Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 453569
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά απο βόλτα σε μπαράκια και καθοδόν προς το σπίτι,
σταμάτησα στο Κηφισού 30 γιατι είχα την υποψία οτι δούλευε η Αφροδίτη.

Παρκάρω το δίτροχο απ έξω απο την εισόδο και ανεβαίνω στο στούντιο.


Χτυπάω,μου ανοίγουν και μπαίνω στο σαλόνι.

Η υπηρεσία με πληροφορεί οτι δουλεύει η Αφροδίτη (μπίνγκο) και μια αλλη ξανθιά που δεν θυμάμαι το όνομα της.


Πληρώνω και μπαίνω στο δωμάτιο...

Παρακαλώ τώρα να απομακρυνθούν τα ανήλικα απο τις οθόνες σας,
ακολουθούν σκληρές σκηνές πορνό...


Αυτή η προστυχειά,αυτή η κωλάρα,αυτή η τσόντα,
η αλλιώς εν συντομία Αφροδίτη ειναι μεγάλη πορνοστάρ

και εξηγούμαι,

ψηλή,
μακρύ μαλλί,
αδυνατισμένη,
βυζάρα
και κατέχει τα ελληνικά βρωμόλογα ( εύγε στο κορίτσι που χειρίζεται επάξια την ελληνικήν)

Πάμε τώρα στο πορνό...

Πίπα με φτυσίματα και κοίταγμα στα μάτια,
είχε τουρλώσει και την κωλάρα της για να την χουφτώνω.
Στην αρχή μπερδευτηκα γιατι δεν γλύφει ανευ καπότας αλλα ρε πούστη μου παίρνει τέτοια πίπα που νιώθεις οτι είναι ακάποτη.

Την ανεβάζω reverse cow girl όπου άρχισε τα βαθιά καθίσματα ( λέτε γι αυτό να έχει κωλάρα η άτιμη ?Τι σου κάνει η γυμναστική...)

Γύρισμα ιεραποστολικά και πλάγια όπου τα χαστούκια στο κωλομέρι πήγαν σύννεφο μαζί με φράσεις ρομαντικού παριεχομένου όπως "τι πουτσα τρώω","σκίσε με την καριόλα" και άλλα πολλά .

Την βάζω στα 4 και ξεκινάω να την γαμάω ώσπου έχυσα στην καπότα.

Τα είπαμε λιγάκι για την οικονομία,την πολιτική κατάσταση στην χώρα...
καλά μαλακίες για τον κώλο της της έλεγα και το το θέλω να της κάνω την επόμενη φορα.

Ματς,μουτς και έφυγα.


ΥΓ.Συμβουλή,
ποτέ μα ποτέ δεν πάτε στην Αφροδιτή έχοντας πάνω σας τα λεφτά του ενοικίου,των λογαριασμών ή οτιδηποτε ποσό έχετε για υποχρεώσεις.

Θα γαμήσετε στο φούλ,θα τρεμουν τα πόδια σας αλλα άντε να εξηγήσετε στην γυναίκα σας πως έπεσαν τα λεφτά απο το πορτοφόλι σας.

ΥΓ.1 Να αλλάξετε καραμελίτσες δεν είναι ωραίες,
προτιμάω τις γάλακτος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
skletzas
Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2013
"και κατέχει τα ελληνικά βρωμόλογα ( εύγε στο κορίτσι που χειρίζεται επάξια την ελληνικήν)"

Αφού είναι Ελληνίδα!Χαμόγελο
lsh
lsh
16 Σεπτεμβρίου, 2013
"και κατέχει τα ελληνικά βρωμόλογα ( εύγε στο κορίτσι που χειρίζεται επάξια την ελληνικήν)"

Λογικο :
Αφου ειναι απο τις λίγες original Ελληνιδες. Μεγάλο χαμόγελο
16 Σεπτεμβρίου, 2013
"και κατέχει τα ελληνικά βρωμόλογα ( εύγε στο κορίτσι που χειρίζεται επάξια την ελληνικήν )Money Mouth ! μα δεν είναι βέρα Ελληνίδα ή κοπέλλα Χμμμ; ? εκτός καί αν εννοείς ότι μιλάει καί χειρίζεται πραγματικά τόσο καλά τα ελληνικά ακόμα καί πάνω καί απο τον μέσο όρο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο !!
16 Σεπτεμβρίου, 2013
Φοβερή η Αφροδίτη και με το άφρο μαλλί της και με την κορμάρα της ξυπνάει άγρια ένστικτα....Αξιόλογη και αξιόπιστη επιλογή! +1 από μένα..Μεγάλο χαμόγελο
16 Σεπτεμβρίου, 2013
Απλά εντυπωσιάστηκα με την ευκολία που έκλεινε το ρήμα σκίσε με Γερο-μύστης

17 Σεπτεμβρίου, 2013
Η Αφροδιταρα ειναι power ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Δυστυχως το μαγαζι που δουλευει τωρα τελευταια δε με βολευει και την εχω χασει
Που θα μου παει, θα τα καταφερω μια μερα.
Καλη κριτικη +1 και απο μενα
28 Οκτωβρίου, 2013
"καλά μαλακίες για τον κώλο της της έλεγα και το το θέλω να της κάνω την επόμενη φορα."
Από ότι γνωρίζω,αυτόν τον υπέροχο κώλο δεν τον δίνει.....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Σε ότι αφορά τον χειρισμό της ελληνικής γλώσσας.....εκτός από τα βρωμόλογα και το ρήμα σκίσε με... μετά το τέλος της πράξης,είχατε και ψιλή κουβέντα,όπως αναφέρεις ο ίδιος(Τα είπαμε λιγάκι για την οικονομία,την πολιτική κατάσταση στην χώρα...),σε αυτή την κουβέντα πια ρήματα χρησιμοποίησε....?
Η κοπέλα είναι από τις λίγες ελληνίδες...που έχουν απομείνει στον χώρο αυτό,εκτός αν εσύ έχεις κάποια άλλη πληροφόρηση.......Χμμμ;Χμμμ;
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7