Νέα

Απο γυναίκα Ετεροφυλική Μια εβδομαδα στην Αθηνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ερωτικές ιστορίες γραμμένες απο γυναίκες
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Μια χαρά, είναι η ιστορία σου.

Απλά , σαν δίδυμος  σου αρέσει :
1. Να σου γλείφουν τις ρώγες.
2. Να σου κάνουν γλειφομούνι.
3. Να σου κάνουν δώρα.
4. Να χύνουν στο στόμα σου, αυτοί που πιπώνεις.


Με gif εικόνες  σου δείχνω το 4 ,
κάτι αντίστοιχο με αυτό που έκανε ο προϊστορικός
άνθρωπος και ζωγράφιζε τοιχογραφίες για να δείξει έννοιες


6d3d6581ccceb2e3afad9bc3e14ca00c.jpg



http://[URL unfurl="true"]www.visual-arts-cork.com/images/prehistoric-altamira3.jpg[/img[/URL]]

Πρόσεξε τη σηκωμένη πούτσα
στην προϊστορική τοιχογραφία
στο σπήλαιο Lascaux !

:headbang3: :headbang3:



[/quote]

ακομα το θυμασαι! με εκπλησεις!  :-*
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
:vomit:

στο μουντο Λονδινο που τοσο αγαπω!

:vomit:


Το απογευμα πεταω πισω για Αγγλια..

Χαιρετησα τα κολληταρια..εβγαλα τις απαραιτητεςςς σελφι και μπηκα στο αεροπλανο!


Με τί έφτασες στο αεροδρόμιο; Ποιος πυρφόρος ήταν αυτήν την φορά;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.798
Πόντοι
1.686
ακομα το θυμασαι! με εκπλησεις!  :-*

Αληθινή ιστορία :

Πήγα σε στούντιο προχτές και πήρα μια κοπέλα ζώδιο δίδυμος:
Επειδή γνωρίζω καλά μασάζ , της έκανα εγώ μασάζ αντί
να μου κάνει αυτή !
Μετά τις έγλειψα τις ρώγες και κάβλωσε.
Κατέβηκα προς τα κάτω , στο μοσχομυριστό μουνάκι της
και της έκανα αριστοτεχνικό γλείψιμο. Η κοπέλα άρχισε
να βογκάει, και μετά της έβαλα τη γλώσσα στο μουνάκι,
όπου και τελείωσε με σπασμούς.
Μετά έγινε υψηλή συμπίεση του εμβόλου στον κύλινδρό της
σαν μηχανή δίχρονη τούρμπο . Την κοπάναγα σαν χταπόδι , και την έχυσα . :rockon:
(Είχα και το αντισηπτικό και έκανα γαργάρα μετά, παρότι
ήταν πεντακάθαρο το μουνάκι της )

Συμπέρασμα , αν γνωρίσετε γκόμενα δίδυμο,
θα γαμήσετε, ιδίως αν δουλεύει σε μπουρδελοστούντιο ! :rockon: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Αληθινή ιστορία :

Πήγα σε στούντιο προχτές και πήρα μια κοπέλα ζώδιο δίδυμος:
Επειδή γνωρίζω καλά μασάζ , της έκανα εγώ μασάζ αντί
να μου κάνει αυτή !
Μετά τις έγλειψα τις ρώγες και κάβλωσε.
Κατέβηκα προς τα κάτω , στο μοσχομυριστό μουνάκι της
και της έκανα αριστοτεχνικό γλείψιμο. Η κοπέλα άρχισε
να βογκάει, και μετά της έβαλα τη γλώσσα στο μουνάκι,
όπου και τελείωσε με σπασμούς.
Μετά έγινε υψηλή συμπίεση του εμβόλου στον κύλινδρό της
σαν μηχανή δίχρονη τούρμπο . Την κοπάναγα σαν χταπόδι , και την έχυσα . :rockon:
(Είχα και το αντισηπτικό και έκανα γαργάρα μετά, παρότι
ήταν πεντακάθαρο το μουνάκι της )

Συμπέρασμα , αν γνωρίσετε γκόμενα δίδυμο,
θα γαμήσετε, ιδίως αν δουλεύει σε μπουρδελοστούντιο ! :rockon: :2funny: :2funny:

πως την εκανες να χυσει με γλωσσιτσα για μαθε μας κ μας το μυστικο!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.798
Πόντοι
1.686
πως την εκανες να χυσει με γλωσσιτσα για μαθε μας κ μας το μυστικο!

Το μυστικό μου το έμαθε μια κοπέλα
που της έχω κάνει πολλές φορές γλειφομούνι :

Αφού γλείψει κανείς το μουνάκι, με διάφορους τρόπους,
και ανεβεί το επίπεδο διέγερσης της κοπέλας,
πρέπει ο άντρας να επιλέξει ένα ρυθμό , και να συνεχίσει
με τον ίδιο ακριβώς , ώστε να μπορέσει να χύσει η κοπέλα.
Να είναι δηλαδή το ίδιο επαναλαμβανόμενο ερέθισμα.
Ο καλύτερος ρυθμός είναι , ο ρυθμός που
παίρνει τσιμπούκι η κοπέλα !
Διότι αυτός είναι ο ρυθμός "της " !
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Το μυστικό μου το έμαθε μια κοπέλα
που της έχω κάνει πολλές φορές γλειφομούνι :

Αφού γλείψει κανείς το μουνάκι, με διάφορους τρόπους,
και ανεβεί το επίπεδο διέγερσης της κοπέλας,
πρέπει ο άντρας να επιλέξει ένα ρυθμό , και να συνεχίσει
με τον ίδιο ακριβώς , ώστε να μπορέσει να χύσει η κοπέλα.
Να είναι δηλαδή το ίδιο επαναλαμβανόμενο ερέθισμα.
Ο καλύτερος ρυθμός είναι , ο ρυθμός που
παίρνει τσιμπούκι η κοπέλα !
Διότι αυτός είναι ο ρυθμός "της " !

καλα το πας! μεχρι στιγμης δεν εχω συναντησει κανεναν που να ξερει :(
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
αφού ψαχνόσουν για  :zfuck: γιατί δεν έβγαινες μόνη να ψαρέψεις κανένα τεκνό της αρεσκείας σου που θα έβλεπες από κοντά από κανένα μπαράκι ?
σκάιπ και μαι αςς  :grin:

Aρλεκιν διαβάζεις τύπε....
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.798
Πόντοι
1.686
καλα το πας! μεχρι στιγμης δεν εχω συναντησει κανεναν που να ξερει :(

Πρέπει να του δείξεις εσύ, πως σου αρέσει .

Όπως μου έδειξε η κοπέλα που τα είχα παλιότερα.

Γλειφομουνάκιας δεν γεννιέσαι, γίνεσαι !  :rockon: :2funny: :2funny:

 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Πρέπει να του δείξεις εσύ, πως σου αρέσει .

Όπως μου έδειξε η κοπέλα που τα είχα παλιότερα.

Γλειφομουνάκιας δεν γεννιέσαι, γίνεσαι !  :rockon: :2funny: :2funny:

τι να σ πω..μαυτον που ημουν καιρο κ του εδειξα δε σκαμπαζε απο οτι φαινεται!
με τους αλλους δεν ασχοληθηκα,,
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
[quote author=pentagiotissa link=topic=249672.msg7241507#msg7241507 date=147856258

απο κορινθο κιατο περνας καμια βολτα ;
ειμαι εμφανισιμος, τον εχω μεγαλο και ειμαι σχετικα ηκονομικα καλα λεο σχετικα γιατι η κρισι μας εχη γονατιση ολους λιγο πολυ


Τσίμπησε ο κλαρίνο-γαμπρός .....!!!!!!!
:2funny:  :2funny:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Τσίμπησε ο κλαρίνο-γαμπρός .....!!!!!!!
:2funny:  :2funny:

μαλακια εκανε
μονο για τον κοπο επρεπε να της ριξει ενα
ακομα και σαυρα να ητανε
λες και θα τανε το πρωτο μπαζομα

εδω μπαζονουμε καθε μερα...χτιζουμε μεροδουλι μεροφαι τουβλακι τουβλακι λιγο λιγο εχουμε γαμηθει στο χτισιμο
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.530
Πόντοι
2.606
:2funny: έπεσε ο Σταν πάνω στον ογκόλιθο
 

PanasEros

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2023
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
0
Moυ ανακοινωνουν οτι πρεπει να πεταχτω στην Αθηνα για να παρακολουθησω ενα σεμιναριο. Χμμ ταξιδακι στα πατρια εδαφη σκεφτομαι! Τι καλα!!
Αρχισα αμεσως να οργανωνομαι..το σεμιναριο θα διαρκησει 5 ημερες σκεφτηκα, οποτε τα πρωινα θα ειμαι απασχολημενη με αυτο ομως την υπολοιπη ημερα και το βραδυ εχω αρκετο χρονο για πολλα κ ενδιαφεροντα πραγματα!Πρεπει να οργανωθω!
Μου ειχε λειψει η Αθηνα τοσο πολυ!!Η μαλλον για να ακριβολογω μου ειχε λειψει ο εαυτος μου και αυτα που εζησα στην Αθηνα ουσα φοιτητρια!
Πλεον ομως ουτε φοιτητρια ειμαι ουτε εξαρτημενη οικονομικα..για πρωτη φορα στη ζωη μου..στα 25 μου χρονια ειμαι εντελως ανεξαρτητη οχι μονο οικονομικα αλλα ουσιαστικα. Δεν εξαρτωμαι απο κανεναν..μονη μου οριζω τη ζωη μου..και αυτο ειναι οτι πιο υπεροχο και τρομακτικο συναμα μπορει να συμβει!!
Επιλεγω λοιπον ενα καλο ξενοδοχειο και το κλεινω αμεσα. Δεν εχω χρονο πρεπει να βιαστω! Κλεινω τα αεροπορικα και ετοιμαζω βαλιτσα!!
Ελλαδα here I come !!

