Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Υστερα απο κανα 6μηνο αποχης απο το μεταξουργειο λογω θεματος υγιεινης ειπα αυτη τη φορα να κανω μια εξαιρεση για μια φορα...
ενα αλλος λογος ειναι και η οικονομικη κατασταση που υπαρχει και δεν εχω περιθωρια για περισσότερα..

μια μικρη τσαρκα στα γυρω βρωμοσπιτα του μεταξουργείου , τιποτα καλο και κατεληξα εδω περα για μια κατάθεση καυλας.
Η μαρια ειναι μια ξανθια ρωσιδομιλφαρα με μεγαλα βυζια και καλη εμφανηση για την ηλικια της,ειταν κανα δυο δωματια πιασμενα και μαλλον ειταν καλη μεσα ,ετσι ειπα πριν μπω.Εδωσα λοιπον τα λεφτα στον γκει τσατσο για να μπω μεσα. Το δωματιο μετριας καθαριότητας, αρκετα εντονη μυρωδια, τηλεοραση απο πανω για ατμοσφαιρα και ρυθμηση φωτος.
Δεν αργησε να μπει η γυναικα ,λιγα λογια στην αρχη, καποια γελάκια και ξεκίνημα πιπα χωρης καλα καλα να με καυλωσει,αρκετα βιαστικη μπορω να πω,μετρια πιπα αρκετη χρηση δοντιου μεχρι που της ζήτησα να μου την παιξει για να καυλωσω περισσότερο και εγεινε ετσι.
Στο σεξ δεν θα πω πολλα ,δυο στασεις για ξαλαφρωμα, doggy, και ιεραποστολικα για το τελείωμα.

Μετρια, παρα πολυ μετρια συμμετοχή, λιγα βογγητα , αλλα φιλότιμο κυριως, και αυτο εδεινε καποια ισοροποια, δεν εφευγε ουτε ειπε τιποτα μεχρι να τελειώσω και ουτε ο τσατσος ενόχλησε.
Χαιρετούρες πριν φυγει και τελος.
Μια μετρια εμπειρία σε μια μετρια περιοχη απο αποψη υπηρεσιων και σεξ.
Αν και η συγκεκριμένη τοσα αξιζε 10-15 αρα δεν κλαιω τα λεφτα μου..

επισκεψη ξανα στο μεταξουργειο προς το καλοκαιρι πλεον....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού