Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 74 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλημερα μυστες μου. Ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου οτι θα βρεθω με την συγκεκριμενη κοπελα μιας και ερχεται συχνα πυκνα απο την πολη μας και την εχουν παρει πολλοι εμπειροι παιχτες με καλες κριτικες. Η αληθεια ειναι οτι μολις την ειδα φοβηθηκα λιγο οτι δεν θα περασω καλα. Αυτο γιατι καθοταν ησυχη στο κρεβατι με ανοιχτη την τηλεοραση η οποια επαιζε μονο μουσικη και ειχε μπλε οθονη συνεχεια, επρεπε να της πω να την κλεισει αλλα δεν βαριεσαι. Μπαινω δωματιο, μιλαμε λιγο, και μετα βουρ για ντουζακι. Απο προσωπο η Cinzia εχει υπεροχα γαλανα-πρασινα θα σας γελασω ματια αλλα το μονο που εμενα προσωπικα με ξενερωσε λιγο ηταν οτι δεν χαμογελαει πολυ, αλλα αυτο ειναι στον χαρακτηρα της μου ειπε και χαρουμενη να ειναι εχει καπως στεναχωρημενο προσωπο. Αυτο ηταν το μονο ελαχιστο μειον γιατι ολα τα αλλα ηταν σουπερ. Σωμα τουμπανο, επαιζε λεει ποδοσφαιρο με αντρες μεχρι τα 25 ετη ηλικιας της (αγοροκοριτσο οπως ειπαμε και μεταξυ μας). Εχει βυζι πολυ ωραιο για ρουφηγματα (η αδυναμια μου) και ο κωλος της ειναι ονειρο, ακομα τον θυμαμαι. Επισης να πω οτι στην αρχη μιλουσαμε αγγλικα αλλα η κοπελα 8 χρονια στην Ελλαδα μιλαει πολυ καλα ελληνικα. Στο ζουμι τωρα. Ειχαμε συμφωνησει για κωλο οποτε αφου αρχισαμε τα προκαταρκτικα, 69, γλυψιματα κτλπ, την εβαλα ιεραποστολικο και της τον εχωσα. Στενο κωλαρακι αλλα αντεχει σε πολυ σφυροκοπημα, απο μονη της κιολας τραβουσε με μανια τις ρωγες της για να γκαυλωσει παραπανω υποθετω. Το τελος ηρθε και πηγα ξανα για ντουζακι. Το εχω ξαναπει σε παλιοτερες κριτικες μου, δυσκολευομαι για 2ο γυρο αλλα οι τελευταιες μου εμπειριες και η επιλογη κοριτσιων το αναιρει αυτο. Αφου κουβεντιασαμε για πολλα και διαφορα θεματα περασαμε στο 2ο σταδιο, μου τον σηκωσε με πιπα αλλα δεν ειχε γινει ακομα σκληρος, αρχισα να γλυφω τα βυζια της και τσουπ εγινε η δουλεια. Αυτη με ρωταει θες μουνι η κωλο? λεω οτι θες εσυ. Μου λεει θα σου κανω κατι που πολλοι λενε οτι ειναι πολυ δυσκολο αλλα για μενα ειναι πολυ ευκολο. Οποτε με εκανε ενα αεροπλανικο reverse cowgirl νομιζω λεγεται θα σας γελασω παντως ηταν αυτη απο πανω αναποδα και εδινε στροφες απο μονη της. Επειδη δεν τελιωνα μου λεει ελα μαζι μου, με παει στο μπανιο και μπαινει μαζι μου μεσα στο ντουζ πεφτει στα γονατα και μου αρχιζει μια πιπα ονειρο, με ντιπ κτλπ. Τελικα 2η φορα δεν τελιωσα αλλα δεν με πειραξε καθολου, περασα πολυ καλα, η Cinzia διψαει για πουτσα απο οτι καταλαβα, αγαπαει πολυ αυτο που κανει (να γαμιεται δηλαδη) και εχει μαστερ στο σεξ και στις πιπες. και οπως εχουν πολλοι αλλοι μπορει να ειναι και GFE και PSE.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.508
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Gentleman_40, mano$ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού