Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 142089
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκέπτης εκ Θεσσαλονίκης για δουλειές και εισέρχομαι μεσημεριανή ώρα καθημερινής στο εν λόγω κατάστημα. Κόσμος μπαινόβγαινε, κυρίως στη σχολή χορού που γειτνιάζει. Οπότε η διακριτικότητα δεν είναι κι απ'τα δυνατά σημεία του μέρους. Χώρος εξαιρετικός και πολύ καθαρός..ΑΛΛΑ..αυτή η τακτική με την "Ιερά Εξέταση" Κεφάλι σε τοίχο! δεν παλεύεται και είναι απ'τους κύριους λόγους που θα το ξανασκεφτώ πολύ αν θα ξαναπάω στο συγκεκριμένο. Εν συντομία: μετά το μπάνιο μου, ήρθε η Όλγα, η οποία κινείται προς τα milfoχώραφα με σχετικά καλό σώμα και ελλιπέστατο-καθόλου χαλαρωτικό μασάζ. Στα της συνουσίας όμως ήτο αρκετά καλή με 2 δυνατούς γύρους, εξού και ο τίτλος περι ξεμπουκώματος..
Η επιλογή της Όλγας έγινε, ελλείψει Αναστασίας για την οποία κινήθηκα στοχευμένα, αλλά πέτυχα μάλλον την περίοδο που μόλις είχε σταματήσει ενώ και η 2η επιλογή μου (Εύη νομίζω) ήταν απούσα. Οι λοιπές επιλογές δεν ήταν ακριβώς του γούστου μου-για να το θέσω ευγενικά..
Ίσως να το προτιμούσα ξανά σε επόμενη εξόρμησή μου στην Αθήνα, αλλά όπως προείπα αυτή η τακτική της εισόδου, είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ..
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2015
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Όλγα
TheRatPack
Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
21
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2016
Η Ολγα ειναι μια κοντη ξανθια ?
19 Φεβρουαρίου, 2016
Ξανθιά ναι..κοντή δεν τη λές, ούτε και ντερέκι. Κλασσική ρώσικη φάτσα και κενό στα μπροστινά δόντια.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2