Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 66 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είπα να δοκιμάσω την Τζούλια (Golden Lips το μαγαζί πλέον) η οποία ανέβηκε από Αθήνα, για πόσο δεν ξέρω, αυτό που κατάλαβα είναι ότι αναβάθμισε λίγο τις βίλλες με την παρουσία της. Παράβολο 40 ΕΥΡΩ για δοκιμή αν και η τσατσά με πρότεινε 50 για πιο χαλαρά το οποίο δεν πήρα, ανησυχώντας με λίγο για περίπτωση ξεπέτας. Δωμάτιο μικρό αλλά περιποιημένο. Έρχεται το κορίτσι, καλά Ελληνικά, πάνω από 1,70, 4αρια σιλικόνη τούμπανα αλλά πολύ σκληρά (το μόνο αρνητικό πάνω της), σώμα μοντέλου εκπληκτικό, μελαχρινή με μακριά μαλλιά και ζουμερά πανέμορφα χείλια (μάλλον φτιαγμένα αλλά όχι άσχημα σαν κάτι ροφούς) και συμπαθητικό πρόσωπο. Κλασσική Ρουμάνικη σχολή στην πίπα, δεκτική στα πιασίματα και δεν είπε σε τίποτα όχι. Ξεκίνησε με καραμέλωμα για λίγα λεπτά κατά τα οποία είχα φτιαχτεί τόσο πολύ που πήγα να χύσω. Την σταματάω για να δω και την πίπα της, ακόμα χειρότερα, ούτε μισό λεπτό δεν άντεξα και την ξανασταματάω. Μαλακία μου που είχα πάει φορτωμένος και πρωινός, αλλά τόσο πολύ φτιάξιμο με τα καλαμπαλίκια πρώτη φορά μου συμβαίνει. Μπορεί να ήταν τυχαίο ή να φταίω εγώ, μπορεί και η γκόμενα να έχει τέτοια τεχνική που να σε τελειώνει στο πι και φι. Είχα καταλάβει ότι η κατάσταση είναι μη αναστρέψιμη, οπότε την άφησα να με καβαλήσει και τελείωσα μετά από μερικά κουνήματα της. Επαναλαμβάνω ότι πρώτη φορά μου τυχαίνει τέτοια φάση. Την μόνη εξήγηση που μπορεί να δώσω είναι ότι την γούσταρα πολύ την γκόμενα και με παρέσυρε η ίδια σε gfe και με τελείωσε αμέσως. Δεν βιάστηκε καθόλου σε καμία φάση, ήταν ευγενική, χαμογελαστή και πρόσχαρη. Μην με πει κανένας αγαπούλη διότι φτάσαμε στο μισό αιώνα και πιο πολύ για γεροντοκαψούρα μοιάζει. Φιλιά έδωσε απλόχερα παντού, χωρίς γλώσσα, αλλά αισθησιακά. Συνίσταται σε μοντελοπνίχτες, gfe καταστάσεις και αγαπούληδες. Θα λείψει για λίγες μέρες στην πατρίδα της αλλά θα επιστρέψει Σαλόνικα πριν κάποια στιγμή επιστρέψει στην πρωτεύουσα, δεν ξέρει πότε. Δεν το συζητάω ότι θα ξαναδοκιμαστεί, αλλά τότε θα αναλάβω εγώ το παιχνίδι.
Εγώ κατάλαβα ότι κάνουμε και καμιά μεταγραφή από Αθήνα, τα ''δεύτερα'' συνήθως, και βλέπουμε κάτι διαφορετικό και καλύτερο στα στούντιο. Φανταστείτε συναθλητές τι γαμάνε στην Αθήνα με τα ίδια ή και λιγότερα χρήματα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, Blastbeat208, kostkast και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού