Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειχα στο προγραμμα να παω σε ενα στανταρακι μου, αλλα στην μπουρδελοκατασταση ο azazel μου αλαξε τα πλανα, οποτε καρφι για Ζανετ. Η τσατσα μεσα στην τρελη χαρα και το σαλονι γεματο, βγενει η κοπελα, την βλεπω, τουμπανο.!! ...κοιταω γυρω μου και δεν φευγει κανενας, Χμμμ; ...2 στο δωματιο, 5 στο σαλονι να περημενουν, 8ος στην σειρα.!!!Κεφάλι σε τοίχο! ...το σκεφτομαι να την κανω, αλλα λεω ας κατσω. Ενδιαμεσα η κοπελα εμπενε εβγενε απο το δωματιο στο 10λεπτο, και με εβαλε σε υποψιες μηπως ειναι ξεπετα, αλλα ειχε ενα συν οτι εβγενε με το χαμογελο και ευδιαθετη, οποτε εκατσα και περημενα. 40€ απλο προγραμματακι, και βουρ μεσα στο δωματιο.
Μια παρατηρηση, πετσετες υπαρχουν 3 τεμαχια, αλλα ειναι προσωπου, οι μεγαλες που πηγανε??? Μετα απο ελαχιστη αναμονη η Ζανετ ηρθε σε εμενα, το κοριτσι ειναι ψιλοτουμπανακι, μαλι κοντο περμαναντ να το πω φουντωτο, καστανοξανθοκοκκινο.?? προσωπαρα, χαμογελο και φωνη βραχνη που μοιαζει με την φωνη της Fran Drescher, καυλωτικη για τα γουστα μου, βυζακι φυσικο μεσαιο με καλη ρωγα, ωραιο σχηματακι, κατεβαινοντας προς τα κατω και πισω.??? ΚΩΛΑΡΑ.!!! Ναι!
Προκαταρτικα στο μαξιμουν, κουβεντουλα αστειακια πειραγματα, ο παγος ειχε λιωσει, με αφησε να παιξω με το κορμι της χωρις να παραπονεθει για τον χρονο, πιπα προστυχη με φουλ περιποιηση στα αρχιδια, το γουσταρε, η πιπα της καλη με πολυ deap, ελαχιστο δοντι βαζει, γαμηθηκαμε σε ολες τις στασεις, λιγο πλαγια στα τεσσερα αληθωρισα.!!! Ναι! και τελος στο αποπανω το οποιο κατεχει καλα, εκει επεσε και το φιναλε γραπονοντας τα κωλομερια της και χυνοντας μεσα στην μουναρα της, μεσα σε ακαταληλο διαλογο.!!
Σηκωθηκε πλυθηκε στο ντουζ και με αποχερετησε με μια σφιχτη αγγαλεια.
Η κοπελα ειναι φως στο τουνελ της μπουρδελοκαταστασης που μας εχει στοιχειωσει, παρα το φορτο εργασιας της η διαθεση της δεν ηταν πεσμενη και το χαμογελο δεν εφευγε απο τα χειλη της, ειναι κατι παραπανω απο gfe θα ελεγα ποιο πολυ λυσασμενη για sex, δυστηχως οπως μου ειπε δεν κατσει για πολυ, αν και της αρεσει, μακαρι να αλαξει γνωμη, την φιλοξενω σπιτι μου αν θελει Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.276
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2015
ωραιος ο καραμανΝαι!
G
gl
14 Μαρτίου, 2015
Καπέλο Οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη στην πολη μας,δεν περιγραφω αλλο... Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2