Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα την αποτυχια στο Μεταξουργειο ειπα να μεταφερθω πιο πανω και ναμαιεδω. Ανεβηκα τα σκαλια και νασου το ασιατακι. Λιγα κιλακια αλλα ενα χαμογελο που σκλαβωνει. Δεν ηθελα και πολλα μιας και εχω αδυναμια στη ρατσα! Μπηκα και δεν με απογοητευσε. Αφου τρηφτηκε απο πανω ως κατω πανω στον Περικλα την ανεβασ πανω να βυζαξω λιγο τα στητα βυζακια. Εβαλα το χερι μου απο κατω και αφου επιασα κρεμα τραβηχτηκα. Το πηρε χαμπαρι και με κοιταξε λιγο. Της εξηγησα και σηκωθηκε και πηγε στον νηπτηρα κι αφου πλυθηκε ξοδεψε και ενα ρολο χαρτι ξαναρθε. Εβαλε σκουφο κι αρχισε. Το νοιωθε ρε φιλε. Κοιταγε που και που με χαμογελο παντα. Δεν παραλειψε χαδια στα μπαλακια και την αρχιδοξαπλωστρα. Μετα ηρθε και καβαλησε! ΒΑθυ καθισμα Ωπα μεγαλε να προλαβουμε. Στα εξι εφτα ανεβοκατεβασματα την πηρα αγκαλια μιας και μικρουλα και την καρφωνα για λιγο στο καθιστο. Τελος την εβαλα ανασκελα με το εν αποδι στον ωμο μου. Τελικα επηλθε το μοιραιον. Παντα με χαμογελο. Δεν μπορω να πω η κοπελα το αξιζε το 20αρι. Με βλεπω για επαναλειψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2008
Υπηρεσίες
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
735
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού