Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 137 10
Sex Studio 124460
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επεστρεφα απο ταξιδι αργα την νυχτα και μου σηκωθηκε. Πηγα πρωτα απο το 46 και η Τσεχα ηταν δωματιο και εφυγα. Ειπα να δοκιμασω το 57. Ο τσατσος-σαμιαμιδι ευγενικος και φιλικος. Με εβαλε στο δωματιο πρωτο αν και περιμενε συναγωνιστης σε αλλο. Σορρυ φιλε. Μπηκε το Ρομινακι που στο σαλονι με εντυπωσιασαν το ωραιο κορμι με τα τεραστια ντουντουνια. Στο δωματιο τωρα, το social time ηταν καλησπερα και τι ωραια ματια που εχω... Αυτα. Μαλλον δεν ξερει να πει τιποτ αλλο λογω ελειψης γνωσης της ελληνικης. Και ξεκινησε η διεκπαιρεωση. Πιπα συμπαθητικη μεχρι καλη. Καβλωσα περισσοτερο με το τριψημο των βυζιων της στην επιμαχη περιοχη. Μετα απο λιγο με ρωταει τι σταση να παρει και την ξαπλωνω ανασκελα. Ηταν τιγκα στην κρεμα!!! με τοση κρεμα και γω αν με γαμουσε δεν θα καταλαβαινα τιποτα. Ειχε ενα περιεργο υφος του τυπου αμηχανιας, ντροπης δεν μπορεσα να καταλαβω. Τσιμουδια δεν εβγαλε παντως. την γυρισα και στο πλαι και στα 4 οπου δεν ηταν καθολου βολικη. Εκει μου ειπε οτι δεν μπορει να περιμενει και πολυ με εναν χαριτομενο τροπο. Ζητησα ξανα πιπα και δεν αρνηθηκε, και ξανα στα 4 και ξανα πιπα και παλι χωρις αντιρηση. Τελειωσα ιεραποστολικα με θεα τις παλωμενες βυζαρες της. Εφυγε στα γρηγορα, με ενα γεια σου μωρο μου, της ειπα ευχαριστω και με ευχαριστησε και αυτη. Εδω νομιζω οτι αμφοτεροι ειπαμε ψεματα. Να την ευχαριστησω που δεν συμμετηχε καθολου? Για το χαζο της βλεμα λες και ημουν κανα ουφο? (που δεν ειμαι παιδια σας το ορκιζομαι). Και αυτη δεν μου εδωσε καν την ψευδαισθηση οτι περασε καλα. Να εκτιμησω την ειλικρινια της? Δεν ξερω... Αναγνωριζω τις φιλοτιμες προσπαθειες και το καυτο κορμι, και ισως να ειναι και ο λογος που θα την ξαναεπισκεφτω. Συστηνεται σε πιτσιρικαδες που δεν βλεπουν συχνα βυζια ωραια μεγαλα και χωρις σιλικονη που δεν θα ενδιαφερθουν για συμετοχη, και φυσικα σε βυζολαγνους. Ορματε βυζολαγνοι!!!! Τα συμπερασματα δικα σας. Τιμη 50€. Παρκιγκ μπροστα στο μαγαζι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 18, 2009
Όνομα κοπέλας
Ρομίνα
anoixtomyalos
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
4.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού