Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για πρώτη φορά στην Τόνια που δούλευε το καλοκαίρι στις Βίλλες, 25 χρονών αληθινή ελληνίδα, μαυρομάλλα από τον Πειραιά, με 2αρι βυζί, καλό σώμα και αφράτο κωλαράκι. Σπασίκλας
Μπήκα με το απλό 30αρι, έκανα ντουζάκι και ήρθε το κορίτσι, ξάπλωσε δίπλα μου πιάσαμε για λίγο την κουβέντα, ενώ μου τον επαίζε και εγώ την χούφτωνα.
Στην συνέχεια αφού την ξάπλωσα στο κερβάτι την άρχισα στα φιλιά, τα γλειψίματα σε στόμα και σώμα όπου της άρεσε και γαργαλιόταν, επιπλέον έχει μικρά βυζάκια αλλά τέλειες ρώγες για πιπίλισμα. Γλώσσα
Μετά μου έβαλε προφυλακτικό στα δάκτυλα (πρώτη φορά μου έτυχε κάτι τέτοιο) Χμμμ; και τις τα 'χωσα στο μούνι μέχρι που την μούσκεψα και εκείνη με έκανε μια απίστευτη
πίπα με καπότα παίζοντας τον με τα χέρια της κάνοντας με να θέλω να χύσω επίσης μου τίμησε και τα αρχίδια respect Τόνια! Προσκύνημα
Και μετά τα ωραία προκαταρκτικά που μου τον έκανε τούρμπο, περάσαμε στο κυρίως πιάτο με πρώτη στάση ιεροπστολικό να με καυλώνει φουλ με την στάση της και ζητώντας μου
να την ξεσκίσω. Ναι! Δεύτερη και τελευταία στάση την αλλάζω στα τέσσερα, πάλι ένιωσα μεγάλη καύλα αφού συνέχιζε να μου μιλάει πρόστυχα και να κινείται μαζί μου καθώς χουφτώνα
την αφράτη κωλάρα της, Κατσικογάμης εκεί δυστυχώς ήρθε το τέλος και μετά από συνεύρεση 15 λεπτών την αποχαιρέτησα με ένα φιλάκι και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για πολύ σύντομα,
καθώς σε 2-3 εβδομάδες το κορίτσι θα φύγει από την πόλη μας. Καπέλο
Στην Τόνια με εντυπωσίασε ο επαγγελματισμός και η προσωπικότητα της, κρίμα που θα φύγει από τα μέρη μας γιατί αξίζει και έχει πολλά ακόμα να μας δώσει!!! Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Τόνια
academy X
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
47
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Τoniantora , ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού