Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κλαιω τα ευρουλια μου!!!!

Η πουτανα που ειχα παρει και παλια σε αλλο οικο με πολυ καλες εντυπωσεις μπηκε στο δωματιο.ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝα σημειωσω οτι ειναι κουκλαρα!!!
Μεχρι εδω ειναι τα ωραια γιατι πιστεψα οτι θα περασω παλι καλα!!!Γερο-μύστης Να σημειωσω ειχα παει φουλ καυλωμενος και μετα απο πολλες μερες αποχη.

Αν και ανακοινωνει 69 δεν εγινε ποτε!!! Περασμα καποτας σε τελειως πεσμενη πουτσα,μακρυα να μην αγγιζεις τιποτα και μετρια πιπα.Σε καποια στιγμη με παραταει και σηκωνεται στο παραθυρο να δει λεει ενα φιλο της(πιωμενη)....Ναι!Ναι!Ναι! Ημαρτον!!!!
Γυρναει το βρωμερο πορνιδιο στηνεται στα τεσσερα και μου λεει ελα να γαμησεις δεν εχουμε πολυ χρονο (ειχαν περασει 2-3 λεπτα μονο)Κεφάλι σε τοίχο!
Η πουτσα δεν σηκωθηκε ποτε με τη σιχαμενη,της απανταω και εγω δεν εχω χρονο και αρχιζω να ντυνομαι.Έρωτας
Σηκωθηκε νευριασμενη και αρχισε να λεει κατι μαλακιες και εγω να μην πιστευω οτι εφαγα τετοια φολα και να την ρωταω γιατι αλλαξες τοσο καλο μου...
Φευγοντας της ευχηθηκα να την γαμανε μονο Πακιστανοι και Μπαγκλαντες!!!!ΈρωταςΈρωταςΈρωτας Αντε της λεω πιες και ενα ποτηρακι στην υγεια μου!
Επρεπε να ειχα φυγει οταν το λιομιδι μου εβαλε την καποτα σε πουτσα πεσμενη αλλα.....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Τελος μαυρο στην τσατσαρα που χαιρεταγε μεσ'στην καλη χαρα λες και εριξα το γαμησι του αιωνα.ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου
Χρονος παραμονης μαζι με βρισιδι 4 λεπτα...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
(Συγνωμη για τα ασχημα λογια αλλα και εμεις,οταν βρουμε μεροκαματο,δουλευουμε ολη μερα για 10 γιουρα.)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Μέριλυν
Υπηρεσίες
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TZOYLI, Gingos και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 20 Ιουνίου, 2017) 20 Ιουνίου, 2017
Δώσε αν θέλεις περιγραφή πώς είναι.Πού την είχες πάρει παλιότερα και πόσον καιρό πριν;
*Άκυρο,για τη Μόνικα-Αλεξάνδρα από Φυλής 71 και Ιάσονος 31 πρόσφατα,έγραψες.
21 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστος αυτη η πορνη ειναι η γνωστη και Μις Κοσταντζα!!!!ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
D
diaithil1975
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2