Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116901
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συναντηση κανονιστηκε απο δω με pm. Ειχα στειλει σε στιγμη που την ειχα δει οτι ειναι μεσα κ ποσταρε κ η απαντηση της αμεση. Ωστοσο επειδη δεν ειχαμε κλεισει ημερα απευθειας ειχα στειλει στην επομενη λεγοντας για Δευτερα (ηταν Πεμπτη) αλλα δεν ελαβα απαντηση. Ωστοσο την Κυριακη (θυμοταν οτι ειχα πει Δευτερα) με ενημερωσε για το προγραμμα της κ το τι ωρα θα ηθελα λεγοντας μου ομως οτι την Τεταρτη θα ηταν πιο ελευθερη κ ετσι εκλεισα για Τεταρτη.
Φτανω ξεονοδοχειο ενημερωνω με sms για δωματιο κ μου στελνει πως θα αργησει ενα τεταρτο, οπου στα 15 λεπτα ακριβως ειχε φτασει. Κ μπαινει ενα μωρο μαγκες μου....τρελαθηκαααα... Η περιγραφη οπως εχουν πει ολοι οι συναγωνιστες. Με μαυρη φουστιτσα ως το γονατο κ ενα τοπακι να φαινεται το πιρσινγκ στην κοιλιτσα κ μαυρες γοβες. Μπαινει χαιρετιομαστε κ ομολογω πως αρχικα μου φανηκε λιγο ψυχρη, αλλα λεω οκ κατσε περιμενε. Μου λεει θα κανω ενα ντουζακι κ ερχομαικ αρχισε να γδυνεται οπου ξεπροβαλουν δυο κανονια τουμπανα και ενα κορμακι ποιημα.
Ερχεται απο το ντουζ κ με καβαλαει στο κρεβατι κ αρχισε το πανηγυρι. Φιλια βαθια, να γλυφω τις βυζαρες τις κ να κατεβαινει προς τα κατω, οπου επαθα το πρωτο μπλακαουτ. Πιπα βαθια, υγρη κ να φτανει λαρυγγι. Να σε κοιταει με τα γκριζοπρασινα ματια της κ να χανεσαι. Την γυριζω σε 69 και μετα την ξαπλωνω για να χαρω καλυτερα το μουνακι της που ηταν μυρωδατο κ λεει: "το χεις ε;" Οσο αισθανομουν να σφιγγουν τα ποδια της τοσο δεν ηθελα να φυγω απο κει. Μετα ξανα πιπουλα κ γυρισμα στα 4, με τελειο στησιμο κ καταθεση μεσα της.
Κανα 20 λεπτο κουβεντουλα, παω για ενα ντουζακι κ αρχιζει το δευτερο ημιχρονο... Ξανα μανα γλυψιματα κ αρχιζουμε σε δυνατους ρυθμους αυτη απο πανω, καθιστοι, ιεραποστολικο ξανα πιπα, ξανα στα 4 κ να κοιταμε τον καθρεφτη αλλα δυστυχως τελειωμα δεν ειχαμε, με δικη μου ευθυνη καθως πεσαμε προδομενοι στην μαχη μιας κ δευτερη φορα μεσα σε μια ωρα δυσκολα μου συμβαινει κ ειχε πεσει κ σεξακι τις 2 προηγουμενες μερες. Ωστοσο το παλεψε το κοριτσι για λιγο ακομα οπου της ειπα αστο δεν υπαρχει περιπτωση.
Λιγο social ακομα κ ντυθηκε να φυγει, οπου ειχε συμπληρωσει κ το τεταρτο της αργοποριας της, ενω δεν ειχε κοιταξει ποτε το ρολοι της καθολη την διαρκεια. Με λιγα λογια η κοπελα τιμαει καθε σεντς που παιρνει μεχρι κ το τελευταιο.
Η βαθμολογια ειναι η μεγαλυτερη που με αφηνει το συστημα αλλιως θα εβαζα σιγουρα 10αρια. Στο μονο που ελπιζω ειναι να μπορεσω να ξανα συναντηθω συντομα μαζι της καθως σου βγαζει πολλα γουστα η κοπελα κ δεν μπορεσα να τα υλοποιησω με την πρωτη, αλλα ευελπιστω στην επομενη συνατηση

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 10, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
360
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer, PhantomQ, Giannis5gr και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2016
Ολα καλα αλλα γιατι έγραψες στη βαθμολόγηση " στο στομα" αφού δηλώσες οτι τη μια φορα εχυσες μεςα της και την αλλη δεν τελείωσες Χμμμ;
Εχω προσέξει και άλλες φορές απο διάφορους συναγωνιστες να περιγράφουν αλλα και στο σημείο αυτο σημειώνουν κατι διαφορετικό.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1