Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όταν οι καύλες χτυπάνε κόκκινο θες ένα call girl που να το βλέπεις και να χύνεις στη σκέψη και μόνο ότι θα το πηδήξεις. Η Μαρία είναι αυτό ακριβώς. Φοβερό καυλάκι με τέλειο σώμα και πρόσωπο που θες να το χύσεις. Μόλις την είδα ο πούτσος μου έγινε κατάρτι. Της τον έδωσα στο στόμα και με ρούφηξε. Φανταστικό τσιμπούκι με γλείψιμο σε όλη την περιοχή. Καραμέλα τον έκανε. Θες να με γαμήσεις μωρό μου; Αν θέλω; Προφυλακτικό και βουτιά στο μουνάκι της. Την πήρα στα 4 και απόλαυσα γαμήσι. Το πρώτο φινάλε δεν άργησε. Άνοιξε το στόμα και τα πήρε όλα μέχρι την τελευταία σταγόνα. Δεύτερος γύρος ξανά με σούπερ τσιμπούκι κι ακόμη πιο πολύ γαμήσι στα όρθια και στα πλάγια. Κάπου εκεί τη ρώτησα αν είναι πράγματι Μολδαβή. Μου είπε ναι, αλλά μιλάει ρώσικα. Μπορείς να μιλάς ρώσικα ενώ θα σε γαμάω; Θυμήθηκα μια ανάλογη σκηνή σε ξένη ταινία. Οκ, καύλωσα απίστευτα όταν το έκανε. Ωραίο το μωρό. Νέο τελείωμα ξανά στο στόμα. Με έλιωσε το καυλάκι. Ξαπλώσαμε και πιάσαμε κουβέντα για διάφορα. Πριν φύγει έβγαλε και μου έδειξε το διαβατήριό της. Ρωσίδα και με σφραγίδα.Περιττό όταν είσαι τέτοια μουνάρα με τόσο καλό σέρβις. Αλλά το σημειώνω στα θετικά. Μην ξεχνάτε να γαμάτε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
yiaramis
Τιμημένος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
254
Πόντοι:
5.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nikfragkos, iuakoya, fouxter και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού