Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 12.20 . Είναι η 4η φορά που παίρνω την Καρολίνα , την 1η φορά που την πήρα είχα περάσει καλά , γρήγορα γρήγορα την πήρα άλλες δύο φορές , ενώ τον τελευταίο καιρό όταν μπορούσα να κατέβω είτε δεν ταίριαζαν τα ωράρια μας είτε έλειπε . Σήμερα την πέτυχα και φυσικά πέρασα.
Σήμερα μάλιστα ήταν πρώτη φορά που την πήρα και σε άλλο δωμάτιο μίας και τις προηγούμενες ήταν κενό μόνο τα αριστερά , σήμερα λοιπόν την πήρα στο μεσαίο. Φρεσκάρισμα στον νιπτήρα , μετά απο λίγο ήρθε η Καρολίνα , κλασσικά φορούσε το μαύρο φόρεμα , το οποίο πρέπει να έχει γίνει ένα με το δέρμα της χα χα χα , κάτι που το έχει ο οίκος μίας και η Σύλβια όταν δούλευε πάντα τα ίδια φορούσε. Λίγη κουβεντίτσα μίας και γνωριζόμαστε και βούρ στο ψητό.
Κάθισε στην άκρη του κρεβατιού χωρίς να βγάλει φόρεμα/εσώρουχα , εγώ όρθιος μπροστά της έσκυψε λίγο το κεφάλι της , ξεκίνησε να μουλιάζει τα αρχίδια μου και να γλύφει τον πούτσο μου , όταν ήρθα σε πλήρη στύση τον πήρε στο στόμα της και κλασσικά τον εξαφάνισε , η κοπέλα γουστάρει deep throat και μάλιστα στα όρια της ασφυξίας....απο μόνη της πουμωνόταν. Την έπιασα απο τον ώμο και την πέταξα στο κρεβάτι , ανέβασα το ένα πόδι μου στο κρεβάτι για να στηρίζομαι και άρχισα mouth fuckig….η κοπέλα δεν μασάει μία , η κάυλα είχε χτυπήσει κόκκινο και για να μην χύσω απο την πίπα την “ελευθέρωσα” της τράβηξα το μαύρο εσώρουχο κάτω απο το φόρεμα της(παραλίγο να σκιστεί)και την έβαλα ανάσκελα , γονάτισα ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να γλύφω τόσο το μουνάκι της (το γουστάρει πολύ και μπορεί μα σε αφήσει γιά πάρα πολύ ώρα)όσο και την κωλοτρυπίδα της (που ακόμα αντιστέκεται και δεν την δίνει , ούτε με έξτρα λεφτά που της λέω). Με τράβαγε απο τα μαλλιά , με έφερε στο ύψως του προσώπου της και αρχίσαμε να ανταλλάσουμε παθιασμένα γλωσόφιλλα , είχε καυλώσει στάνταρ....θέλω να με γαμίσεις τώρα είπε , έπιασε τον πούτσο μου με το χέρι της και πήγε να τον βάλει στον υγρό μουνί της , τι κάνεις της λέω προφυλακτικό ρωτάω , δεν πειράζει μου απαντάει ενώ έτριβε τον πούτσο μου στα μουνόχειλα της ,την σταμάτησα , έπιασα το προφυλακτικό που ήταν ακουμπισμένο στο κομοδίνο , έσκισα την συσκευασία με τα δόντια μου και πέρασα το προφυλακτικό στον πούτσο μου , γρήγορα μπήκα μέσα στο υγρό μουνί της και την γάμαγα με μανία. Δέν ξέρω πώς κρατήθηκα και δεν την γάμισα ακάποτα...οφείλω να είμαι ειλικρινής και να ομολογήσω ότι για κλάσματα του δευτερολέπτου σκέφτηκα να ενδώσω...Την γάμαγα δυνατά ενώ ανταλλάσσαμε παθιασμένα γλωσσόφιλα . Αλλαγή στάσης την έστησα στα τέσσερα , και εδώ σε έντονους ρυθμούς ενώ αυτή έπαιζε το μουνάκι της . Σταμάτησα και χωρίς να της πώ τίποτα επιχείρησα να βάλω τον πούτσο μου στην κωλοτρυπίδα της , μπήκε λίγο το κεφαλάκι και τραβήχτηκε μπροστά , γύρισε το κεφάλι της χαμογέλασε και είπε όχι στον κώλο , είμαι παρθένα....βέβαια δάχτυλα δέχεται αδιαμαρτύρητα. Συνέχισα να την γαμάω με σκοπό να χύσω πάλι στο στόμα της , αφέθηκα όμως και δεν πρόλαβα , ίσα ίσα πρόλαβα να βγάλω το προφυλακτικό και να χύσω στην κωλοτρυπίδα της , αμέσως γύρισε πήρε το καυλί μου στο στόμα της χωρίς να της πω τίποτα και το στράγγιξε στο στόμα της.
Την σκούπισα με μωρομάντιλο , πήρε το μαύρο στρίνγκ της στο χέρι(φόρεμα και σουτιέν δεν έβγαλε , δεν της έβγαλα)μου έδωσε έαν φιλί στο μάγουλο και μου είπε ότι με περιμένει πάλι . Δεν αναφέρθηκε καθόλου στο γεγονός να την γαμίσω ακάποτα και ήταν χαλαρή και άνετη....
Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο 20λέπτο , δεν έχω να πώ κάτι για την Καρολίνα , κάνει φοβερή πίπα της αρέσει να την γλύφεις αντέχει δυνατό γαμίσι , ήταν ένα στανταράκι μου , βέβαια τώρα με προβλημάτισε με ότι ανέφερα πιο πάνω...Ίσως να το έχει ο οίκος μίας και κάτι ανάλογο είχα και με την Μαρία που δούλευε εδώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.110
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2015
Πρεπει να ειναι ρομαντικη κοπελα Ματάκι..Δουλευει μονο πρωινα;
06 Οκτωβρίου, 2015
και πάνω που το καλτόμετρο έχει κοφτιάσει στις 16.000 σ.α
μας γειώνεις έτσι Κεφάλι σε τοίχο!
Η κοπέλα το έχει απολλώνια ανάγκη και εσύ πρέπει να της το δώσεις. Ναι!
P
Parakmiakos
07 Οκτωβρίου, 2015
Σμυρνη δεν το κανει με ολους, με εσενα το ειχε αναγκη και εσυ οχι μονο δεν την ικανοποιησες την εβγαλες πρωτοσελιδο και στις εφημεριδες Κεφάλι σε τοίχο!
08 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νομίζω πως πολύ καλά έκανε και το ανέφερε φίλε Zero, διότι ο κόσμος πρέπει να γνωρίζει. Κάποιοι θα τρέξουν μαθαίνοντας πως κάνει ακάποτα γαμήσια (αν και είναι γνωστό για τη συγκεκριμένη), ενώ κάποιοι, που ίσως πήγαιναν μαζί της εάν δεν είχαν διαβάσει την κριτική, θα την αποφύγουν.
09 Οκτωβρίου, 2015
Kαλα εκανε και το ανεφερε μαγκες! Απο κει και περα ο καθενας κανει τις επιλογες του! Αφηστε τους ρομαντικους να τρεξουν να κολλησουν τα παντα ολα!
09 Οκτωβρίου, 2015
Λείπει ο Cobra χορεύουν οι καπότες...
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
P
Parakmiakos
11 Οκτωβρίου, 2015
n.smirni76 είσαι μάγκας φίλε μου.Τα σέβη μουΚαπέλο
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7