραφή της εγινε μέ ακρίβεια από τον συναγωνιστή mounakia.Ωστόσο θα την επαναλάβω και εγώ.
Πρόκειται λοιπόν για κοπέλα νεαρή γύρω στα 25-27,λεπτή,με μαλλιά ξανθά στο ύψος των ώμων της,μύτη γαμψή και πρόσωπο σχετικά τραχύ.Δηλώνει ότι είναι απο Ουκρανία, αλλά τα φαινοτυπικά της χαρακτηριστικά την τοποθετούν σε όμορη χώρα.
Δεν θα αμφισβητήσω την κριτική του συναγωνιστή, εκείνος στάθηκε τυχερός και πέρασε καλά.Σε εμένα φαίνεται να μην υπήρξε η ανάλογη χημεία και γενικά οι επιδόσεις της ήταν χαμηλότερες των προσδοκιών μου.
Αρχικώς παρουσιάστηκε στο σαλόνι και άρχισε να με καβλαντίζει για να περάσω.Βέβαια εγώ ούτως ή άλλως θα έμπαινα γιατί ήθελα να την δοκιμάσω.Τα Ελληνικά της είναι σε πολύ καλό βαθμό.
Μπήκε στο δωμάτιο,μιλάει πάρα πολύ,ακατάσχετα θα έλεγα.Προκαταρκτικά δεν υπήρξαν.Αμέσως ξάπλωσε δίπλα μου πήρε μωρομάντηλο και άρχισε να περιεργαζεται προσεχτικά το μόριο μου σαν να ήταν αφροδισιόλογος.Εγώ της χάιδευα το μουνάκι.Άρχισε να το καθαρίζει με το μωρομάντηλο,μιλώντας περί ανέμων και υδάτων.Τελικά πέρασε στο τσιμπούκι το οποίο έγινε σχεδόν με πλάτη προς τα εμένα για να μην μπορω να βλέπω πολλά πράγματα.Το τσιμπούκι της είχε πολύ χέρι και ανά διαστήματα το έκανε και άνευ όταν την την διόρθωνα.Το τσιμπούκι της δεν είναι κάτι ιδιαίτερο,θέλει αρκετή βελτίωση ακόμα.Μέτριο θα το έλεγα. Της είπα να περιποιηθεί και τα δίδυμα.Η περιποίηση της ήταν φιλιά στα μπαλάκια και πολύ λίγη γλώσσα σε σημεία που δεν υπήρχαν τρίχες.Δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο και αυτή.Δεν γνωρίζω αν στους ξυρισμένους αυτό αλλάζει.
Την γύρισα σε στάση 69 και άρχισα να γλύψω το μουνάκι της.Αυτή προσπαθούσε να με τελειώσει με μαλακία.Της είπα να το πάρει στο στόμα.Συνέχισε το τσιμπούκι με χέρι.
Όταν ήρθε η ώρα για σεξ πέρασε καπότα, πήρε το λιπαντικό υγρό σε μορφή σπρέι και άρχισε να ψεκάζει τον πούτσο μου ξενερώνοντας με,ξάπλωσε ανάσκελα και ψέκασε και στο μουνάκι της μπόλικη ποσότητα.
Της είπα να έρθει απο πάνω μου,πάτησε στο στρώμα με τα πόδια και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει στον πούτσο μου.Της έκανα νόημα να έρθει πιο κοντά μου για να αναλάβω εγώ δράση.Αυτή είπε την πιο γελοία δικαιολογία που μπόρεσα να ακούσω.Ότι τάχα μου ελέγχει την καπότα για να μην βγει.Γενικά θέλει να δουλεύει όπως την βολεύει αυτή αγνοώντας τις επιθυμίες του πελάτη που αυτός πληρώνει τελικά.
Τελικά μόνη της είπε να αλλάξουμε στάση και περάσαμε στην στάση του ιεραποστολικού.Στην στάση αυτή με δέχθηκε κανονικά και σε στενή επαφή και στα γόνατα.Σε πιο στενή επαφή δεν ήταν δεχθική σε φιλιά στο στόμα.Αλλά γενικά ούτε και με έγλυψε και αυτή για να με ανεβάσει.Γενικά δεν είναι τόσο θερμή κοπέλα.Όσο την γαμούσα την έγλυψα στο λαιμό και αυτή αναστέναζε αλλά εντελώς θεατρικά.
Την πήρα και λίγο στο πισοκωλητό όπου συνέχισε να βογγάει ψεύτικα.
Αφαίρεσα το προφυλακτικό, την έβαλα αρχικά να περιποιηθεί τα δίδυμα όπου το έκανε με φιλιά και όχι με γλύψιμο.Πήγα να της το δώσω στο στόμα και αυτή το βούτηξε με φούρια και άρχισε να τον παίζει γρήγορα μέσα στο στόμα της.Εγώ ήθελα να τον παίξω ο ίδιος μέσα στο στόμα της για να μπορώ να ελέγχω την κατάσταση και να έρθω σε οργασμό.Μου έκανε παρατήρηση και μου είπε να την αφήσω να κάνει την δουλειά της.Με τους δικούς της κανόνες δηλαδή και όπως την συμφέρει την ίδια.Παράλληλα άρχισε να με αγχώνει λέγοντας μου να τελειώνω.Σκοπός της εξ αρχής ήταν να σκαπουλάρει το τελειωτικό που ανακοινώνει μιας και όταν την γαμούσα μου είχε πει να τελειώσω στα βυζάκια της.Ξέχασα να αναφέρω ότι όταν την είχα για ορχεολειχία και της είπα να τον πάρει στο στόμα αύτη άργησε επίτηδες να ανταποκριθεί με σκοπό να χύσω και να αποφύγει το τελειωτικό στο στόμα.
Τελικά σηκώθηκα και αυτή γονάτισε στο στρώμα.Μου είπε να μην την χύσω στο πρόσωπο.Τον πήρε πάλι αυτή στο στόμα και άρχισε να τον παίζει πολύ γρήγορα.Επαναλήφθηκε η ίδια σκηνή με πριν.Πλήρης ασυγχρονισμός.Τελικά μου έδειξε να την χύσω στο στήθος εκεί που επεδίωκε δηλαδή εξ αρχής.Εγώ είχα πλήρως ξενερώσει.Δεν υπήρχε περίπτωση να χύσω με αυτήν την ιερόδουλη.Μόνη της στο τέταρτο σηκώθηκε και έφυγε λέγοντας μου με θράσος ότι δεν μπορεί να μείνει μία ώρα μέσα.Ντύθηκα και αποχώρησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, anoixtiri και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού