Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δευτερα πρωι και ειχα τεραστια αναγκη για ανανεωση κυτταρων Γερο-μύστης .Κατεβηκα λοιπον στο κεντρο τελειωσα οτι δουλειες ειχα και μετα ντουγρου για Μεταξι.Εψαχνα καποιες συγκεκριμενες,αλλα δεν τις βρηκα,οποτε τα γυρισα ολα να βρω κατι για αγρια χυσιματα!!! Χμμμ;
Μπαινω στο εν πογω οικο και βγαινουν δυο κοπελες,η μια ηταν η Αντριαννα που φορουσε μαυρα εσωρουχα,με κατι βυζαρες που ασφυκτιουσαν μεσα στο σουτιεν σαν να περιμεναν το ξεκουμπωμα για να ξεχυθουν και να με πνιξουν!!!Φυσικα εγω συγκινουμαι ιδιαιτερα με τετοια θεαματα μιας και λατρευω τις βυζαρουδες Γλώσσα !!Το παζλ συμπληρωσε η τσατσα ανακοινωνοντας στο προγραμμα ελευθερο στοματικο και κωλο!!!!Λεω τετοιες υπηρεσιες στο δεκαρικο δεν τις αφηνεις κι ετσι περασα τρεχοντας.
Οταν μπηκε στο δωματιο ειχε βγαλει τα εσωρουχα και οι θεα απο τις βυζαρες της με εκαναν αμεσως καγκελαριο!!!!Ημουν ακομα στον νιπτηρα και μου λεει ελα εδω στο χαλακι διπλα απο το κρεβατι.Χωρις χασιμο χρονου αρχισα στα ορθια να την γλειφω στο λαιμο και μετα στις ρωγες της.Η επιδερμιδα της ηταν πολυ ωραια στην αφη,παρολο που πρεπει να ειναι μιλφ,οπως λενε και οι συναγωνιστες σε προηγουμενες κριτικες.
Ταυτοχρονα με ρωταγε απο που ειμαι και διαφορα τετοια...Μετα γονατισε στο χαλακι για πιπα ρωτωντας αν θελω καποτα,φυσικα ειπα οχι,αφου ειμαι λατρης του ακα!!!Αρχισε μια αισθησιακη πιπα,πιο πολη εβγαζε την γλωσσα και τον εγλειφε σαν παγωτο,αλλα με καυλωσε πολυ.Της ζητησα να γλειψει και αρχιδια ,αλλα ειπε οτι δεν κανει...
Μετα της ζητησα κωλο και γυρισε στα ορθια οπως ηταν βαζοντας τα χερια της στο κρεβατι.Τα μασταρια της κρεμοντουσαν λες και περιμεναν για αρμεγμα και αναλογιστικα ποσο γαλα θα βγαζαμε χαχαχα!!!
Ααφου εβαλε λιγο κρεμα στον κωλο αρχισε να μου τον βαζει σιγα σιγα και αρχισα να την φορμαρω ριχνοντας και τα σχετικα χαστουκια στην κωλαρα της Κατσικογάμης .Η αισθηση ηταν πολυ ωραια,αλλα αυτη φαινοταν ανετη και συνεχισε την κουβεντα ενω εγω την ξεκωλιαζα.Καποια στιγμη αρχισα το δυνατο σφυροκοπημα αλλα εδειξε και παλι να αντεχει και να μου λεει ...σκισε με καυλιαρη μου.Ειναι παντος καιρου και για αγρια χυσιματα!!!!Συνεχισα το ξεκωλιασμα χουφτωνοντας και τα μασταρια της,ωσπου εφτασε το τελος. Έρωτας
Τι γαμησι ηταν αυτο ρε μαγκες? Ναι! Με ξετιναξε η καριολα Προσκύνημα !!!!Δεν σου θυμιζει ιεροδουλη αλλα το καυλακι της διπλανης πορτας που θες να ξεκωλιασεις!!!
Το σιγουρο ειναι οτι θα ξαναπαω για να της χυσω τα βυζια.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Giorgaras Kalamatianos, ThE, sexaddict7 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού