Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθεσινοβραδινη στοχευμενη επιδρομη στη Φυλης και συγκεκριμενα στην Αντζελινα στο Φ71 ισογειο.
Την ειχα δει σε παλαιοτερες τσαρκες μου και επειδη μου αρεσε οπτικα αλλα εδινε και κωλο με εκαναν
να την επιλεξω προς δοκιμη.Η Φυλης εχτες ειχε αρκετο κοσμο να σουλατσαρει στο δρομο ηταν και ωραια δροσερη βραδια.
Μπηκα στο οικημα και η τσα2 μου ειπε οτι εχει δυο κοπελες Αντζελινα και Μαιρη.Η Αντζελινα ειναι ενα μελαχρινο με ανταυγιες πορνιδιο
ισως απο Αλβανια,με πολυ ωραιο κωλι το οποιο και δινει,μικρο φυσικο βυζι με καλη ρωγα και μετρια σχετικα φατσα.Σε γενικες γραμμες
ειναι πολυ γαμησιμη.Ανακοινωθηκε προγραμμα με ελ.πιασηματα,πρωκτικο,τελειωτικο στο σωμα κλπ.Εδωσα το μπλε στην τσα2 και περασα στο πρωτο αριστερο
δωματιο του οικου.Το πρωτο αρνητικο ηταν μια μποχα που μου ηρθε οταν μπηκα στο δωματιο.Δεν ξερω αν ηταν απ το αιρκον η απο κατι αλλο παντως τετοια μποχα μου
θυμησε Μεταξι.Εγω δεν χαλαστηκα πολυ καθως ειμαι Μεταξολαγνος και αυτα τα εχω συνηθησει αλλα καποιος που δεν ειναι συνηθισμενος μπορει να χαλαστει αγρια.Τεσπα
αφου γδυνομαι αραζω και περιμενω την γκομενα.Σε τρια λεπτα ειχε φτασει καθως δεν ειχε αλλο πελατη πριν.Αφου ξαναχαιρετηθηκαμε ετσι τυπικα ανεβηκε στο κρεβατι
και εκανε για μερικα δευτερα κατι σαν τουρλωματα του κωλου της και κανα δυο κουνηματα και καλα σεξ σοου προφανως για να με καβλωσει.Στη συνεχεια εβγαλε το στριγκακι της
και ηρθε καπως απο πανω μου αλλα ουσιαστικα δεν εκανε κατι καποιο γλυψιμο η ψευτοφιλι στο στηθος κλπ για προκατ απλα κατεβηκε προς τα κατω και πηρε θεση αναμεσα στα ποδια
μου για πιπα.Εβαλε καποτα στο καπως σηκωμενο καβλι μου και ξεκινησε.Η πιπα της δεν ηταν απλα μετρια ηταν για γελια θα ελεγα.Ουσιαστικα οπως ηταν αναμεσα στα ποδια μου
και εχοντας ριξει μπροστα τη μαλουρα της ουτε εβλεπα τιποτα ουτε και ενοιωθα ενω επισης εκανε κατι σπαστικες κινησεις με το κεφαλι της οι οποιες μονο καβλωτικες δεν ηταν.Μετα απο λιγο σταματαει και απο μονη της με καβαλαει σε καουγκερλ απο μουνι.Αρχικα ειχε ερθει κοντα μου εχοντας ενωμενα τα κορμια μας και εγω να της γλυφω τα βυζια,ενω στη συνεχεια απλα χοροπηδαγε πανω στον πουτσο μου με μανια.Οταν κουραστηκε την εστησα ιεραποστολικο και ζητησα το κωλι της.Εκει δεν εδειξε να το χαρηκε και ιδιαιτερα και ναι μεν μου το εδωσε αλλα μου λεει σιγα σιγα και κατοπιν ψελισε οτι "δεν θα γαματε οπως θελετε εσεις η κατι παρομοιο".Δεν εδωσα σημασια στο γεγονος οτι ψιλοσπαστηκε και αφου εβαλε λιπανση μπηκα στην κωλοτρυπιδα της.Η αισθηση ηταν τοσο αερινη που θα χωραγαν και δυο πουτσες μεσα απορω γιατι ηθελε και σιγα.Την γαμαγα σε αυτη τη σταση και της εγλυφα τα βυζια και το λαιμο αλλα αυτη δεν ανταποκρινοταν.Λογω της μειωμενης αισθησης δεν μου ερχοταν να τελειωσω ευκολα.Καποια στιγμη λογικα στο οχταλεπτο ακουγεται η μουσικη να δυναμωνει(γνωστο κολπο απο παλια)και η τανα αμεσως μου θυμιζει οτι πρεπει να τελειωνουμε.Αφου εβλεπα οτι δεν θα μπορουσα να τελειωσω ετσι της λεω να την χυσω στα βυζια.Φυσικα το δεχτηκε και ετσι εβγαλα την καποτα και πηρα θεση μαχης απο πανω της και αρχισα να πυρφοριζω ενω συγχρονως της χουφτωνα τα βυζακια.Οταν ηρθε το τελος της εριξα τα ζουμια μου στα βυζακια βγηκε μεγαλη ποσοτητα.Της εδωσα χαρτι να σκουπιστει και αφου με χαιρετησε αποχωρησε απ το δωματιο.Γενικα μια μετρια εμπειρια μικρης διαρκειας με τα μοναδικα δελεαρ να ειναι το κουλουρι και το χυσιμο στα βυζια.Δεν προκειται να την ξαναπαρω και γιατι εχει μετρια αποδοση αλλα και για την πολιτικη του μαγαζιου με το χρονο.Αυτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, serafin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2017
το εχουμε πει φυλης 71 φολο μαγαζα και τσατσαδες πονηρες
06 Ιουλίου, 2017
Ναι ρε συ το γνωριζα και πριν παω δεν επεσα απ τα συννεφα απλα πρεπει να το αναφερω στην κριτικη για οσους ενδιαφερονται να ξερουν τι να περιμενουν...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2