Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καταρχας καλησπερα σε ολους τους μπουρδελιαρηδες εχω ενα θεμα να θηξω σε σχεση με το μπουρδελο Ladies στην τανταλου στον βαρδαρη αριθμο δεν θυμαμαι καλα λοιπον εχω να πω οτι η γνωστη βικη η ουγγαρεζα στην αρχη οταν ξεκινησα να πηγαινω απο Νοεμβριο του 2010 μεχρι και σημερα μου φεροτανε απσογα μου εκανε προγραμμα για 1000€ λογου χαρη και οχι για 30€ που εδηνα ημουνα παρα πολυ ευχαρηστημενος δηλαδη φιλακια χαδακια παντου γλοσσωφιλα γληπσιμο γυμνο στα αρχιδια τριπσημω πανω στα κολομερια της μετο κγαβλι μου γυμνο και λιγο στην κολοτρυπιδουλα της και αλλα πολλα extra.........Μεγάλο χαμόγελοκαι γενηκα ειχε τελεια συμετοχη με εμενα οταν τελειωναμε μιλουσαμε παντα μου εδηνε πεταχτα φιλακια στο στομα πριν να φυγει και ολα καλα ηταν το απολυτο girlfrien expirience ητανε η τελεια περιποιησηΜεγάλο χαμόγελο αλλα ολα αυτα πηραν τελος της 3 τελευταιες φορες που πηγα στην Βικη ξαφνηκα αλλαξε η συμπεριφορατης σε μια πσυχρη επαγγελματια και σε στροφη 180 μοιρων του τυπου σου κανω γλυκες στον διαδρομο για να περασεις στο δοματιο να σε ξεπεταξω να παρω τα 30€ και μετα αντε γεια οπως ειπα της 3 τελευταιες φορες που πηγα ολοι η καλη περιποιηση κοπηκε μαχερι και ειδα μια πσυχρη επαγγελματια και δεν μου αρεσε καθολου αυτο ξενερωσα τρελαΘυμός και σκεφτομε να μην ξαναπαω για αυτον τον λογω πιστευω οτι πολλοι εχουν παραπονω απο την ξαφνικη αλλαγη συμπεριφορας της βικης και πιστευω οτι ειναι μεγαλο μειον για την δουλεια της και πιστευω οτι εχει χασει καπιο ποσοστο πελατων εξαιτιας της συμπεριφορας της τι να πω κριμαΧμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Death_Zone88
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού