Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 19 10
Μασατζίδικα 26548
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σάββατο μεσημεράκι με τη ζέστη να είναι ανυπόφορη, σκέφτομαι να πεταχτω μια βόλτα μεχρι το Συγγρού 29 να δω τι παίζει και αν υπάρχει κανένα κοριτσάκι δροσερό να δροσιστούμε. βγαίνουν οι κοπέλες πρώτη - πρώτη η Βίκυ, ξανθό μωράκι στα 25 εκ Ρωσίας με αναλογίες μοντέλου, περνάει άλλη μία που δεν θυμάμαι το όνομα της η οποία παρουσίαζε ένα ενδιαφέρον με μεγαλύτερες καμπύλες, οι υπόλοιπες για τα Μπάζα. Ανάμεσα στις δύο αποφασίζω τελικά τη Βίκη, μπαίνει μέσα βγάζει το φορεματακι της και φαίνετε το θεσπέσιο και αψεγάδιαστο σωμα της. Κάνει ένα ντουζάκι και αρχίζει το μασαζάκι, αν και ερασιτεχνικό ήταν αρκετά καλό μπορώ να πώ, μετά απο κανένα μισάωρο οπως ήμουν μπρούμυτα αρχίζει να μου λαδωνει τα @@ κάτι που με καυλώνει πολύ, γύρισμα ανάσκελα και βουρ στον πατσά, τον βουτάει και αρχίζει την πίπα, πολύ καλή χωρις πολυ χερακι και μεχρι βαθια, ξαπλωμα στο μασαζοκρεβατο ανοιγμα ποδιών και καρφωμα με δυναμη, εναλλαγες δυο τρεις στασεις και γυρισμα στα 4 με θεα την φοβερή και τέλεια κωλάρα, σφυροκοπημα και καταθεση. προσπάθησα για λοκο αλλα δεν δίνει. λίγη κουβεντουλα, μου είπε και για τη σχέση της με κάποιον που δεν ξέρει οτι δουλεύει εκει και διάφορα αλλα...θα ξαναεπισκευτώ σίγουρα..
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2012
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.589
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού