Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διαβασα τις ωραιες κριτικες απο τα αλλα παιδια και πηγα και εγω να δω απο κοντα την Αρινα ξανα μιας και
την ειχα ξαναδει αλλα δεν ειχα περασει δωματιο μαζι της.
Η δεσποινις την προηγουμενη φορα ειχε βγει στο σαλονι με τα μουτρα στο πατωμα χωρις καν να με κοιταξει
και ο φολα αλερτ συναγερμος μου ηχησε δυνατα.Ειπα ομως μετα απο τις κριτικες των παιδιων να παω και εγω
να δω τι παιζει στα ενδοτερα.Η κοπελα ξανα στο σαλονι οταν την ειδα ηταν μουτρωμενη και εδειχνε οτι δεν εχει διαθεση
την πλησιασα και την ρωτησα ολα καλα κουκλα μου ? αυτη μου απαντησε ναι μουρο μου και μου εσκασε ενα ομορφο χαμογελο
αυτο ηταν !!!! εβγαλα το 20αρι και περιμενα στο δωματιο να ερθει σε εμενα.Η Αρινα ηρθε στο δωματιο εβγαλε το στρινκ της
και ξαπλωσε διπλα μου, αρχισε να πιπιλαει τις ρωγες μου και να κατεβαινει πιο κατω ωσπου εβαλε τη μαλαπερδα γυμνη στο στομα
και αρχισε ενα καλο τρομπονι !! τον βαζει ολο μεσα χωρις αναστολες και ειναι πολυ καλη, μου αφησε και πολλα σαλια στον
πουτσο !! περασμα σκουφου και καβαλημα αυτης απο πανω μου οπου κουνιεται καλα , φιλακια πεταχτα στα χειλακια και γλειψιματα στο λαιμο της
και στο λαιμο μου εκατερωθεν !!Την εβαλα στα 4 οπου ειδα και το ομορφο ροζουλι μουνι της , και ετσι ειπα να ριξω ενα μικρο γλειψιματακι ετσι για την
εμπειρια, καθαρη και αρκετα υγρη η κοπελα . Μπηκα μεσα της και αρχισα να την γαμω δυνατα ενω αυτη ψιλοβογγουσε, μου αρεσε που καθοταν
και τον ετρωγε ολο μεσα χωρις δισταγμο! Την εβαλα και σε συζυγικη σταση που ειναι η αγαπημενη μου με πηρε αγκαλια απο το λαιμο και με τυλιξε με τα ποδια της.
Την γαμησα για αρκετη ωρα ετσι και την εχυσα.Ολα πολυ καθαρα στον οικο και ευκολη προσβαση. Σιγουρα αν δε διαβαζα κριτικες των αλλων παιδιων οτι ειναι θερμη
μεσα στο δωματιο δε θα περνουσα ποτε ! Ρισκαρα και κερδισα. Της ειπα οτι θα ξαναπερασω αλλη μερα και την ειδα οτι χαρηκε που το ακουσε !! χεχε Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Αρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, Kinkey, professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού