Νέα

Τρανς Λία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα noknow4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 679
  • Εμφανίσεις 230K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
οχι και κουκλακια οι μισοι ειναι σαν βατραχια εδω χαμω
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
:s&m_1: αυτή η Αθήνα μου αρέσει πολυ έχει τα πάντα  ναστε καλα όλοι καληνύχτα  κουκλάκια της Αθήνας
κ γαμαμε κ καλά αυτό που το πας σ έστειλα πμ περιμένω να μου απαντήσεις οκ
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
δυστυχώς δεν μπορω να στείλω πμ κατι προφανος με το κινητο μου παίζει αν θέλεις παρε τηλ
σου έστειλα ένα μην στο τηλ 722 δεν ξέρω αν είναι σωστό εγω αυτό βρήκα στείλε μην περιμένω..
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
σου έστειλα ένα μην στο τηλ 722 δεν ξέρω αν είναι σωστό εγω αυτό βρήκα στείλε μην περιμένω..
ρε στο σχολείο είστε;; παρτη ενα τηλέφωνο βρε αθεοφοβε να μιλησετε σαν ανθρωποι που κοτζαμ μαντραχαλος στελνεις μηνυματα
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
ρε στο σχολείο είστε;; παρτη ενα τηλέφωνο βρε αθεοφοβε να μιλησετε σαν ανθρωποι που κοτζαμ μαντραχαλος στελνεις μηνυματα
στέλνεις μην  μαν οταν δεν μπορείς να μιλήσεις άνετα για αυτό όχι για κανένα άλλο λόγο οκ..
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Αφου σας εξηγώ ότι μυνηματα δεν μπορω να στείλω γιατι με βομβαρδίζεται μ αυτα Πάρτε τηλέφωνο Και όσο για τον xwa ολα καλα μου αρέσει πιο πολυ παρε  τηλέφωνο να τα πούμε περιμενω
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
:s&m_1: αυτή η Αθήνα μου αρέσει πολυ έχει τα πάντα  ναστε καλα όλοι καληνύχτα  κουκλάκια της Αθήνας
  Παντως seniora lia με την παρεα σου. :)..την αλλη φορα που θα μας ξαναρθεις με το καλο..,αν τυχει και εχει ντερμπη,να κανονισεις να εχεις μαζι σου και τον κοουτς,τον alefanto....να τον στειλης να κοουτσαρει τον ολυμπιακο  :helpplea:,γιατι αυτο το 0-3!!!οχι πενθος,οχι η καυλα τους εχει φυγει,οχι τα σοβρακα εχουν χασει οχι οι ενεργητικοι εγιναν παθητικοι ,και το αντιθετο... :headbang:
τη να λεμε τωρα ...!!! το τη γινεται στα καναλια απο χτες δεν λεγεται....ετσι λοιπον οπως λες η Αθηνα εχει τα παντα :2funny:
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Δεν ξερω καθόλου απο ποδόσφαιρο ασε που δεν καταλαβαίνω κι ολας τι ενωεις απο αλλα ξερω μόνο χα χα χα καληνύχτα
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
  Παντως seniora lia με την παρεα σου. :)..την αλλη φορα που θα μας ξαναρθεις με το καλο..,αν τυχει και εχει ντερμπη,να κανονισεις να εχεις μαζι σου και τον κοουτς,τον alefanto....να τον στειλης να κοουτσαρει τον ολυμπιακο  :helpplea:,γιατι αυτο το 0-3!!!οχι πενθος,οχι η καυλα τους εχει φυγει,οχι τα σοβρακα εχουν χασει οχι οι ενεργητικοι εγιναν παθητικοι ,και το αντιθετο... :headbang:
τη να λεμε τωρα ...!!! το τη γινεται στα καναλια απο χτες δεν λεγεται....ετσι λοιπον οπως λες η Αθηνα εχει τα παντα :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon:
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Δεν ξερω καθόλου απο ποδόσφαιρο ασε που δεν καταλαβαίνω κι ολας τι ενωεις απο αλλα ξερω μόνο χα χα χα καληνύχτα
καλοπροαιρετα για εσενα ,και χαριτολογωντας για τον φιλτατο ,αλεφαντο...αυτο που εννοω ειναι οτι κατι τετοια ντερμπη εχουν αμεσο αντικτυπο με την δουλεια σας ορισμενες φορες σας χαλαει την ροη της δουλειας ...γιατι και το ποδοσφαιρο ειναι για πολλους ενα ειδος εκτονωσης και αυτο...ποσο μαλλον ενα τετοιο ματς...καλη συνεχεια στα αστερια του βορρα !!!!!! :-* :-* :-*
 
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Ευχαριστω πολυ νασαι καλα τωρα καταλαβα αργω να πάρω μπρος καμια φορα τωρα εγινες σαφής
αν σου πω ότι οταν έχει ποδόσφαιρο έχει περισσότερη κίνηση τι θα πεις μάλλον το ποδόσφαιρο δικαιολογία για την σύζυγο χα χα χα  :2funny:
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Για πεσμου λίγο ρε μωρό το τηλ σου είναι αυτό που τελειώνει σε 722 κ μέχρι πότε θα είσαι Αθήνα η την έχεις κάνει εεεε
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Για πεσμου λίγο ρε μωρό το τηλ σου είναι αυτό που τελειώνει σε 722 κ μέχρι πότε θα είσαι Αθήνα η την έχεις κάνει εεεε
ναι αυτο ειναι το τηλέφωνο μου γιατι δεν περνεις να μιλήσουμε και στέλνεις μυνηματα είτε εδω είτε στο κινητο . Αυτα που ζητάς με την καμια πάντως
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
ναι αυτο ειναι το τηλέφωνο μου γιατι δεν περνεις να μιλήσουμε και στέλνεις μυνηματα είτε εδω είτε στο κινητο . Αυτα που ζητάς με την καμια πάντως
ελα μωρε.. κανε τη χαρη κι εσυ στο παλληκαρι.. σαν τι σου ζητησε δηλαδη;;;
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
ναι αυτο ειναι το τηλέφωνο μου γιατι δεν περνεις να μιλήσουμε και στέλνεις μυνηματα είτε εδω είτε στο κινητο . Αυτα που ζητάς με την καμια πάντως
γιατί αυτό το τηλ είναι το 2 που εχω κ είναι με κάρτα κ το εχω μόνο για πονηρους σκοπους αν σε παρω απο την σύνδεση θα εχω απόκρυψη κ δεν θα το σηκώσεις για αυτό..υγ τη ζητησα πάντως κ λες με τπτ απαντήσε μου με πμ η μην ..
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
και δε ρίχνεις ένα τάληρο από το περίπτερο να το γεμίσεις, αφού πας για να δώσεις 100.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom