Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654499
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κυριακη,τελος της εβδομαδας και ειχα αναγκη για λιγη χαλαρωση μετα το τρεξιμο που εφαγα ολη τη βδομαδα στη δουλεια.
επισκεψη το απογευματακι λοιπον και ηταν διαθεσιμες μονο τρεις κοπελλες.

τα βαρια χαρτια του μαγαζιου ΈρωταςΈρωτας
με ρεπο ΛύπηΛύπη
και επιλογη της Λειλας λοιπον απο τις διαθεσιμες για προγραμμα μιας ωρας.

τη μικρη την ειχα ξαναπαρει πριν 5 μηνες περιπου και μου ειχε αφησει ευχαριστες εντυπωσεις κυριως στο κομματι του σεξ.
για την εμφανιση της κοπελλας τα εχουμε ξαναπει στο φορουμ οποτε δεν ειναι αναγκη να τα ξαναπω. το ιδιο ισχυει και για το χωρο.
μπανακι λοιπον για μενα και ξαπλωνω στο μασαζοκρεββατο και περιμενω τη Λειλα να ερθει.
ερχεται το κοριτσι και αφου τα λεμε πως θα κυλησει η συνεδρια,ξεκινα με μασαζακι. να μην ξεχασω. η συνεννοηση στα Αγγλικα αφου η μικρη δεν μιλα Ελληνικα.


την προηγουμενη φορα ειχα επικεντρωθει στο δευτερο μερος της συνεδριας πιο πολυ και το μασαζ μου ειχε αφησει μετριες εντυπωσεις.
σημερα μπορω να πω οτι στο μασαζ το κοριτσι ειχε βελτιωθει κατα πολυ.
ξεκινημα λοιπον του μασαζ απο τα πελματα-ποδια προς τα πανω,χαλαρωτικο πιο πολυ με μετρια δυναμη.
στην πλατη,μεση και αυχενα ομως αυξηθηκε η πιεση και το ευχαριστηθηκα αρκετα. ειδικα στον αυχενα το ειχα αναγκη περισσοτερο. το κοριτσι στο μασαζ χρησιμοποιησε εκτος απο τα δακτυλα-παλαμες και τους πηχεις και η αισθηση που προσεφερε ηταν πολυ ευχαριστη.
περασε ετσι σχεδον η μιση διαρκεια του προγραμματος και προς το τελος αφου με σκουπιζει απο τα λαδια δινει το συνθημα για το δευτερο μερος της συνεδριας. ΜατάκιΜατάκι


εν τω μεταξυ εγω ειχα ηδη φουντωσει απο κατω και μολις γυρισα ξεκινα εκει μια πιπα ακα,οπως ημουν στο κρεββατι του μασαζ.
η απολυτη χαλαρωση τωρα μετα απο ενα δυνατο μασαζ ερχοταν. ΚουλΚουλ
τελειωσα λοιπον ετσι μετα απο λιγο μεσα στο στομα της Λειλας η οποια πηγε και τα εφτυσε και πλυθηκε με στοματικο διαλυμα.


για το δευτερο γυρο σεξ μεταφερθηκαμε στο κανονικο διπλο κρεββατι του δωματιου και ξεκινησα εγω τωρα με περιποιηση στο καθαροτατο μουνακι της. ΓλώσσαΓλώσσα
μετα απο πολλα φιλια κατεβαινει κι εκεινη και ξεκιναει τωρα αυτη στοματικο.
με πιο ανεση εγω τωρα χαιρομουν το στοματικο της Λειλας. το κοριτσι εξαφανιζε το εργαλειο για πλακα. Ναι!Ναι!
deepthroat και κρατημα στο στομα το χει χαλαρα που λεμε. Ναι!Ναι!
περιποιηση και γλυψιμο στα αρχιδια αλλα και πιο χαμηλα για τους μερακληδες κι εχω φτασει σε καβλα απιστευτη παλι.

περασμα κρανους και βουρ για εναρξη σεξ.
αρχικα ανεβαινει πανω μου πρωτη κι αρχιζει το ροντεο.
μετα τη γυριζω σε ιεραποστολικο και μπαινω μεσα της απο την μπροστινη εισοδο και για το τελος κρατησα την εισοδο στη μικρη περιοχη. ΜατάκιΜατάκι
εισοδος λοιπον στο σφιχτο κωλαρακι του κοριτσιου με αυτη ανασκελα με τα ποδια ψηλα στους ωμους μου κι εγω απο πανω.
σφυροκοπημα δυνατο για αρκετη για τα δεδομενα μου διαρκεια και μολις ερχοταν το τελος αυξησα το ρυθμο και τελειωσα ετσι μεσα στο κωλαρακι της ληγοντας τη συνεδρια με 10 λεπτα καθυστερηση. Χαμόγελο


ηταν μια πολυ καλη συνεδρια λοιπον και αυτη τη φορα εκτος απο το σεξ,ευχαριστηθηκα και το μασαζ απο το κοριτσι. ενοχληση επειδη ξεπερασαμε λιγο το χρονο δε δεχτηκα κι ετσι ολα κυλησαν καλα.

να ειστε καλα παιχτες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Λέιλα
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.192
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, Marcus77, Sproxe Garsia και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού