Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για την Μαρινα δεν θα μπω στον κοπο να γραψω πολλα , καθοτι οσοι την γνωριζουν ξερουν με το τι εχουν να κανουν . Την γνωριζω αρκετα χρονια οποτε η χημεια μας και σαν φιλοι αλλα και στο σεξ καθε φορα ειναι και πιο καλυτερη . Γραφω για την δευτερη συναντηση την πιο προσφατη καθοτι την πηρα δυο φορες μεσα στο καλοκαιρι η οποια πραγματοποιηθηκε οταν γυρισα απ τις διακοπες . Η συναντηση ευκολη καθοτι με γνωριζει και το σηκωνει αμεσως , κλεισιμο ραντεβου στο χοτελι Μπιλλ στο οποιο δεν αργησε να ερθει με ενα ωραιο αερατο φορεματακι στο οποιο δεν αργησε να μου δειξει οτι δεν φοραγε τιποτα απο κατω λογω ζεστης οπως μου εξηγησε . Ο αγωνας δεν ειχε πολλα προκαταρκτικα , ξεκινησε με επιθετικα γλωσσοφιλα στα οποια κοντευε να μου ξεκολλησει την γλωσσα τα οποια μετατραπηκαν στο γνωστο λαρυγγωτο Ρωσικης σχολης τσιμπουκι της με το μπολικο σαλιο το οποιο διηρκεσε σχεδον ενα τεταρτο και το τελος ηρθε πανηγυρικα στο υγρο δεκτικο στωματακι της οπου στραγγιξε κυριολεκτικα ολη την αλμυρα του καλοκαιριου . Φτυσιμο στον νιπτηρα ντουζακι κι απ τους δυο , χαλαρη κουβεντουλα και συζητηση για το πως περασαμε το καλοκαιρι μας και καπου εκει αρχισε το δευτερο ημιχρονο καθοτι βλεποντας την να μου μιλαει με αυτες τις απιστευτες τσιμπουκοχειλαρες δεν αργησα και πολυ να καβλωσω και να της τον δωσω στο στομα για ενα αυτοκρατορικο παλι τσιμπουκι που μονο αυτη ξερει . Περασμα προφυλακτικου και ξεκινησε τα κλασσικα της κουνηματα και οριενταλ χορους πανω στον γιαννουκο μου κι ετσι οπως ηταν μουσκεμα τραβιεται καποια στιγμη για να μου χαρισει ενα κλασσικο σκουιρτ που χαριζει οταν συνηθως ειναι καβλωμενη . Οι στασεις που ανταλλαξαμε καλυψανε ολους τους πιθανους χωρους του δωματιου με αποκορυφωμα αυτη στον καθρεφτη καθοτι οποως μου λεει γουσταρει παρα πολυ να βλεπει τον εαυτο της να γαμιεται . Το τελος δεν αργησε να ερθει καθοτι ειχαν βαρεσει κοκκινο οι καβλες με αυτα που εβλεπα και αφου εβγαλα το προφυλακτικο ξεκινησε παλι λιγο να με τσιμπουκωνει οπου τις τα εδωσα ολα στο ζεστο στοματακι της , με στραγγιξε κανονικα και μετα απο λιγο πηγε στο νιπτηρα και τα εφτυσε . Εν κατακλειδι η Μαρινα ειναι μια σταθερη αξια στο χρηματηστηριο της καβλας εξου κι ο τιτλος και καθε φορα πραγματικα χαιρομαι να την συναντω . Μπορει να ειναι μιλφ στην κατηγορια που παιζει αλλα το σωμα της και ειδικα ο κωλος της και τα ατελειωτα ποδια της θα τα ζηλευε και η καθε εικοσαχρονη , οποτε στα 60 ευρω για μια ωρα ειναι σιγουρα ενα βαλιου φορ μονευ !!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 28, 2015
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.362
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, dmtrsxxx

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού