Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη στο στουντιο γοργονες μετα απο πολλα χρονια. Οταν ειχα παει πιο παλια ο χωρος πρεπει να ηταν αλλιως διαμορφωμενος. Αν θυμαμε καλα.Χμμμ; Ο λογος για τον οποιο αποφασησα να παω ηταν προφανως, η Λιντα. Με υποδεχτηκε τσα2 συμπαθητικη θα ελεγα φυσιογνωμικα, και μαλλον προς ψιλοχαζουλα μου εκανε. Για την δουλεια αυτη μαλλον δεν πολυ κανει. Δηλαδη αν περιμενει το μαγαζι να τσιμπισει καναν πελατη απο αυτην, πλαναται πλανην οικτρα. Γραφω αυτη την κριτικη για να τονισω καποια πραγματακια για το στουντιο και λιγοτερο για την Λιντα, οι υπηρεσιες της οποιας ειναι πλεον πασιγνωστες. Οταν μπηκα στο δωματιο το βρηκα λιγο ψιλοακαταστατο. Η τσα2 τι εκανε; οεο! Εβαλα μονος μου και τα μαξιλαρια στην θεση τους. Μετα γδυνομαι παω να βαλω τα ρουχα στην κρεμαστρα και μου εμεινε η κρεμαστρα στο χερι! Λεω δε γαμιεται στερεωνω την κρεμαστρα, τα βαζω στην καρεκλα και παω να ξαπλωσω. Παρατηρω οτι το κρεβατι ειναι γεματο τριχες και το πιο τραγικο ακομα, στην γωνια του κρεβατιου υπηρχαν, χυσια! Οπως καταλαβαινεται η κατασταση ηταν τ ρ α γ ι κ η στο εν λογω στουντιο απο θεμα καθαριοτητας. Τελος παντων περιμενα και ειχα στο μυαλο μου να κινουμε μονο απ'την μια μερια του κρεβατιου. Ευτυχως το κρεβατι ηταν πολυ μεγαλο. Την ωρα που περιμενα εν το μεταξυ το κουδουνι βαραγε συνεχεια. Καποια στιγμη ηρθε και η Λιντα. Αερατη και ανανεωμενη απο τις μινι διακοπες της. Στη συνεχεια καναμε οτι κανουμε καθε φορα, ξεσκιστηκαμε. Τα παντα ολα. Το σεξ μαζι της ειναι ροκ εντ ρολ. Φευγοντας μετα, εξω υπηρχαν 6 συναγωνιστες! Κλεινοντας θελω να αφερω το εξης. Αν καποιος θελει να κανει καλο και ποιοτικο σεξ με καποια πουτανα, οι επιλογες ειναι αρκετες. Αν ομως θελει να ξεσκιστει με καποια, μια απο τις πολυ καλες επιλογες ειναι η Λιντα. Μπραβο Λιντα τιμας και με το παραπανω τα λεφτα που δινουμε.

Υ.Γ1: Στο παρκαρισμα εβαλα 6 γιατι ζοριστηκα. Στο εν λογο στουντιο η μηχανη βολευει πολυ.

Υ.Γ2: Στο σχεση αποδοσης-τιμης βαζω 10 μονο και μονο για το Λιντακι. Γιατι μ'αυτα που ειδα απο θεμα καθαριοτητας επρεπε να βαλω πολυ πιο χαμηλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού