Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βροχερο παρασκευιατικο απογευμα και εχοντας ενα διωρακι στη διαθεση μου αποφασιζω να το περασω παραγωγικαΚατσικογάμης.Ριχνω σημα στους πορνορεπορτερ της ημερησιας ενημερωσης κι ο συντροφος n.smirni 76 ανταποκρινεται γραφοντας μια αντιπροσωπευτικοτατη αναφορα.Ευκολο παρκαρισμα και βουρ για τσαρκα.Μου ειχαν κολλησει στο μυαλο οι λεξεις του συντροφου "ανκα-κοντοπουτανο-κωλαρα-φωκαιας 25" οποτε το να πω οτι εδωσα ιδιαιτερη σημασια στα υπολοιπα σπιτια θα ηταν ατοπο μιας και ειμαι οπαδος του ωραιου κωλου.Μαλιστα (ο μαλακας) πηγα με τετοια φουρια να γαμησω την ανκα και να δω την κωλαρα της που εδωσα το εικοσαρι και μπηκα μεσα κατευθειαν χωρις να τη δω.Το χειροτερο ομως δεν ηταν οτι δεν την ειδα αλλα οτι δεν διαβασα τις κριτικες της (Ο ΜΑΛΑΚΑΣ).Μπαινει λοιπον στο δωματιο αυτο που περιγραφτηκε στα γραπτα του συντροφου.ενα κοντοουτανο με πανεμορφη κωλαρα γυμνασμενη ωραιο προσωπακι και ωραιο ξυρισμενο μουνακι.Συμπεριφορα?Αντε να τελειωνουμε.Πηγα να τη χαμουρεψω λιγο στο ορθιο αλλα δεν.Ξαπλωνουμε και ξεκιναει να μου παιζει τον πουτσο οπως εγω οταν καθομαι στον καναπε και βλεπω ταινια.Κοινως χεστα.Ενω επαιζα το μουνακι της τη ρωτησα αν εχει προβλημα να της το γλειψω και μου λεει οτι νομιζεις.Εγω νομιζω οτι πρεπει να φυγω πηγα να της πω αλλα ας οψεται η κωλαρα σου.Λιγο γλυψιματακι στο (πανεμορφο) μουνακι της και μονο τοτε πηρα ο τσολιας μπροστα.Στο καπακι στα 4 και κανει αυτο που με τρελαινει....μισο κιλο κρεμα στο μουνι.ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ.Τη γαμησα 1-2 λεπτα τελειωνοντας μονο και μονο λογω της θεας που ειχα μπροστα μου και με τα 2 της δαχτυλα να προσπαθουν να κρατησουν την καποτα (απο τη στιγμη που της το βαλα μεχρι που τελειωσα) μην τυχον και βγει.Μεγαλη απογοητευση απο ενα ωραιο κοντοπουτανο.Παθημα και μαθημα.Αυτα συμβαινουν οταν κανεις κασκαντεριλικια αδιαβαστος....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2015
Όνομα κοπέλας
Άνκα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
423
Πόντοι:
511
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, sweet orgasm, Duke Nukem και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2016
Τόσο χάλια ρε γμτ??? Φφφ...και την ψάχνω καιρό να την γαμησω... Αλλά έχω χάσει την μπάλα με τα ωράρια της... Το ώρα πηγές εσύ συνάδελφε? ??
26 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

9 το βραδυ αδερφε.Πηγαινε να τη δεις αλλα να ξερεις οτι ειναι ξεπετουα το κοριτσι
27 Μαρτίου, 2016
φιλε μου εγω εχω περασει καλα παντως , εκανα οτι ηθελα εκτος απο δαχτυλο που δεν δοκιμασα και μαλιστα συνεχεια προσπαθουσε για γλωσσοφιλα κ τα απεφευγα .
παντως που να την εβλεπες οταν ηταν πιο αδυνατη .
28 Μαρτίου, 2016
Μια χαρα ηταν οταν πηγα εγω φιλε..την πετυχα μετα τις 12 το βραδυ...δεν βιαζοταν,μαλιστα μου πηρε και 2-3 φορες πιπα για να ξεκουραζομαι Γλώσσα
29 Μαρτίου, 2016
πρόσθεσε ελέυθερο στοαμτικό στο πρόγράμμα της το κοντοπούτανο ?
30 Μαρτίου, 2016
Με το προφυλακτικο μου επαιρνε
20 Σεπτεμβρίου, 2016
Το συγκεκριμένο κοντοπουτανάκι άσχετα με το τι γράφουν οι συναγωνιστές μας είναι μεγάλη φολίτσα. Μία φορά την πήρα και μου έσπασε τα αρχίδια. Βιαστική επειδή και καλά περιμένουν κι άλλοι πελάτες και μάλιστα από τα πρώτα 5 λεπτά. Δε θα γράψω τίποτα άλλο. Ο νοών νοήτω. Φυσικά και σέβομαι τις απόψεις άλλων που έχουν κάνει καλές κριτικές αλλά ας μη ξεχνάμε ότι οι κριτικές είναι πολύ υποκειμενικό θέμα και μοιάζουν λίγο και με τις κριτικές του κινηματογράφου. Δηλαδή το ότι κάποιοι λένε καλά λόγια για μια ταινία δε σημαίνει ότι είναι και καλή η ταινία. Τουλάχιστον με τα κριτήρια κάποιων άλλων. Αυτά. Κατά τα άλλα τα 20αρικα δικά σας και ξοδέψτε τα όπως γουστάρετε.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7