Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236359
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Υστερα απο μικρη τσαρκα εφτασα στο συμπλεγμα Κασσανδρας. Την Αννα ειχα να την δω απο τοτε που δουλευε παλι εκει, πριν 5 περιπου χρονια, τοτε πιτσιρικα κι εξισου ωραια. Δεν ειχα περασει, και περασα τωρα να την δω. Στο σαλονι ηταν πολυ γλυκια και το προσωπο της ειναι πολυ ομορφο, οποτε περασα για αυταρχικο....
Φαουλ της τσατσας εδω, δεν μου ειπε οτι η κοπελα ειχε πελατη στο αλλο δωματιο, αλλα το εμαθα οταν βγηκα με την τσαπου εξω υστερα απο 20 λεπτα αναμονης.
Μετα βγηκε η Αννουλα απο το αλλο δωματιο και ηρθε και μου ειπε: Σε ενα λεπτο ειμαι εδω! Ενταξει, ηρθε σε 3, αλλα γρηγορα....
Λοιπον, μελαχρινη, 25 χρονων δηλωσε και φαινεται, λιγο κατω απο 1,70, πολυ ομορφο προσωπο, βυζακια στητα ωραια προς το μικρο βεβαια, κωλαρα κι ωραια ποδια Νο 36.
Μπηκε μεσα και μου ζητησε να κατσω σε μια σταση που τη βολευε για να μου βαλει δαχτυλο, και ξεκινησε με καυλωκινησεις και χαδια. Μετα εγω της ειπα πως ηθελα να γλυψω ποδαρες, οποτε συνεχισε το δαχτυλο σε αλλη σταση. Συνεχως ελεγε προστυχολογα σε αψογα ελληνικα, ειχαμε πολυ καλη επικοινωνια. Μετα διαλεξαμε στραπ ον, η ποικιλια δεν ηταν μεγαλη. Βρηκαμε ενα οκ και προχωρησαμε. Εδω η κοπελα ειχε πολυ ωραια τεχνικη, γενικα εδειξε εμπειρια. Αλλες δεν βρισκουν ουτε την τρυπα πολλες φορες, αυτη ηταν πολυ σωστη σε ολα της. 2 στασεις αντεξα, στο ιεραποστολικο με την προσωπαρα σε συνδυασμο με την πολυ καλη τεχνικη της τελειωσα...
Μετα ακολουθησε δυνατο social, αραξε και μιλησαμε αρκετα.
Σε γενικες γραμμες, μια νεαρη αλλα εμπειρη κοπελα, κουκλα και πολυ επικοινωνιακη, με αριστη τεχνικη στο στραπ ον! Περασα πολυ ωραια.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2015
Αυτό πάλι,με το να έχει πελάτη ή πελάτες στα άλλα δωμάτια, είναι μιά άλλη ιστορία, επαναλαμβανόμενη βέβαια.Το έχουν σύστημα...αλλά κι εγώ ξενέρωσα την τελευταία φορά που πήγα..και φυσικά ήταν και η τελευταία. Έχουμε δώσει πολύ χρήμα στην Αννούλα,αλλά κάπου παίζει εκμετάλλευση.Δεν λέω, δουλειά είναι,δεν είναι γκόμενά μας,αλλά όλα έχουν ένα όριο.Όπως επίσης και η τόσο,μα τόσο αγαπουλιάρικη συμπεριφορά που φτάνει στα όρια της υπερβολής - δούλεμα προς τον πελάτη ...Σε καμία περίπτωση δεν λέω ότι το κορίτσι δεν κάνει καλά την δουλειά του και γι αυτό το λόγο έχει και χρόνια πελάτες.Αλλά μερικά πράγματα ενοχλούν.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1