Νέα

Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ρε παιδιά, έχω μια απορία: Επειδή δεν έχουμε στο σάιτ καποιο θέμα για σύγκριση, θα ήθελα τη γνώμη σας για το πού τελικά έχει τις καλύτερες γυναίκες. Ουκρανία-Ρωσία, Τσεχία, Ρουμανία, ή Πολωνία???
Περιμένω γνώμες από τους πολυταξιδεμένους, γιατί λέω να κανονίσω κάνα ταξιδάκι...καταλαβαίνετε οτι θέλω να κάνω καλή επιλογή!!!
Ουκρανια εξαρταται απο ποια Ουκρανια στην Ανατολικη ειναι Ρωσσοφωνοι και δηλωνουν Ρωσσοι.στη Δυτικη ειναι οι πραγματικοι Ουκρανοι που γλωσσικα ειναι πολυ κοντα στους Πολωνους.-οι Τσεχες μοιαζουν παρα πολυ με της Γερμανιδες και στην οψη και στο χαρακτηρα θα ελεγα.για Ρουμανες δεν ξερω να σου απαντησω γιατι ουτε τη γλωσσα ξερω ουτε εχω καποια εμπειρια απο Ρουμανια.ας γραψει καποιος που μενει μονιμα Ρουμανια για πολλα χρονια και μιλαει τη γλωσσα τελεια.και ξερει τους Ρουμανους απο μεσα.Η Πολωνια εχει γαματες γυναικες σε ομορφια.πολυ πιο ωραιες απο της Ρωσσιδες και πιο καυλιαρες και κανουνε και φανταστικο γαμησι.της Ρωσσιδες θα της χαρακτηριζα πολυ κρυες σα γυναικες!...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Σύντροφε για Οδησσό απευθείας έχει μόνο με την Aerosvit που αναχωρεί κάθε Τετάρτη από Ελ.Βενιζέλος.
Εξυπηρετείται πάντως από πολλές αεροπορικές εταιρείες Austrian, Malev, Turk και άλλες με μετεπιβιβάσεις. Κόστος περί τα 400€  Εκτός σπανίων περιπτώσεων είναι και η φτηνότερη.
Απευθείας η πτήση διαρκεί 2 ώρες. Με μετεπιβιβάσεις ανάλογα από 4 -18 ώρες.
καλητερα 18 ωρες και να φτασεις.παρα με της Ρωσσικες ή΄της Ουκρανικες εταιριες που κατα τη γνωμη μου ειναι μια λυση αν θες να αυτοκτονισεις!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
...εγω για γαμησι προτιμαω της Πολωνεζες.αλλα ειναι λιγο αγριες θα ελεγα και μπορει αν της κερατωνεις συχνα να παιζεται ξυλο!με Ρωσσιδες ειμαι αναγκασμενος να πηγαινω αφου μενω Ρωσσια!
 

poutSAMURAI

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλητερα 18 ωρες και να φτασεις.παρα με της Ρωσσικες ή΄της Ουκρανικες εταιριες που κατα τη γνωμη μου ειναι μια λυση αν θες να αυτοκτονισεις!
φιλε Δημητρακης η αποστολη μου ειναι αποστολη αυτοκτονιας και οποτε με την ρωσικη και ουκρανικη εταιρια ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕΝΕΙ και αυξανει και το σασπενς και αδρεναλινη που χρειαζομαι..
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Σύντροφε τότε πάρε Air Moldova  :headbang: :headbang:!!! Από το Κισινάου είνια μόνο 2 ωρίτσες η Οδησσός (αν φτάσεις :2funny:) με μαρσρουτκα (mini Ban).
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Σύντροφε τότε πάρε Air Moldova  :headbang: :headbang:!!! Από το Κισινάου είνια μόνο 2 ωρίτσες η Οδησσός (αν φτάσεις :2funny:) με μαρσρουτκα (mini Ban).
τα αεροπλανα της Air Moldova ειναι για μουσειο.κατι Tu 134 του 1968 και 1971.μεχρι και Caravelle εχουνε!αυτα τα αεροπλανα αν τα πουλησουνε σε κανα μουσειο θα παρουνε σιγουρα καινουργια και θα τους μεινουνε και λεφτα!
 

poutSAMURAI

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τα αεροπλανα της Air Moldova ειναι για μουσειο.κατι Tu 134 του 1968 και 1971.μεχρι και Caravelle εχουνε!αυτα τα αεροπλανα αν τα πουλησουνε σε κανα μουσειο θα παρουνε σιγουρα καινουργια και θα τους μεινουνε και λεφτα!
ειδατε ρε μαλακες. Υπαρχουν και χειροτερα αυτοι εκει πανω δεν εχουν ουτε αεροπλανα. Και εμεις εδω τα εχουμε ολα και κλαιγομαστε...
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ειδατε ρε μαλακες. Υπαρχουν και χειροτερα αυτοι εκει πανω δεν εχουν ουτε αεροπλανα. Και εμεις εδω τα εχουμε ολα και κλαιγομαστε...

