Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εποικινωνία και με αυτό το γραφείο πολύ εύκολη Μετα απο 2 sms είχα ενα ραντεβού με την Polina.Σκάει μύτη και ανοίγω. Πρώτη εντυπωση μια φυσική ομορφία που δεν συναντάς και πολύ εύκολα.Πολύ ωραίο θυληκό σώμα ψηλή με κανα 2 κιλά παραπάνω απο τις φώτο. Χαιρετουρες και πάει προς το μπάνιο.Σκάει με μαύρο stringκακι εξω.Βυζάκι super 2αρι γεμάτο.Αρχίζει μια πολύ δυνατή πιπα και δεν αφήνει κανένα σημείο με παράπονο.Την γυρνάω τούμπα και αρχίζω εγω να την γλύφω Το απολαμβάνει στο 100%.Πέρασμα προφυλάκτικού και αρχίζει ενα δυνατό γαμήσι χωρίς μα και μου αλλά με πολύ συμμετοχή και κάποιες πρωτοβουλίες πολύ καλές δικές της.Τελείωμα κάπως γρήγορα το πρώτο χέρι. Μπανάκι και αφού είδε οτι είχα ανάψει τσιγάρο μου ζήτησε πολύ ευγενικά και αυτή την άδεια να κάνει ένα.Στο 10λεπτο έναρξη 2ου γύρου με πολύ δυνατό 69 με δάχτυλα παντού χωρίς αντίρρηση και καβάλημα δυνατό και καυλιάρικο.Και αυτός ο γύρος γρήγορος με τελείωμα σε τσιμπούκι και χύσιμο μέσα στο στοματάκι της.Βαρεμάρα στο 0.Χαίρεται αυτό που κάνει και σου δίνει την εντύπωση οτι εκτιμάει τα φράγκα που πέρνει.Γενικά πολύ καλό σύνολο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 03, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
DB
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2015
ωραίος Ματάκι
09 Ιουνίου, 2015
ωραιος δεν διαφωνω σε αυτο . απλα εγω θα πω για μια φορα ακομα οτι αυτο το τα καταπινει αν δεν το γραφετε για μοστρα ειναι αρνητικο για την κοπελα, τα καταπινει παει να πει οτι μπορει να κολησει πολλα και διαφορα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2