Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασμα το μεσημέρι από τον οίκο με την τσα2 να μου λέει για την καλύτερη κοπέλα της περιοχής και ότι θα μου κάνει τα πάντα πλην κωλου. Είσοδος της κοπέλας ξωβυζη και χοροπηδωντας για να μου κεντρισουν την προσοχή Ναι!. Δεν θα την περιγράψω, όμως θα πω ότι αυτό που μου αρέσει είναι ότι δεν βαφεται παρόλο που δεν την λες κούκλα, πιο πολύ χαζο-εκφυλοφατσα έχει. Αυτή η φυσικοτητα μου αρέσει πιο πολύ.
-Σου αρέσει;
-Ναι αλλά πάω μία βόλτα και θα περάσω μετά.
-Μωρό μου έλα τώρα που θα έχουμε και χρόνο, θα σου κάνω τα πάντα.
-Ναιιι;
-Έλα και δεν θα χάσεις.
-Οκ, δώσε μου λίγο χρόνο.
-Οκ.
Στο δωμάτιο 1 είχε Τσόντα της bangbrosΝαι! με την Mercedes Carrera Ναι!. Πολύ καλό δωμάτιο με καναπεδακι που χρησιμοποιηθηκε.
Είσοδος της κοπέλας, με εμένα να σηκωνομαι και να αρχίσουμε τα τριψίματα, φιλάκια.
-Θα σε περιποιηθω καλά, θα δεις.
Κάθεται στο κρεβάτι.
-Χωστο στις βυζάρες μου και ρίξε μου πουτσοσκαμπιλια.
Πολύ καλή αίσθηση με το πουτσο μου στα βυζιά και εμάς να ανταλλαζουμε φιλιά.
-Έλα να στην γλυψω να μου γλιστράει.
Συνέχισε την ακα πιπα, πολύ καλή με την ίδια να λέει πόσο καυλομενη είναι.
Της προτείνω να ξαπλωσω και να κάνουμε 69, με την Αθηνά να λέει πόσο το γουστάρει.
Μυριζε τέλεια και μου είπε ότι μόλις πληθηκε.
Σε αυτή τη στάση κάτσαμε ώρα.
-Μωρό μου, βάλτο πάλι στις βυζάρες μου.
-Αν το βάλω θα σε χυσω Ναι!
-Όχι μην το κάνεις,θέλω να με γαμησεις με αυτή την πουτσα Ναι! έλα να με γαμησεις στο καναπέ Ναι!
-Θες αρχικά ιεραποστολικό;
-Ότι θες.
Έμπαινα βαθιά μέσα της με αυτήν να με έχει κλειδώσει με τα πόδια της και να πέφτουν γλωσσόφιλα, ανακάτεμα μαλλιών κ.α.
-Πάμε στο καναπέ;
-Εννοείται, στο είπα από την αρχή. Κάθεται με τα γόνατα στο καναπέ κοιτάζει στο καθρέφτη και μου λέει να της τον χωσω.
Με λίγα πουτσοσκαμπιλα το βάζω με την Αθηνά να συνεχίζει τα προστυχολογα, τα βογγητα και τα εκφυλα βλέμματα στο καθρέφτη Ναι!. Εκεί που με απογειωσε ήταν όταν την καρψωνα σαν τρελός, γυρνάει και μου λέει λαχανιασμενη "αυτό είναι ξεσκισμα".
Συνεχίσαμε για ώρα και μου λέει.
-Μωρό μου δεν θα τελειώσεις μέσα μου, πάνω στις βυζάρες μου θέλω.
-Τα παίρνεις στο στόμα.
-Για σένα ναι Ναι!
-Όχι ακόμα όμως Money Mouth
Κάθομαι στο κρεβάτι και παίρνει στάση reverse cowgirl, για λίγο όπου έγινε cowgirl για να υπάρξουν γλωσσόφιλα.
Μετά βγάζει την καποτα ξαπλωνει δίπλα ώστε να την δακτυλιαζω και αρχίζει τσιμπούκι.
Κάποια στιγμή βάζει δόντι και μου ζητάει συγνώμη Money Mouth (πρώτη φορά μου συνέβη αυτό)
Φτυσιμο, γλυψιμο αρχιδιων και προστυχολογα με έκαναν να αδειασω μεγάλη ποσότητα στο στόμα της. Ναι!
Πήγε πληθηκε και μου είπε ότι γουσταρε πολύ.
Της είπα ότι είσαι η γειτόνεισα των ονείρων μου και γέλασε.
Της είπα για το cim αν το κάνει γενικά ή γουστάρει στα βυζιά. Μου είπε σε αυτό είναι επιλεκτική. Αν γουστάρει τον άλλον το κάνει, διαφορετικά ότι λέει το πρόγραμμα (χύσιμο στα βυζιά). Μετά της είπα ότι φαινόταν να γουστάρει και είπε ότι δεν έχει γκομενο και την βρίσκει εδώ Ναι!Στην συνέχεια μου είπε για τις διακοπές που πήγε , ότι είναι Ολυμπιακός Ναι!, ρώτησε και για μένα λίγα πράγματα και να πήγαινω ώρες που θα έχει χρόνο. Σε όλη την κουβέντα υπήρχαν αγκαλιές, φιλιά (όχι στο στόμα) και βυζομαλαξεις. Μετά έφυγε λέγοντας μου όποτε θέλω να περάσω.
Έμεινα μέσα πάνω από 20 λεπτά.
Έξω είχε κόσμο αλλά δεν έφυγε μέχρι να τελειωσει η κουβέντα.
Τι να πω, δεν μπορώ να βρω κάτι αρνητικο.
Αντε να πω ότι δεν είναι κουκλαρα. Η γυναίκα κάνει ότι μπορεί για να περάσεις καλά.
Εγώ που είμαι βυζολάγνος ασχολήθηκα λίγο με αυτά πέρα τα προκατ γιατί θα χρειαζόμουν μισή ώρα να την χορτασω.
Η τσα2 πέρα από την παρουσια τίποτα Άλλο.
Μακάρι όλες να είχαν τις υπηρεσίες της.
Μακάρι να κερδίσω 5αδα στο κινο να πηγαίνω 1 εβδομάδα σερί να χορτασω
Καλά γαμησια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αθηνά
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John Fatseas, n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2018
Καλό παιδί η Αθηνά και με αυτές τις απουσίες που κάνει,κρατάει το ενδιαφέρον ψηλά! Είχα μια κριτική παλιά την οποία δεν βρίσκω,χάθηκε ξερωγώ;;;
Εμένα με ψιλοχαλάει το μαγαζί.Όσες φορές πήγα,δεν ήταν και super από καθαριότητα (εννοώ νερά μπροστά στο νιπτήρα) και είναι και πολύ μικρό,ειδικά το ένα δωμάτιο,είναι τρύπα!!!
01 Απριλίου, 2018
Απο την κριτική σ καταλαβαίνω οτι πολύ πιθανόν να σε γουστάρει η Αθήνα...
01 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι μάλλον πάμε για γάμο για αυτό όσο προλαβαίνεις...Γερο-μύστης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3