Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το Χριστινάκι είναι η απόλυτη καύλα! Ευγενική και πολύ ναζιάρα, απολαμβάνει τον πούτσο που της χώνεις. Για αρχή με έπνιξε στα φιλιά, τα τριψίματα και τις αγκαλιές, μετά με καβάλησε ανάποδα και μου έτριψε το μουνάκι της στον πούτσο μου. Φοράει το σκούφο και αρχίζει μία καταπληκτική πίπα που κόντεψα να χύσω αμέσως. Με καβαλάει κανονικά και αρχίζει να μου λέει χώσε την πούτσα σου στο μουνί μου και μου σερβίρει το βυζί της στο στόμα μου. Αρχίζω σφυροκόπημα και ενώ έχυσα συνέχιζε να με καβαλάει και να μην ξεκολλάει. Απο τα καλύτερα γαμήσια ever! Φίλοι,εγώ τα είδα όλα μαζί της! Εννοείται πως τα την ξανατιμήσω! Καύλωσα τρελά μαζί της, με τα βυζιά της, το κωλαράκι της, το καυτό μουνάκιτης που είναι σκέτη κόλαση, τα χαδάκια και τις φωνές της ''Πουτσαρά μου!Γάμαμε!'' Η Χριστίνα είναι σκέτη καύλα, τέλεια στο κρεβάτι, με καλά λόγια για τον πελάτη και ξετρελένεται με τα καυλιά. Τα δίνει όλα στο γαμήσι! Θέλει να μείνεις ευχαριστημένος, τα τιμά τα λεφτά που παίρνει και με το παραπάνω! Όποιος έχει πούτσο και δεν της τον έχει χώσει, απλά χάνει!Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
ltmeap
Μέλος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού