Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
5η φορα λοιπον με την αννα...

*(στις τελευταιες κριτικες μου εχω αναφερθει και σε αλλες πουτανες,που πηγα μαζι τους για πεμπτη φορα...οποτε εαν σε καποιους που παρακολουθουν τις κριτικες μου,φαινεται ενδεχομενως περιεργο αυτο,να πω οτι ειναι εντελως τυχαιο...)Χμμμ;

καταρχας,για να εχω ηδη παει 5 φορες με την αννα,καταλαβαινετε οτι θα υπαρχουν λογοι που την επισκεπτομαι ακομα...

την πρωτη φορα που την ειδα(τελος μαρτιου 2011),σε βολτα μου στο μεταξουργειο(οταν ακομα μπορουσα να περπαταω στην περιοχη),εντυπωσιαστηκα απ το σαλοναρισμα της,τοσο λογω της εμφανισης της,οσο και της ορμητικης εφοδου της πανω μου συνοδευομενη με γλωσσοφιλα...
...παρολαυτα,δεν πειστηκα 100% και εξηλθα...σκεπτομενος ομως...μηπως ηταν η καταλληλοτερη για να καταθεσω τα 15 ευρω...ενω λοιπον εξερχομουν,ακουσα πελατη να βγαινει απ το δωματιο και να χαιρετιεται με την αννα,οποτε περιμενα εξω απ την εισοδο,για να τον ρωτησω πως περασε...ο συναγωνιστης ηταν ενας 75χρονος,ο οποιος βγηκε με διαθεση 15χρονου που μολις εχασε την παρθενια του...και στην ερωτηση μου για τη συμπεριφορα της αννας στο δωματιο,μου απαντησε "ουυυ!!καλα...αυτη ειναιιιι......!!!",μ ενα χαμογελο να ζωγραφιζεται μεχρι τα αυτια του και με χειρονομιες ενθουσιασμου...
...ετσι ξαναμπηκα και περασα στα ενδοτερα,οπου ειχα μια απ τις κορυφαιες σεξουαλικες μπουρδελοεμπειριες μου...
το συμβαν με το γέρο συναγωνιστη το αναφερω,για να τονισω επιπλεον,οτι εχω δει κι αλλες φορες χυστες να φευγουν πολυ ευχαριστημενοι απ την αννα...

η αννα λοιπον,ειναι μια ρουμανα,περιπου 37-38 χρονων εκτιμω,ψηλη,με κοντο μαυρο καρε,εντονο πολυ σκουρο βαψιμο και κυριως κραγιον(που δεν ξεβαφει) και τατου στον αριστερο ωμο(και σε αλλα σημεια νομιζω,αλλα δε θυμαμαι)
...αυτη ειναι περιγραφη για να την αναγνωρισει καποιος που δεν την ξερει...

τη θεωρω πολυ ωραια και εντυπωσιακη γυναικα,ενα σπανιο θηλυκο θα ελεγα,που ομως δεν εχει την αναλογη προσωπικοτητα,ωστε να αναδειξει το τοσο καλο dna που της χαρισε ο Θεος(για τους πιστους),ή η φυση(για τους μη πιστους)...
η σεξουαλικοτητα της ειναι απαραμιλλη,απ αυτες που πολυ σπανια συναντας...και αν τη χρησιμοποιουσε περισσοτερο θα ηταν απ τις πιο δημοφιλεις πουτανες...
εχει ωραιο λυγερο κορμι,το οποιο διατηρειται ακομα ομορφο λογω καλων γονιδιων...
εκτιμω οτι δεν εχει αθληθει ποτε.
επισης,απ το μαρτη μεχρι τωρα,εχει παρει λιγα κιλα...
η κωλαρα της ειναι ποιημα...απαλη και ομορφη...στα 4 ειναι μια οπτασια,ειτε την κοιτας ανωθεν,ειτε στον καθρεφτη...
το δερμα της λειο,πολυ καλης ποιοτητας...
τα βυζακια της μικρα,τρυφερα και ευπλαστα,με μεγαλες και χοντρες ρωγες...
οι ματαρες της,μεγαλες,γατισιες,ανοιχτου χρωματος...

(στο δωματιο,που εχει περισσοτεορ φως,ειναι ακομα πιο εντυπωσιακη)
...οπως εχω πει,θεωρω οτι στα νιατα της θα μπορουσε να ειναι φωτομοντελο...

...
ενα βασικο θεμα με την αννα,που πιστευω επηρεαζει την αποδοση της...ειναι το ωραριο της...
...απ το μαρτη που τη γνωρισα εγω(και δεν ξερω ποσους μηνες πιο πριν),μεχρι τωρα,η αννα δουλευει ΚΑΘΕ μερα απ τις 17.00,μεχρι τις 05.00...εκτος απο 1-2 τεταρτες το μηνα,που την απογευματινη βαρδια κανει η κατερινα και η αννα μονο τη βραδινη...
το οτι εχει μπουχτισει ειναι πολυ εκδηλο...ειδικα ορισμενες φορες...

...
στο δωματιο...

κανει καλα προκαταρκτικα...εχει μια τεραστια δυνατη γλωσσα,που τη χρησιμοποιει με μαεστρια για βαθια γλωσσοφιλα,γλειψιμο σ ολο το σωμα και ρουφηγμα αρχιδιων...
βαζει την καποτα με το στομα μαγικα(!) και κανει πολυ καλη πιπα...
στο γαμησι,αν την πετυχεις σε καλη μερα,σε απογειωνει...
απο πανω,στα 4 και ιεραποστολικα...θα μπορουσα να τη γαμαω επι ωρες στην καθε σταση...

δε μου εχει παραπονεθει ποτε για το χρονο,αν και δεν εχω αργησει κι εγω ποτε...

τα στοιχεια της ρουμανικης νοοτροπιας(υποτιμηση νοημοσυνης του πελατη ,ψευτικα βογγητα και κοπλιμεντα,κτλ),ειναι ενιοτε αρκετα εμφανη και ελαφρως ενοχλητικα...

...

απ τις 5 φορες λοιπον...η μια ηταν απογειωτικη και οι αλλες 4 ηταν απο μετριες εως ικανοποιητικες,αλλα παντα και απογοητευτικες συγκρινομενες με την πρωτη...

η χειροτερη φορα,ηταν οταν τη γαμησα ξημερωματα σαββατοβραδου...

θα την ξαναεπισεκφτω σιγουρα παντως,πιθανοτατα και οσονουπω,αφου οπως ειπα για μενα ειναι μια πολυ ξεχωριστη πορνη...

το γενικο ρεζουμε ειναι ,οτι η αποδοση και η διαθεση της ειναι πολυ ασταθεις και πολλες φορες βαριεται και δε μπορει να κρυψει οτι κανει αγγαρεια...
...ειναι δηλαδη καθαρα,σε τι φαση θα την πετυχεις...

προχθες,ενω ντυνομουν για να φυγω...ακουσα να διωχνουν πελατη λεγοντας "μονο ελληνες",πραγμα που με παραξενεψε,αφου ειχα αντιθετη εντυπωσηΧμμμ;

η τιμη ειναι 15 ευρω(ενας απ τους λογους που θα ξαναπαω)

η τσα2 δεν εμφανιζεται ποτε(στ @@ μας)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού