Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157523
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
πηγα και εκανα και γω μια καταθεση στην μερσυ σημερα,ουτε κρυο ουτε ζεστη

τελικα δεν αλλαζει και πολυ ο ανθρωπος.....

οι λογοι που πηγα ειναι οι εξης....ξεκινησα για κεινη την ψηλη χριστινα την μοντελε που ειδα χτες ερημιτου αλλα ηταν κλειστα.....απεξω φουλ νταλικες και οι νταλικιερηδες με μπυρες στο χερι

προσπερναω μινωταυρου και ουρανου,δεν βλεπω πεζω απεξω αρα λεω αχελωου θα ειναι καμια νταιανα(δεν ειχα ορεξη σημερα),φριξου 15 θα ηταν παλι καμια βικτωρια και διπλα λογικα μιραμπελα,στις βιλες συμφωνα με τα σαιτ θα ηταν ντεζυ και γαληνη και ινγριντ στην κοροβαγκου(παλι τα ιδια θα τρωμε;)....ερως 16 κλασικη νατασσα,η γκρετα δεν με εντυπωσιασε στην κωλετη αν και ισως επρεπε να δωσω μια ευκαιρια.....οποτε πηγα μερσυ για πρωκτικο και 69.....με γδαραν σαν χωριατη για 100 ευρω(τεσπα ειμαι κυριος και δεν κανω παζαρια ) και η πουτανα δεν τον πηρε ουτε γυμνο τσιμπουκι γιατι χρεωνεται εξτρα λεει......(να πας να γαμηθεις καριολα).....τεσπα για τιμωρια την ξεκωλιασα με δυναμη μεχρι να πονεσει ο κωλος της

πιπα με δοντι και γαμησι απο πανω σαν να βαριοταν.....στο γλειφομουνι πολυ χλωμη η συμμετοχη της.....αβυζη εντελως με μονο καλο τις πεταχτες ρωγες,το ομορφο προσωπακι και το θηλυκο σωματακι....μουνακι καθαρο και γενικα καθαρη κοπελα μπρος πισω αλλα καποια οχι και μη σε ρουφηγμα στις ρωγες και σε δαχτυλα εντος του μουνιου τα ακουσα....

αναμεικτα λοιπον τα συναισθηματα και οι εντυπωσεις τουλαχιστον δεν ειχαμε καμια πτωση ηθικου και ιστιου και ο χρονος ηταν ανετος και χαλαρος

εντος δωματιου ειχε πετσετες και χρησιμοποιησα και το ντουζ στο τζακουζι

το vfm παει περιπατο καθως με 70 ευρω βρισκω και κανω τα ιδια περιπου και καλυτερα με πιο πολυ παθος

ο τιτλος παραπεμπει στις γενικα αρνητικες κριτικες της κοπελιας πλην μιας δικης μου καποτε απο τοτε που ηταν κεφαλληνιας που ειχε δειξει σημαδια βελτιωσης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μέρτσυ
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2014
Ιδιόρυθμη κοπέλα με τα φεγγάρια της τις περισσότερες φορές είναι, για νάναι 4 χρόνια κοντά μας πάντως θα έχει το κοινό της, αυτό που έχω να θυμάμαι πάντως εγώ προσωπικά σε μια από τις συνευρέσεις μαζί της είναι πως μου πέρασε προφυλακτικό χωρίς να το καταλάβω Εμμμμ είχα λαχταριάσει θυμάμαι όταν μετά την πίπα πήγε να ανεβεί από πάνω μου Γλώσσα
30 Ιουνίου, 2014
Εδωσες 100 και δε σου εκανε γυμνο ? ηθελε και αλλα ? ποια νομιζει πως ειναι ? Χμμμ;
01 Ιουλίου, 2014
100€ !!!!!!!! στην Μερτσυ ρεσυ προεδρε.???????????? Κεφάλι σε τοίχο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3