Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τζένη (πρωην Κωνσταντίνα)

Τις τελευταίες 3 φορες επισκέφτηκα τα σπίτια κουρασμένος...Τι μαλακία με έχει ποιάσει δεν ξέρω...Μετά από πολλα διάβασα κριτικές για την Σόνια και παρόλο που ήμουν κομμάτια είπα να παω... Φτανω στην Φυλής 84Α,αδεια..παρκακα από κατω..μπαινω και η τσατσα μου παρουσιάζει μια ψιλή κοπελα...ποια ειναι λεω? η Τζενη μου λεει..Ψιλή,αδυνατη με υπεροχα ποδια , ΣΑΜΠΑΝΙΖΕ ΒΥΖΙ..,και ομορφούλα στο προσωπο...ειπα μπαινω..βαριέμαι την τσαρκα στα 43 μου..στα 20 οργωνα τα παντα..
Στο δια ταύτα...Πολυ ευγενικη..πίπα ακαποτη πολύ καλη..βαθιά ,υγρή και χωρις χερια..μαλιστα καποιες φορες με κοιτούσε λάγνα..
Στο γαμήσι οτι θες μου είπε...(λιγα εκανα...δεν ειχα ορεξη και τις είπα να την χυσω στο σωμα της..Μεχρι τα βυζια μπορείς μου είπε...Οπως και έγινε)
ΥΓ1.Ηλικία 27-28 οπως ειπε και 1,74 cm ..Τις λεω μωρό μου εχεις υπεςροχο ύψος...δεν μου αρεσει είπε..Με αυτο το υψος δυσκολευόμαι να φοραω γοβες...
ΥΓ2.εχει και μια κορη 9 ετων οπως μου είπε...
ΥΓ3. Ξερουκαστος θα ξαναπαω αφου κανει FULL PROGRAM..
ΥΓ4. Σαμπανιζε βυζί...(θεωρητικά το βυζί που εφαρμοζει τελεια σε ποτηρι σαμπανιας(ανοικτο) ειναι το τέλειο ..) και λιγο προς τα πανω..Τετοιο εχει η κοπελια και μπηκα..
ΥΓ5. Εχει ελαφρως μια ελαχιστη κοιλιτσα που φαινεται στο doggy style...Αυτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
nikos32p
Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
60
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 obi1, ThE, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού