Νέα

Τρανς Λία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα noknow4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 679
  • Εμφανίσεις 230K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bmse

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Λία εξακολουθείς να έχεις πρόβλημα με τα μυνήματα σου???
Σου έχω στείλει από Τρίτη και δεν έχω νέα σου..
Περιμένω...
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Λία εξακολουθείς να έχεις πρόβλημα με τα μυνήματα σου???
Σου έχω στείλει από Τρίτη και δεν έχω νέα σου..
Περιμένω...
αστο φιλε κ εγω έχω στείλει πμ αλλά μας έχει γράψει στα αρχιδια της φιλε αυτο βλέπω..
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
λοιπόν τα είπαμε ξανά και βαριέμαι να επαναλαμβανομαι αν θέλει κάποιος κάτι ας μου τηλεφωνήσει το τηλέφωνο μου είναι γνωστό (όποιος θέλει μπορεί να το βρει,) τώρα αν δεν έχετε μονάδες στο κινητό τότε πως θα μπειτε στη διαδικασία να έρθετε μαζί μου όντος αφραγκοι και 2ον δεν απαντώ σε ερωτήσεις του τυπου πόσο θέλεις που θα σε βρω 2 3 4 φορές  34 εκτονωσεις με τη φίλη σου και διάφορα αλλά τέτοια κουραστικα (ΠΑΡΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΚΕ ΓΚΕ)  ΤΕΛΟΣ έχουμε και άλλες δουλειες να κάνουμε. εχουμεκαι προσωπική ζωη δεν θα γυρνάνε στα εστιατόρια και στα καφέ με ενα λαπτοπ για να απαντώ στη κάθε .........να μη πω ερώτηση του καθενος


 
  • Like
Αντιδράσεις: dopey

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
λοιπόν τα είπαμε ξανά και βαριέμαι να επαναλαμβανομαι αν θέλει κάποιος κάτι ας μου τηλεφωνήσει το τηλέφωνο μου είναι γνωστό (όποιος θέλει μπορεί να το βρει,) τώρα αν δεν έχετε μονάδες στο κινητό τότε πως θα μπειτε στη διαδικασία να έρθετε μαζί μου όντος αφραγκοι και 2ον δεν απαντώ σε ερωτήσεις του τυπου πόσο θέλεις που θα σε βρω 2 3 4 φορές  34 εκτονωσεις με τη φίλη σου και διάφορα αλλά τέτοια κουραστικα (ΠΑΡΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΚΕ ΓΚΕ)  ΤΕΛΟΣ έχουμε και άλλες δουλειες να κάνουμε. εχουμεκαι προσωπική ζωη δεν θα γυρνάνε στα εστιατόρια και στα καφέ με ενα λαπτοπ για να απαντώ στη κάθε .........να μη πω ερώτηση του καθενος


Ρε συ μωρό κοψε κατι κ μην τα λες έτσι τοσο χοντρά έλεος ποια εγω αν κ δεν εχω παει μαζι σου το λέω αυτο με τον τρόπο που τα λες με κάνεις πολύ σοβαρά να μην ασχοληθω καν μαζι σου γιατί έμαθα απο σαλονικα μερια απο αλλη κοπέλα εδω μέσα για σένα κ μου είπε μακριά στο κατω κατω δεν θα ερχομασταν κ τσάμπα ετσι για να σ δώσει κάποιος τα λεφτά του ζητάει κάτι απο σένα αν μπορείς οκ αν οχι έχει καλός το να κράζεις κόσμο όμως δεν λέει οκ αυτα απο μένα..
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
δεν θα μπω στη διαδικασία του τι έμαθες και τι σου είπανε αυτά είναι κατινιες εγώ ενα έχω να πω ελα δες και αν δεν σου αρέσω τότε το ξανασυζηταμε και όσο γι αυτά που ζητάς με την καμιά μαζί μου
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
λοιπόν τα είπαμε ξανά και βαριέμαι να επαναλαμβανομαι αν θέλει κάποιος κάτι ας μου τηλεφωνήσει το τηλέφωνο μου είναι γνωστό (όποιος θέλει μπορεί να το βρει,) τώρα αν δεν έχετε μονάδες στο κινητό τότε πως θα μπειτε στη διαδικασία να έρθετε μαζί μου όντος αφραγκοι και 2ον δεν απαντώ σε ερωτήσεις του τυπου πόσο θέλεις που θα σε βρω 2 3 4 φορές  34 εκτονωσεις με τη φίλη σου και διάφορα αλλά τέτοια κουραστικα (ΠΑΡΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΚΕ ΓΚΕ)  ΤΕΛΟΣ έχουμε και άλλες δουλειες να κάνουμε. εχουμεκαι προσωπική ζωη δεν θα γυρνάνε στα εστιατόρια και στα καφέ με ενα λαπτοπ για να απαντώ στη κάθε .........να μη πω ερώτηση του καθενος
Δεν σέβονται τους θεσμούς τύπισα που λέει και ο απόλυτος!  :S
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
δεν θα μπω στη διαδικασία του τι έμαθες και τι σου είπανε αυτά είναι κατινιες εγώ ενα έχω να πω ελα δες και αν δεν σου αρέσω τότε το ξανασυζηταμε και όσο γι αυτά που ζητάς με την καμιά μαζί μου
τι ζήτησα κ το λες κ συνέχεια είπα είμαι ενεργητικός κ θέλω να σε σκίσω για καμιά ωρα κ θα το κάνουμε 2 φορές  είναι παράξενο αυτό η μόνη σου η με την φίλη σου είπα κάτι άλλο κ δεν το ξέρω ...κ το κοπάνας συνέχεια..
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
λοιπόν τα είπαμε ξανά και βαριέμαι να επαναλαμβανομαι αν θέλει κάποιος κάτι ας μου τηλεφωνήσει το τηλέφωνο μου είναι γνωστό (όποιος θέλει μπορεί να το βρει,) τώρα αν δεν έχετε μονάδες στο κινητό τότε πως θα μπειτε στη διαδικασία να έρθετε μαζί μου όντος αφραγκοι και 2ον δεν απαντώ σε ερωτήσεις του τυπου πόσο θέλεις που θα σε βρω 2 3 4 φορές  34 εκτονωσεις με τη φίλη σου και διάφορα αλλά τέτοια κουραστικα (ΠΑΡΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΚΕ ΓΚΕ)  ΤΕΛΟΣ έχουμε και άλλες δουλειες να κάνουμε. εχουμεκαι προσωπική ζωη δεν θα γυρνάνε στα εστιατόρια και στα καφέ με ενα λαπτοπ για να απαντώ στη κάθε .........να μη πω ερώτηση του καθενος
Λία αν επιτρέπεις μια συμβουλή..δεν λέω ότι δεν είναι εκνευριστικό να σου γράφει και να σου ζητά ο καθένας το μακρύ και το κοντό του αλλά, εφόσον κάνεις αυτό που κάνεις επαγγελματικά πρέπει κάτι τέτοια να τα παραβλέπεις και ν΄ασχολείσαι σοβαρά με αυτούς που σε βλέπουν σοβαρά...εκνευρισμοί όμως και θυμωμένο ύφος δεν βοηθάνε...αδικείς τον εαυτό σου έτσι...καλύτερα ήπιοι τόνοι..η ΄΄καλή΄΄ συμπεριφορά μετράει περισσότερο σ΄αυτούς που ασχολούνται σοβαρά με το άθλημα απο τα ΄΄καλά΄΄ προσόντα....φιλικά ;)
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    259,9 KB · Εμφανίσεις: 101
  • image.jpg
    image.jpg
    46,9 KB · Εμφανίσεις: 98

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
τι ζήτησα κ το λες κ συνέχεια είπα είμαι ενεργητικός κ θέλω να σε σκίσω για καμιά ωρα κ θα το κάνουμε 2 φορές  είναι παράξενο αυτό η μόνη σου η με την φίλη σου είπα κάτι άλλο κ δεν το ξέρω ...κ το κοπάνας συνέχεια..
δεν είπες μόνο αυτο είπες κι αλλα δεν θα σε εκθέσω όμως εχω το μυνημα σου αποθηκευμένο και δεν κοπαναω τίποτα ολα καλα και να πεις τις φίλες σου Σαλονικιες που σου είπανε μακρυα ( έτη φωτός μακρυα ) φιλια τωρα τελος και μην το συνεχίζεις αλλο φτανει ότι ήταν να πούμε το ειπαμε
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
σιγα τα ουααα
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Μόλις έκλεισα το τηλ με λια μάγκες μακριά αγενεστατη κ σε ερώτηση που της έκανα τι σου είπα στα πμ κ ηταν κακο κ δεν κάνεις μου είπε τέλος πάντων δεν θυμάμαι κ τέτοια εγω έστειλα πμ σε σαλονικια κοπέλα απο εδω μεσα κ μου είπε μακριά ευτυχώς κ δεν πηγα να κλαίω τα λεφτά μου..
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
268
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
Μόλις έκλεισα το τηλ με λια μάγκες μακριά αγενεστατη κ σε ερώτηση που της έκανα τι σου είπα στα πμ κ ηταν κακο κ δεν κάνεις μου είπε τέλος πάντων δεν θυμάμαι κ τέτοια εγω έστειλα πμ σε σαλονικια κοπέλα απο εδω μεσα κ μου είπε μακριά ευτυχώς κ δεν πηγα να κλαίω τα λεφτά μου..

φιλε μηπως παιζει κατι αλλο??εγω την εχω παρει τηλ και μου μιλησε πολυ ευγενικα και στο φβ που εχω μιλησει μου φανηκε πολυ σωστη,,
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Μόλις έκλεισα το τηλ με λια μάγκες μακριά αγενεστατη κ σε ερώτηση που της έκανα τι σου είπα στα πμ κ ηταν κακο κ δεν κάνεις μου είπε τέλος πάντων δεν θυμάμαι κ τέτοια εγω έστειλα πμ σε σαλονικια κοπέλα απο εδω μεσα κ μου είπε μακριά ευτυχώς κ δεν πηγα να κλαίω τα λεφτά μου..
σ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια χωρίς να με ξέρεις αλλά δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου διαφιμηση μου κανείς ας μιλήσουν όσοι με γνωρίζουν και εδώ μέσα είναι πολλοι
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
φιλε μηπως παιζει κατι αλλο??εγω την εχω παρει τηλ και μου μιλησε πολυ ευγενικα και στο φβ που εχω μιλησει μου φανηκε πολυ σωστη,,
εγω είπα οτι έγινε οποίος θέλει τσεκαρει κ μόνος του εξάλλου κατι που εμένα δεν μου αρέσει στον άλλο αρέσει απόψεις είναι αυτες εγω αυτό κατάλαβα αυτό εγραψα όταν σου λέει ο άλλος 30 λεπτα αυστηρά κ σου μου του καταλάβεις οκ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom