Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327070
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κοιτώντας τις φωτό των κοριτσιών στο site greeceladies, εντύπωση μου έκαναν η Άννα στο erotica και η Αντριάννα στο prive.
Αποφάσισα να ανέβω για μια βόλτα, εφόσον μένω 250 χλμ μακριά, για να τις δώ από κοντά και να "τιμήσω" όποια από τις δυό μου "έμπαινε στο μάτι"....
Φυσικά έκανα βόλτα από όλα τα υπόλοιπα studios και αρκετά από αυτά είχαν αρκετά καλές κοπέλες, οι οποίες στην πλειονότητά τους δεν έκαναν πρωκτικό.

Η Αντριάννα ομολογουμένως είναι μια εντυπωσιακή γυναίκα και μου έδωσε μια άριστη εικόνα μέσα στα 1-2 λεπτά που την είδα στο σαλόνι και μου μίλησε. Έφυγα από κει και κατευθύνθηκα προς το erotica, έπειτα από δήλωση της τσατσάς πως η Ανδριάννα δεν κάνει πρόγραμμα διπλής εκτόνωσης με πρωκτικό.

Βλέποντας την Άννα μου σηκώθηκε αμέσως. Σώμα γενικά πολύ κοντά στο άριστο, πρόσωπο φοβερό, πολύ καλό κώλο... Στα μείον που μπορεί ίσως να της καταλογίσει κάποιος είναι το χαλαρό στήθος της, το οποίο κατά δήλωσή της "έπεσε" έπειτα από απώλεια αρκετών κιλών βάρους. Κάτι το οποίο, εμένα προσωπικά, δεν με χάλασε καθόλου, καθότι μου δίνει να καταλάβω πως εμείς δεν είμαστε οι "υπερ-άντρες" για να πάμε με τα super μανεκέν...

ΧαμόγελοΣτα του μαγαζιού...
Η εξυπηρέτηση της τσατσάς παίρνει 10 με τόνο. Άριστη επαγγελματίας... μου έκανε εντύπωση.
Το δωμάτιο καθαρό, με όλα του τα κομφόρ. Πετσέτες, ντούς με τα νερά του, αποσμητικά, στοματικά διαλύμματα, μωρομάντηλα, μέχρι και μπατοννέτες...

ΧαμόγελοΣτα του αγώνα...
Η γυναίκα είναι άπαιχτη. Από τα γλωσόφιλλά της μέχρι και τις πίπες της. Από το καβάλημά της μέχρι και την οποιαδήποτε στάση της. Χωρίς να βιάζεται, κάνοντας ότι μου γουστάρει και σε όποια στάση θέλω. Καταλήγουμε έπειτα από 40 λεπτά μάχης στον κώλο της, που είναι τόσο σφιχτός που νομίζεις πως δεν το έχει ξανακάνει!
Βγαίνει από το δωμάτιο για να χαλαρώσω, μου φέρνει καφέ και με αφήνει για κανά 15λεπτο λέγοντας πως θα επιστρέψει αγνώριστη...

Κάτι που όντως έγινε!
Έρχεται φορώντας άλλα εσώρουχα, με ένα μισοβαλμένο πουκάμισο και εμένα... το εργαλείο ξανακοιτάει στον ουρανό!
Άλλος ένας γύρος... που ενώ περίμενα να είναι χωρίς τα προηγούμενα κόλπα και να προσπαθήσει να με ξεπετάξει γρήγορα, συνεχίζει να με εκπλήσσει και να με τρελαίνει ρουφώντας μέχρι και τα δάχτυλα των ποδιών μου!
Συνεχίζει με αργή πίπα και όλη την ώρα με αφήνει να την χαϊδεύω όπου και όπως θέλω...
Έπειτα από 20 λεπτά χαϊδέματος, ρουφήγματος, και sex σε ότι στάση μπορείς να φανταστείς μου ζητά να την ξαναπάρω από τον κώλο, και μου κάνει εντύπωση πως αυτή τη φορά έχει φέρει και λιπαντικό.

Είναι επόμενο πως αφού ήταν η δεύτερη απανωτή φορά να αργήσω πολύ να τελειώσω.
Μιλάμε για σφυροκόπημα ανελέητο στον σφιχτό της κώλο...
Μιλάμε για επικό γαμήσι...
Και παρόλα αυτά όχι μόνο δεν διαμαρτύρεται αλλά συμμετέχει φωνάζοντάς μου, σκίσε με - με διάλυσες και άλλα παρόμοια.


Η γυναίκα δεν παίζεται!
Ίσως να ήταν θέμα χημείας...
Ίσως να με γούσταρε...
Το θέμα όμως όμως είναι ότι στην κυριολεξία με τρέλανε...
Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙ!

ΧαμόγελοΕν κατακλείδι...
Έδωσα 120 ευρώπουλα.
Στο δωμάτιο έμεινα το λιγότερο 1 ώρα και είκοσι λεπτά χωρίς να με ενοχλήσει κανένας. Άλλη μια φορά συγχαρητήρια στην τσατσά. Γυναίκες σαν και αυτήν αλλάζουν το νόημα της λέξεως studio και τσατσά...
Είμαι "παλιά καραβάνα"... αλλά εδώ έχω εντυπωσιαστεί. Αυτός είναι και ο λόγος που έκανα εγγραφή για να αφήσω αυτό το σχόλιο. Σίγουρα θα βοηθήσει πολλούς από εσάς. Το μαγαζί και η συγκεκριμένη γυναίκα τιμάνε τα χρήματα που δίνεις μέχρι το τελευταίο ευρώ.

ΧαμόγελοΥΓ...
Οπωσδήποτε θα επισκεφθώ και την Αντριάννα. Και θα τα ξαναπούμε...
Να περνάτε καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
nik arma471968
Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
56
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού