Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Μασατζίδικα 30123
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ιζαμπέλα/Λέκκα 19

Μια που δεν νομίζω ότι δοκίμασα ποτέ κοπέλα τόσο εξωτική, είπα να επιχειρήσω γνωριμία με τη Μπέλλα/Ιζαμπέλλα από την μακρινή Ανατολή. Μαύρο μαλλί, ασιατικά χαρακτηριστικά. Πλούσιο φυσικό ωραίο στήθος, με καλή αφή. Ωραίες αναλογίες. Όχι πιτσιρίκα. Καλό είναι ένα μαγαζί να έχει εξωτικές γεύσεις. Μακάρι να είχαμε σε περισσότερα.

Μασάζ καλό (όσο καταλαβαίνω), από τον αυχένα μέχρι τις πατούσες, χέρια, πλάτη, μέση, κτλ. Μετά άρχισε τις χαλαρωτικές μαλάξεις, φραπέδες, καλαμάκια και τα τριγύρω, γλειψίματα και ρουφήγματα, σπανιόλικα, καλή περιποίηση, λογικά χουφτώματα. Το έχει!! Μπριζόλα κλασική. Νομίζω σε πινελιάσματα γαργαλιόταν λιγάκι εύκολα. Ενδιαφέρουσα εμπειρία, ειδικά γι αυτούς που γοητεύονται με τις απωανατολίτικες γεύσεις. Ήθελα μια εξωτική κατάσταση και δεν το μετάνοιωσα καθόλου. Δεν ξέρω και πολλές εναλλακτικές στην Αθήνα. Για μελλοντικά θα δούμε. Έπρεπε να την είχα ρωτήσει εάν κάνει ταϋλανδέζικα κόλπα, να το έχω υπόψη για άλλη φορά. Ανήκει πάντως στις καλές περιπτώσεις, όταν έχουμε στο μυαλό μας τις κλασικές αθηναϊκές προδιαγραφές.

Ο χώρος με A/C, ντουζιέρα, πετσέτα, παντόφλες κλειστά, οινόπνευμα, κουζινόχαρτο.

Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.187
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, makhswrx, fouxter και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού