Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το καυβλογκράννυ το ειχα δεί στην απο 15-11-2015 επίσκεψή μου που ειχα πάρει την Βίκυ .
Σήμερα ήταν μόνη (29-12) .
Μόλις αντιλήφθηκα οτι ΔΕΝ ήταν η Βίκυ εκεί , με το σαλονάρισμά της πήγα τρυπήσω την γιψοσανίδα
προκειμένου να περάσω στο δωμάτιο .
- μισό λιεπτό ....λίγκο παρακαλώ , είπε η τσατσά .
Πλήρωσα μπήκα γδύθηκα ...και περίμενα .
Μόλις μπήκε το "κορίτσι" πέρασα στην επίθεση σε χρόνο 0,9" ...... τρελλή ρώγα , γευστικότατο μουνάκι
λαιμός , λωβοί ....... κι οτι άλλο κατάφερα το έγλειψα . Τήν ειχα άχτι ....
Φυσικα σε 8'-10' τι να πρωτοκάνω . Την θέλω σκλάβα για ενα εξάμηνο ......
Με εγλειψε άκα , ήμουν υπερκαβλωμένος , έβλεπα τις ποιό καβλωτικές ζάρες σε 50+ πόρνη .
Μπηκα με τεράστια μανία σε ιεραποστολική στάση , για να βλέπω και να γλειφω οτι μπορώ .
Εχω την εντύπωση οτι το σπέρμα θα μπορουσε τρυπήσει το προφυλακτικό .
Εμεινε μέχρι να στραγγίξω ...... θένκ γιου Γιάννα .
Ομως .... 28-12 πήρα το 1ο τη τάξη στανταράκι μου την Μαρία Ιάσωνος 36 πρωινή . 26-12 την γνωστή Νανά στο Καλύμνου 36 και 2-1-2016 πάλι στο Μ.Α 15 μια νταρντάνα με κοντό αλα γκαρσόν χτένισμα
σκέτη κάβλα , με ζουμερότατο και αφρατότατο μουνάκι , με καλές εντυπώσεις . Αλλά έδειχνε διαικπεραιωτική . Το ίδιο απόγευμα πήγα στο Εξηκιου 18β όροφος να πάρω την Αλεξάνδρα όπου και τίμησα με ένα τεράστιο γλειφομούνι , κωλαρα και δάχτυλα γλείψιμο . Ευγενική και διαικπεραιωτική με ακα κι αυτη .
Ηθελα να πάρω και την Αγριννιώτισα στο Παιωνίου αλλά μου παρουσίασε (δούλευε σαν τσατσα κ δεν την ρώτησα) μια υπέρ-γιαγιά που ακόμη κι εγώ που είμαι μερακλής (!) με τα γκράνυ έκανα ....πίσω !
Αυτά τα ολίγα .......ΩΠΑ ΩΠΑ .....ξέχασα την Ναταλία απο Κολωνου 23β οπου τιμήθηκε 2 φορές
μεταξύ 16 και 23-12 . Τίποτε το ιδιαίτερο . Τελειωτικό και τις 2 στο στόμα όπου και το στραγγίζει κυριολεκτικά .
Νομίζω τελείωσα .
Ευχές στους συναγωνιστές-συνοδοιπόρους για το 2016 με ασφαλείς και εξαιρετικές συνευρέσεις .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2015
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.320
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, a-aprilios, juko και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2016
......... Εδώ μέ τελείωσες με το καυβλογκράννυ Προσκύνημα θά φορτωθώ μέ ψιλά νά κάτσω καμιά ώρίτσα..... άν θέλεις τήν κλείνουμε togever prive γιά τό όκτάωρο..... ΈρωταςΈρωταςΝαι!
06 Ιανουαρίου, 2016
Τι οκτάωρο ! ! ! ΣΚΛΑΒΑ την θέλω ...... όπως στο λέω !!!!! Να μας φάει το σκοτάδι για 6 μήνες Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2