Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατ'αρχάς να εξηγήσω τον τίτλο,καθώς μπορεί να σας μπερδέψει λιγάκι και είναι και αρκετά μεταφορικός...!
Η Ζωή είναι μία από τις τηλεφωνήτριες του γραφείου με την οποία τυγχάνει να έχω κλείσει τα περισσότερα ραντεβού.Είναι πάρα πολύ εξυπηρετική,γλυκιά και ευγενική πάντα.Εξίσου και ο τίτλος με τον οποίο ξεκινώ την κριτική,καθώς η Ζωή με καθοδήγησε ανάμεσα στις επιλογές μου,επιλέγοντας την Γιάννα για Σαββατιάτικο ραντεβού...!

Περασμένη η ώρα,περίπου μία τη νύχτα και έστειλα ένα μήνυμα στο γραφείο.Ήταν κάποιες διαθέσιμες απ΄τις νέες αφίξεις αλλά το περισσότερο κλικ μου το είχε κάνει η Γιάννα...Η Ζωή σε ερώτηση που της έκανα αν είναι διαθέσιμη και αν είναι όμορφη και καλή στο πρόγραμμα μου απάντησε πως είναι κανονικά,αλλά είναι και super στις υπηρεσίες της,έτσι κλείστηκε το ραντεβού...
Έφτασα στο ξενοδοχείο στην ώρα μου και έλαβα τον αριθμό του δωματίου...Ανέβηκα και αφού χτύπησα με υποδέχτηκε χαμογελώντας και με πολύ ωραίο σετ εσωρούχων....Έρωτας

Είναι πολύ εντυπωσιακή κοπέλα,σε όσους αρέσουν τα πορνοσταρικά στυλ με σώματα σε αναλογίες τούμπανου θα ορμήσουν...Είναι όπως στις φωτογραφίες που έχει στη σελίδα της αφαιρώντας την πολύ "λάμψη".Έκφυλο πρόσωπο που υπόσχεται πολλά,ωραίο γεμάτο στήθος,σώμα άψογο με επιδερμίδα ωραία σε υφή και πολύ ωραίο οπίσθιο σύστημα...Μόλις μπήκα στο δωμάτιο μιλήσαμε για λίγο στα όρθια και με ωραίο τρόπο με τα χέρια της ξεκίνησε να με διεγείρει...Κάποια πεταχτά φιλάκια έπεσαν και μετά έγιναν γλωσσόφιλα ρουφηχτά....Εκεί έγινε μία μικρή διακοπή για να πάω στο μπάνιο να φρεσκαριστώ και να επανέλθω στο κρεβάτι ανανεωμένος...Κουλ
Είχε είδη αφαιρέσει τα εσώρουχά της και με περίμενε ολόγυμνη...Ειλικρινά δεν ήξερα από που να ξεκινήσω οπότε με πλησίασε και ξεκινήσαμε και πάλι τα γλωσσόφιλα...Γλώσσα
Κατέβηκα πιο κάτω για περιποίηση στο πεντακάθαρο γατάκι της...Πολύ ωραία ανταπόκριση από μέρους της με λάγνες ματιές και εκφράσεις καύλας...!Πέρασμα του προφυλακτικού και κατευθείαν σεξ!Μία και μοναδική στάση ήταν αρκετή για να επέλθει η πρώτη κατάθεση....Με ιεραποστολικό λοιπόν και με συνεχόμενα γλωσσόφιλα μας βρήκε το τέλος του πρώτου γύρου....

Ιδρωμένοι και οι δύο καθίσαμε και μιλήσαμε αρκετά σε αυτό το διάλειμμα...Είναι πάρα πολύ επικοινωνιακή,έχει χιούμορ και μιλά πολύ καλά αγγλικά κάνοντας την επικοινωνία εύκολη μαζί της....
Μπανάκι και για τους δύο μας και σιγά σιγά ξεκινήσαμε το δεύτερο μέρος της συνάντησης μας με πειράγματα από μέρους της...
Κατέβηκε πιο κάτω για στοματική περιποίηση,όπου όσο δεν μου είχε κάνει στον πρώτο γύρο,τόσο μου προσέφερε στο δεύτερο μέρος....Με αρκετό καραμέλωμα λοιπόν στα @@@@κια και ρούφηγμα ξεκίνησε το στοματικό της...Αρκετά λεπτά έπαιζε με την γλώσσα της στον κορμό αλλά και σε όλη την περιοχή,πολύ καλή "εργάτρια" του ρουφήγματος πραγματικά άριστη...!
Αν δεν την είχα σταματήσει θα το "τερμάτιζε" το δεύτερο μέρος με στοματικό...Έτσι λοιπόν,περάσαμε το προφυλακτικό για να συνεχίσουμε με σεξ με την Γιάννα από πάνω...Αλλαγή για λίγο στα πλάγια και τέλος με ένα καταπληκτικό στήσιμο στα τέσσερα όπου και κατέθεσα ξανά....
Σε όλη τη διάρκεια του "αγώνα" η συμμετοχή της άγγιξε το τέλειο.Οι εκφράσεις του προσώπου της,οι λάγνες ματιές όλο καύλα,αλλά και στο ζεστό φιλί της με αρκετό πάθος συνδέουν ένα πολύ επιτυχημένο παζλ...!

Η Γιάννα όπως ανέφερε και η Ζωή στο μήνυμα της αποδείχτηκε super και την κατατάσσω στις κορυφαίες επισκέψεις μου το τελευταίο καιρό.Πιστεύω ότι όποιος την επισκεφτεί θα καταλάβει τον ενθουσιασμό μου αλλά κυρίως θα περάσει όμορφα...!



Καλή μας συνέχεια!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.819
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 44 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2018
Οποιος έχει μιλήσει λίγο παραπάνω με την Ζωή καταλαβαίνει ακριβώς τι γράφει ο Βασίλης!

Μεγαλο της προσόν ότι μετά από κάποια ραντεβού σου καταλαβαίνει τα γούστα σου και σε συμβουλεύει αλάνθαστα!
Μπράβο της!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1