Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67912
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Υστερα απο μερικες ωραιες κυριακατικες χυλοπιτες, δοκιμασα την μαρινα η οποια ηταν διαθεσιμη. Συνεννοηση στα αγγλικα τηλεφωνικα. Η κοπελα μιλαει κυριως αγγλικα και γνωριζει ελαχιστες ελληνικες λεξουλες. Κανονισαμε ραντεβουδακι ευκολα.

Αφου εφτασα εκλεισα δωματιο κλπ. Λιγο πριν μπω μπανιο ακουω πορτα να χτυπαει. Η κοπελα ειχε ερθει λιγο νωριτερα, και ημουν τυχερος που χτυπησε πριν μπω, αλλιως με το νερο να τρεχει παιζει να μην την ακουγα. Χαιρετηθηκαμε, συστηθηκαμε, και της ζητησα να κανω το μπανακι μου. Μολις τελειωσα ειχε ιδη γδυθει, πηρε σειρα και αυτη, ενω εγω υποτιθεται θα παρεγγελνα καφεδες. Ξεκιναει αυτη το μπανιο της, πιανω και εγω το διακοσμητικο τηλέφωνο του μπιλ να παραγγειλω, γιατι νομιζα ο μαλακας οτι ηταν τηλεφωνο, και οτι αν σηκωσεις το ακουστικο μιλάς κιολας για να παραγγειλεις. Φυσικα αποδειχτηκα αφελής. Δεν σφαξανε. Βγαινει η κοπελα απο το μπανιο με βλέπει στην μεση μιας ανισης μαχης με το ακουστικο, και προσπαθησε να βοηθησει την κατασταση παιρνοντας αυτη την σκυταλη. Ειδε και αποειδε και αυτη, και αποφασησαμε να ξεκινησουμε τον πρωτο γυρο.

Υψος εχει περιπου 1.68, βυζακι μικρο και στητο, κωλος λιγο πιο τσουπωτος αλλα σφικτος. Θυμιζει λιγο βραζιλιανικο, αλλα λιγο πιο πεσμενος. Σωμα γυμνασμενο. Εχει μια πολυ μικρη κοιλιτσα, με μια τομη καισαρικης. Προσωπο εχει αρκετα ωραιο, για τα δικα μου υποκειμενικα γουστα.Διαθεση αρκετα χαρωπή, γελουσε ευκολα, αλλα δεν γνωριζει καλα αγγλικα, ουτε αυτη ουτε και εγω, οποτε χαθηκαμε λιγο στην μεταφραση.

Στον πρωτο γυρο λοιπον ξεκινάμε με γλωσσοφιλα, και μπαλαμουτιασμα για λιγη ωρα. Το φιλι της ειναι αρκετα βαθυ.Σειρα ειχε η πιπα οπου στην αρχη ξεκιναει χαλαρα, ενω στην συνεχεια παει σε deepthroat. Τουλαχιστων ετσι μου φανηκε εμενα γιατι ημουν σε 69 mode και σπατουλάριζα την ιδια ωρα το πεντακαθαρο μουνι της. Στην συνεχεια περνάει προφυλακτικο, και με καβαλάει. Εκει αγριεψε αρκετα, και αρχισε ενα εκρηκτικο καβαλημα. Φυσικα δεν αντεξε και πολυ αυτους τους ρυθμους, και μου ζητησε να αλλαξουμε σταση. Εφοσον απ'οτι καταλαβα, το pse ηταν το δυνατο της χαρτι και αυτο επιζητουσε, την γυριζω κατευθειαν ανασκελα χωρις να βγω απο μεσα της, και συνεχιζω το σφυροκοπημα. Εσπρωχνε αυτη εσπρωχνα και εγω, και καπως ετσι φτασαμε στο τελος του πρωτου λυσσασμενου γυρου.

Μπανακι εκαστος και ξανα λιγο σοσιαλ, στο οποιο και καταστρωσαμε σχέδιο (εμπνευσεως της μαρινας) για να πιουμε καφε. Ονομαστηκε επιχειρηση παραγγελία, και το σχεδιο περιλάμβανε απόδραση απο το δωματιο προς το υπηρεσιακο τηλέφωνο του οροφου, και παραγγελια μεσα απο αυτο. Η επιχειρηση στεφτηκε με απόλυτη επιτυχία, και μετα απο λιγο κραταγαμε και οι 2 απο εναν φρέντο καπουτσινο ως έπαθλο. Στο μεταξυ με ρώτησε αν θέλω μασαζ, και ειπα να δοκιμάσω. Με στρωνει μπρουμητα, με ψεκάζει δεν ξερω με τι, και άρχισε τις μαλάξεις.Μεση χαμηλα στην αρχη, μετα το πήγε προς τον σβερκο, μετα αρχισε με τους αγκωνες, και στο τελος πηρε την ραχοκοκκαλια.Την ρωτησα αν εχει σπουδασει κατι τετοιο, μου ειπε οτι το κανει ερασιτεχνικα σαν χομπι γιατι της αρεσει. Δεν εχω εμπειρια απο μασαζ αλλα μου φανηκε πως εκανε καλη δουλεια γιατι οταν σηκωθηκα οσο επλενε αυτη χερια, ειχε χαλαρωσει η μεση.

Ο δευτερος γυρος αρχιζει παλι με γλωσσοφιλα και 69. Αυτην την φορα την γυρισα στα 4, αλλα δεν με βολευει και πολυ η συγκεκριμενη σταση. Εβαλε μαξιλαρι και ξαπλωσε μπρουμητα να διευκολυνει λιγο την φαση. Τα καταφερε για λιγη ωρα, αλλα συντομα το γυρισαμε στο γνωστο ιεραποστολικο, οπου πραγματικά ιδρωσαμε και οι 2 την φανελα. Η κοπελα επιδιωξε και εδω δυνατο σφυροκοπημα. Καπου εκει λαχανιασμενους μας βρηκε και το τελος.

Συμπερασματικα η μαρινα ειναι μια κοπέλα η οποια ειναι αρκετα ομορφη, αντεχει δυνατο σφυροκοπημα, και επιδιωκει αρκετα το pse. Αν και με αγκαλιαζε αρκετα, και τριβοταν αρκετα πάνω μου με τα μπουτια της, δεν θα έλεγα οτι κανει για gfe ακομα. Το μεγαλο ελάτωμα της ειναι οτι δεν ξερει ελληνικα (καποιες ελαχιστες λεξουλες) ουτε καλα αγγλικα, και αυτο σε αφηνει πίσω στην επικοινωνίαΣε αρκετες περιπτωσεις σπαταλήσαμε αρκετο χρονο μεχρι να βρουμε κοινες λέξεις κατανοητες και απο τους 2 για να συννενοηθουμε, ενω αρκετες φορες ειπαμε never mind και αφησαμε το θεμα στην μεση . Εμενα δεν μου προκάλεσε αυτο ιδιαιτερο πρόβλημα ουτε με ενοχλησε. αλλα για να ειμαι δικαιος και αντικειμενικος, νομιζω πως θα πρεπει να βαλω χαμηλη βαθμολογια στην επικοινωνια.

Αυτα απο μενα, πιστευω να βοηθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
428
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 apollonas1972, zaqqaz, THV και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού