Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654531
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Επισκεψη την Κυριακη στο εν λογω λαδαδικο
Πρωτα στον 3ο οπου η θεια αφου κοιταξε τα τεφτερια της με ενημερωσε οτι στην βαρδια ειναι 4 κορες ολες σε προγραμμα, 3 σε μονοωρο και 1 διαθεσιμη στο επομενο μισαωρο.
Αναβαση στον 6ο οπου η κυρα-μανταμ με πληροφορησε οτι ειχε 4 στην βαρδια 2 εντος και 2 εκτος..πρωτη παρουσιαστηκε ενα στεγνο μελανουρι εκ Τυρανων με σπαστο μαυρο μαλλι της οποιας το ονομα δεν συγκρατησα αλλα λιγο το βλεμμα της αγελαδας λιγο οτι δεν μιλαγε γρι με εψησαν να προσπερασω.Δευτερη παρουσιαζεται η Αντζελα ξανθο εμφανισημο τσουμπωτο μιλφ απο Πολωνια μες τα χαμογελα και πολλα υποσχομενο.Συμφωνησαμε για μισαωρο προγραμμα περασα μεσα εκανα το μπανακι μου και περιμενα..
Στο πενταλεπτο σκαει μεσα και αρχιζει να τρομπαρει το κρεατικο κατω απο την πετσετα.με ξαπλωνει στο κρεβατι και ξεκιναει ωραιο μασαζ αργο ταντρικο ενω με τα δαχτυλα να προσπαθει να βρει σουφριδι και γω να κλεινω τα ποδια για να καταλαβει οτι εχει συναγερμο.Τα πεταξε ανεβηκε απο πανω και με κερασε λιγο b2b τριβοντας τις βυζαρες πανω μου..διπλα εχει τοποθετηθει κρεβατι για b2b πραγμα που δεν ειχα δει τις αλλες φορες και συντομα θα τιμηθει.Το στοματικο της υψηλου επιπεδου με παιξιμο γλωσσας και περιποιηση της ευρυτερης περιοχης.
Το κυριως πιατο περιειχε καρφωμα σε 2 στασεις μια απο πανω που μου ειχε σερβιρει τις βυζαρες στο στομα, παθιασμενα γλωσσοφιλα και μια με εμενα απο πανω οπου ηρθε το τελος.
Με περιμενε και με συνοδεψε εξω κλεινοντας της πορτα του γραφειου να μην δω τον αλλο παιχτη που περιμενε (μαλλον ο Χορχε)
Ο χωρος πολυ καθαρος και διακριτικος οπως εχει αναφερθει απο πολλους Καπέλο
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
johny cunt
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.033
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Butts, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Οκτωβρίου, 2017
Μήνυμα προς τους καταναλωτές. Πρόκειται για άλλη Άντζελα, όχι της γνωστής Άντζελας-Καλίνκας Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1