Tωρα μου θυμησες τον πρωθυπουργο που σε μια ερωτηση που του ειχαν κανει [στη Δ.Ε.Θ] απαντησε με την ιδια φιλοσοφια αλλα δεν θυμαμαι τι ειπε ακριβως.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
ειδατε ρε μαλακες. Υπαρχουν και χειροτερα αυτοι εκει πανω δεν εχουν ουτε αεροπλανα. Και εμεις εδω τα εχουμε ολα και κλαιγομαστε...
το θεμα ειναι να κοιτας τους καλητερους και οχι τους χειροτερους!ναι απο τη Μολδαβια την Αλβανια και την Αιθιοπια ειμαστε πολυ καλητεροι!
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα απο ποιο site γνωριζεις ουκρανεζες?Συμφερει βουλγαρια λογω αποστασης ομως..εκει και με το αμαξι παω σε 2 ωρες
 

poutSAMURAI

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εισαι παρτακιας και μονοφαγας...
ειναι ανθρωπινο νομιζω να μη θες να δωσεις κατι που θες μονο για σενα. Για παραδειγμα εαν ειχες ενα ρολοι του προπαππου σου απο το 1870, μπορει να μη το πουλαγες με τιποτα. Βεβαια παιζει και η γαμημενη αφραγκια που μας ισοπεδωσε ολους αλλα εσυ δεν θα το πουλαγες...
Εγω ετσι θα εκανα
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
την βλεπω σοβαρα. Ειναι απιστευτη επικοινωνουμε ακομη. Μου λεει οτι οι γυναικες εκει απογοητευτηκαν επειδη ειναι τοσο καλλιγραμμες που οι αντρες πηδανε απο την μια στην αλλη και μετα τα γραφουν ολα και πινουν βοτκες. Τους μαλακες!

Aμα ηταν και οι ελληνιδες μουναρες και οχι μεσα στην κυτταριτιδα (+μαλακισμενες στο μυαλο και τιγκα στα κομπλεξ) θα σου ελεγα τι θα καναμε και εμεις...
Ο νεοελληνας ειναι τοσο μαλακας που ακομα και ωραια γυναικα να εχει,θα παει να ξενοπηδηξει μια χοντρουλα μονο και μονο για αλλαγη...τουλαχιστον οι ουκρανοι εχουν μια δικαιολογια!
Και εγω στη θεση τους τα ιδια θα εκανα και ακομα χειροτερα..
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι Ρωσσικο σαιτ και πρεπει να ξερεις λιγα Ρωσικα.
Προσπαθω να μιλαω με γυναικες που ξερουν Αγγλικα γιατι Ρωσσικα δεν ξερω μονο λιγες λεξεις..
Πρεπει να ανοιξεις προφιλ και να βαλεις φωτο σου για εχεις αποτελεσματα...
Καλο βραδυ και αυριο θα σας δωσω καποια στοιχεια.....

Aντε δωσε μας και περιμενουμε οι δόλιοι..
 

scientist

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
Ουκρανια εξαρταται απο ποια Ουκρανια στην Ανατολικη ειναι Ρωσσοφωνοι και δηλωνουν Ρωσσοι.στη Δυτικη ειναι οι πραγματικοι Ουκρανοι που γλωσσικα ειναι πολυ κοντα στους Πολωνους.-οι Τσεχες μοιαζουν παρα πολυ με της Γερμανιδες και στην οψη και στο χαρακτηρα θα ελεγα.για Ρουμανες δεν ξερω να σου απαντησω γιατι ουτε τη γλωσσα ξερω ουτε εχω καποια εμπειρια απο Ρουμανια.ας γραψει καποιος που μενει μονιμα Ρουμανια για πολλα χρονια και μιλαει τη γλωσσα τελεια.και ξερει τους Ρουμανους απο μεσα.Η Πολωνια εχει γαματες γυναικες σε ομορφια.πολυ πιο ωραιες απο της Ρωσσιδες και πιο καυλιαρες και κανουνε και φανταστικο γαμησι.της Ρωσσιδες θα της χαρακτηριζα πολυ κρυες σα γυναικες!...

Φίλε Δημήτρη, σε ευχαριστώ πολύ. Ευτυχώς που έχουμε και εσένα και δίνεις ανταπόκριση έγκυρη και εμπεριστατωμένη (Ανατολική - Δυτική Ουκρανία κλπ). Για την Ουκρανία γενικά οι γυναίκες είναι πολύ πιο δεκτικές από τις Ρωσίδες. Οι τελευταίες έχουν ψηλά τον αμανέ και την έχουν δει και πολύ πρωτευουσιάνες κλπ.

Το άλλο που με μπερδεύει είναι τα χρώματα, δλδ οι μελαχρινές Ουκρανές προέρχονται από την Αν. Ουκρανία και οι ξανθές από τη Δυτική, ή το ανάποδο δε γνωρίζω. Ε λοιπόν, παρατήρησα οτι οι μελαχρινές είναι πολύ πιο χαμογελαστές και πιάνεις πιο εύκολα κουβέντα μαζί τους (και οτι άλλο μπορεί να ακολουθήσει). Δημήτρη, για διαφώτισέ με λίγο, σε παρακαλώ.
Είμαι πάντως περίεργος να κάνω κάνα ταξιδάκι στην Πολωνία, να δω τι παίζει. (Επί τη ευκαιρία, υιοθετώντας τις συννενοήσεις που κάνουν οι άλλοι συναγωνιστές της Ταϋλάνδης, θα μπορούσαμε να συζητήσουμε για κάνα ταξιδάκι στην Βαρσοβία, έτσι δεν είναι?) Και να κατέβεις και εσύ ρε Δημήτρη να συναντηθούμε εκεί βρε αδερφέ!!!!
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Λοιπόν αναφορικά με τον φίλο για Ουκρανέζες, Ρωσίδες, Πολωνέζες κλπ
1. Στην Βαρσοβία θα δεις μέσες γυναίκες, εδώ μπορεί να βλέπεις και καλύτερες αλλά από το πουθενά θα περάσει κάποιος άγγελος και θα σαλτάρεις. Μία στις 50 θα είναι αλλά πολύ δύσκολο να την προσσεγίσεις.
2. Ρωσίδες εξαρτάται από που είναι. Είναι τρελλιάρες αλλά άμα είναι από τη Μόσχα είναι πραγματικα πρωτευουσιάνες και γενικά πάρα πολύ όμορφες.
3. Οι Ουκρανέζες είναι σε μέσο όρο πολύ πολύ όμορφες αλλά και πολύ πολύ πουτ..νες. Προσοχή και μην την πατήσετε στον έρωτα.
4. Οι Μολδαβές είναι νορμάλ και λίγο πιο απλές και πιο βλάχες, κάτι σαν την Ελλάδα του '70.
Ο καθένας όπως την βρίσκει λοιπόν και περί ορέξεως....
 

scientist

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπόν αναφορικά με τον φίλο για Ουκρανέζες, Ρωσίδες, Πολωνέζες κλπ
1. Στην Βαρσοβία θα δεις μέσες γυναίκες, εδώ μπορεί να βλέπεις και καλύτερες αλλά από το πουθενά θα περάσει κάποιος άγγελος και θα σαλτάρεις. Μία στις 50 θα είναι αλλά πολύ δύσκολο να την προσσεγίσεις.
2. Ρωσίδες εξαρτάται από που είναι. Είναι τρελλιάρες αλλά άμα είναι από τη Μόσχα είναι πραγματικα πρωτευουσιάνες και γενικά πάρα πολύ όμορφες.
3. Οι Ουκρανέζες είναι σε μέσο όρο πολύ πολύ όμορφες αλλά και πολύ πολύ πουτ..νες. Προσοχή και μην την πατήσετε στον έρωτα.
4. Οι Μολδαβές είναι νορμάλ και λίγο πιο απλές και πιο βλάχες, κάτι σαν την Ελλάδα του '70.
Ο καθένας όπως την βρίσκει λοιπόν και περί ορέξεως....

να σου πω την μαύρη μου αλήθεια, την έχω σχεδόν πατήσει με μια Ουκρανή και καταλαβαίνω οτι κάνω μαλακία...Αλλά το δουλεύει το στόμα και τη γλώσσα της, όπως καμιά άλλη...Τι να σου πω τώρα, έχω φάει τρελλή φρίκη και ψάχνω καμιά άλλη για να ξεκολλήσω...αλλά εις μάτην φίλε μου, είναι τρελλό μωρό για τρελλό πήδημα...
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
να σου πω την μαύρη μου αλήθεια, την έχω σχεδόν πατήσει με μια Ουκρανή και καταλαβαίνω οτι κάνω μαλακία...Αλλά το δουλεύει το στόμα και τη γλώσσα της, όπως καμιά άλλη...Τι να σου πω τώρα, έχω φάει τρελλή φρίκη και ψάχνω καμιά άλλη για να ξεκολλήσω...αλλά εις μάτην φίλε μου, είναι τρελλό μωρό για τρελλό πήδημα...
Μην ξεκολησεις ρε...μαλακας εισαι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom