Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 695798
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η εμπειρία μου με call girls δεν είναι ιδιαίτερα μεγάλη αλλά αυτή ήταν σίγουρα η πιο περίεργη αλλά και η καλύτερη φορά. Η επικοινωνία εύκολη και τπ ραντεβου άμεσο στο Bill. Αφού έχω φάει στήσιμο κάνα τέταρτο την παίρνω και δεν το σηκώνει. Εκεί να αρχίζω να φοβάμαι για πιστολιασμα. Ξαναπαίρνω μετά από λίγο το σηκώνει και μου λέει σε 5 λεπτά έρχομαι αλλά έχω φάει κρεμμύδι!!!!!!Κεφάλι σε τοίχο! Δεύτερο χάλασμα. Τελικά ήρθε με καθυστέρηση 40 λεπτών. Και κάπου εδώ τελειώνουν τα αρνητικά και αρχίζουν τα ωραία. Ανοίγω την πόρτα και την βλέπω με τα εσώρουχα. Τρελό καυλοκορμί! Μου ζητάει συγγνώμη για την καθυστέρηση, με κερνάει ποτάκι και ξεκινάει η μάχη!! Πίπα από τις καλύτερες που υπάρχουν ενώ εγώ να της χώνω ένα δονητή στον κώλο! Δαχτυλιάσματα παντού, γλυφοκώλι (έκανε) να παίζει με το μουνάκι της.. τα παντα. Πρώτη κατάθεση στον κώλο της. Όπως εχουν πει τόσοι πριν από μένα αυτός ο κώλος είναι μια εμπειρία από μόνος του. Δέχεται τα παντα αδιαμαρτύρητα. Διάλειμμα για μπανακι όπου με έπλυνε από πάνω μέχρι κάτω. Και ξεκινάει το καλύτερο socializing ever. Να μιλάμε λες και είμαστε κολλητοί από παλιά!!! Αν είναι τόσο καλή ή αν απλά μας έκατσε δεν το ξέρω. Δεύτερος γύρος μόνο με πίπα και περιποίηση της γύρω περιοχής! Συνολικά έκατσε πάνω από μιαμιση ώρα, δεν βιάστηκε καθόλου και όταν έφυγα είχα ξεχάσει όλα τα στραβά της αρχής. Η Αντριάννα είναι για χοντρά γούστα. Δεν λέει όχι σε ΤΙΠΟΤΑ. Αν μπορούσα σε σχέση απόδοσης τιμής και διάθεση θα έβαζα 10.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
137
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, alitirios12, ser2000 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2018
ΠΑΙΧΤΗ το ποτακι ηταν σκετο η με κοκα κολλα.... δεν σε κερασε τιποτα ολα τζαμπα στο μπιλ αν παρεις τηλ.τη ρεσεψιον .. 40 λεπτα χαλαρος ησουν οκ .....οσον αφορα το κρεμμυδι βατικιωτικο ηταν????
TK
TASSOS karipidis
03 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν καταλαβαίνω το υφακι σου. εγω απλά σχολίασα οτι η κοπέλα ήθελε να σώσει την κατάσταση που δεν είχε ξεκινήσει καθόλου καλά. Κι τζάμπα να ειναι δεν είναι υποχρεωμένη να το κανει. Εμενα δεν ετυχε να μου το κάνει άλλη κοπελα. Εσύ είσαι έμπειρος και τα ξέρεις τα κόλπα εμείς τα πρωτάκια θα τα μάθουμε σιγά σιγά. Αντε να περνάς καλά
03 Ιουλίου, 2018
Όταν έχει κέφια το κορίτσι, και ταιριάξει και η χημεία, είναι από τα πιο καβλωτικά πράγματα στη σκατοπόλη μαςΝαι!Κουλ
03 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε παιχτη αφου εισαι πιο παλιός απο εμενα(φορουμ)γιατι λες εξυπναδες ειπα κατι κακο για εσενα????? αλλα μαλλον επρεπε να πω Ματάκι
TK
TASSOS karipidis
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4