Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403423
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεταμεσονύχτια έφοδος σε στούντιο μετά από πολλούς μήνες αποχής από το είδος αυτό (αφού δεν υπάρχουν διανυκτερεύοντα μασατζίδικα για επειγοντα περιστατικά Γλώσσα)

Η Βαρβάρα είναι σωματώδης γυναίκα, πολύ ψηλή και εντυπωσιακή φιγούρα με μπόλικα πιασίματα για τους φαν του είδους. Παρότι σχεδόν τελείως αμακιγιάριστη, έχει ωραίο πρόσωπο. Το στήθος έχει ενισχυθεί τεχνητώς, κάτι που φαίνεται κυρίως στην αφή και όχι τόσο στην όψη, και έχει και ωραίες μεγάλες θηλές.

Οι καλές κριτικές που είχα διαβάσει βγήκαν ευτυχώς αληθείς. Εκτενή προκαταρκτικά, καθόλου βιασύνη, μπόλικη ενασχόληση με τα @@, καλή συμμετοχή με γλωσσόφιλα Εμμμμ

Παρόλα αυτά, η όλη φάση διήρκεσε 15 περίπου λεπτά και δε μπορούσα να μην κάνω τις αναπόφευκτες συγκρίσεις με τα μασατζίδικα τα οποία και προτιμώ ως καλύτερο VFM, φευγοντας τελικώς προβληματισμένος, κάτι για το οποίο ουδόλως ευθύνεται η φιλότιμη Ουκαρανή εργάτρια, η οποία ήταν εξαιρετική στο ρόλο της. Υποθέτω ότι το πρέπον βασικο εισιτήριο στα περισσότερα στούντιο για ένα πήδημα του τετάρτου, θα έπρεπε να είνα στα 30€ για αξιοπρεπές VFM... Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Βαρβάρα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2011
Γλωσσοφιλα,ε...?
Ξυνεις πληγες τωρα!
(Εχω δημιουργησει ολοκληρη σειρα απο ποστ επι του θεματος, και παντα κατεληγαν σε φιασκο. Τελικα κανεις ποτε δεν μου ειπε ενα ονομα που να το κανει! Αγαπουληδες? Who knows?)
01 Ιουλίου, 2011
Ειναι αληθεια οτι με καποιες κοπελες εχω ανταλλαξει γλωσοφιλα.
Ο μονος λογος που εγω τουλαχιστον δεν το αναφρω ειναι, πως το γλωσσοφιλο δεν ειναι μια υπηρεσια η οποια συμπεριλαμβανεται στα προγραμματα μιας κοπελας.Δεν το "αγοραζεις".
Εξαρταται απο την συχνοτητα των επισκεψεων, την χημεια του επισκεπτη με την κοπελα. την υγιεινη του καθενος.

Ειναι κατι που μπορει σε καποιον να το κανει σε αλλον οχι.

Αν μου το κανει και σε εσενα οχι θα γυρισεις να μου πεις : "Παπαριες μου λες"
Ομως δν ειναι ετσι........
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2