Ειναι αργα..ετοιμαζω βαλιτσα και προσπαθω να δω τι θα φορεσω κ τι θα χωρεσω στη μικρη βαλιτσουλα. Πφφ δε μπορω να κουβαλησω πολλα πραγματα ομως δε ξερω και τι θα αντικρυσω σε αυτο το σεμιναριο. Βαζω κυριως μεσα καλα σοβαρα ρουχα για τη μερα κ λιγο πιο παρδαλα για τα βραδια. Εχω μεσα σε 5 μερες να δω φιλους απο τα παλια και τις υπεροχες κολλητες μου που με περιμενουν. Αλλα και παλι αυτο δε μου αρκει..εχω ψηθει αγρια για Αθηναικη dolce vita που λενε και στο χωριο μου! :P
Ετσι ενημερωνω οσους ιντερνετικους φιλους εχω, κατοικους Αθηνων , οτι συντομα καταφθανω μετα δοξης και τιμης στη πολη τους κ αν θελουν να βρεθουμε απο κοντα κ να τα πουμε σε ρεαλ ταιμ!
Κανενας τους δεν αρνηθηκε..οποτε ανοιγω την ανζεντα μου και γραφω..

Δευτερα

9-11 σεμιναριο part 1
διαλειμμα για καφε
11.15-12.15 σεμιναριο part2
lunch break
13.15-15.00 σεμιναριο part 3

Επιστροφη στο ξενοδοχειο ντουζ, αραγμα στο κρεβατι και καψιμο στο φεις
τηλεφωνηματα..

18.00-20.00 βολτα στο Πειραια με τα ζουζουνια μου και φαι

Επιστροφη ξενοδοχειο
μποτε και βραδινη εξοδος.. με τον ...........

Ετσι ειχα κανονισει καθε μερα περιπου τι θα εκανα και ποιον θα εβλεπα!
Η Δευτερα θα ξεκινουσε με τον ...........
Μιλουσαμε αρκετο καιρο, με ειχε πεισει να μιλαμε μεσω σκαιπ ετσι καθε βραδυ μολις σχολουσα ανοιγα σκαιπ και τον εβλεπα. Με εβλεπε κι εκεινος..στην αρχη ντρεπομουνα αλλα μετα ανυπομονουσα να μιλησουμε. Δεν ηταν ο τυπος του αντρα που θα εβλεπα στο δρομο κ θα τον προσεχα ηταν ομως ο τυπος αντρα που εχει γνωσεις για τη ζωη γενικοτερα και αυτο το παιχνιδι του μυαλου που μου προσεφεραν οι κουβεντες μαζι του ηταν το κατι αλλο!

Με το καιρο μου ζητησε να γινω λιγο πιο τολμηρη και να του δειξω γυμνες μου φωτογραφιες, αλλωστε και οι δυο προερχομασταν απτο ιδιο κινκυ μπιντιεσεμικο παρελθον οποτε δεν ειχα κανενα κολλημα να του στηλω γυμνες μου φωτογραφιες. Οταν ομως μου ζητησε να το κανω αυτο μπροστα στη καμερα..εκει διστασα...ενιωσα ντροπη και αμηχανια. Το σεβαστηκε ομως..και τα βραδια περνουσαν ευχαριστα..δε ξερω αν ειχα τσιμπηθει αλλα το ολο κοστουμι μου πηγαινε...

Του ανακοινωνω οτι πεταω για Αθηνα και εκεινος προθυμοποιειται να ερθει να με παρει απτο αεροδρομιο. Πολυ ευγενικο αλλα κ αμηχανο..δεν εχουμε ειδωθει ποτε απο κοντα..εν τελει ερχεται η λατρεμενη μου κολλητη να με παρει!
Αχχ εισπνεω Αθηναικο αερα..νιωθω πολυ ομορφα. Καταφθανω στο ξενοδοχειο με υφος 100 καρδιναλιων..ειμαι σε business trip all alone και γουσταρω τρελα! Εχω κλεισει δικλινο, παμε αφηνουμε τα πραγματα φρεσκαρομαι και φευγουμε επιτοπου για μαρινα ζεα..ενα χαλαρο ποτακι ειναι οτι πρεπει..ειναι νωρις ακομα σκεφτομαι εχω χρονο..γυριζω παλι στο ξενοδοχειο κανω γρηγορα ενα μπανακι κανω τα μαλλια μου μπουκλες και βαζω ενα κοκκινο κραγιον..ο .......... στην ωρα του ειναι κατω απτο ξενοδοχειο κ μ στελνει μηνυμα να κατεβω. Μπαινω στο αμαξι του με ενα τεραστιο χαμογελο και τον χαιρετω θερμα..εκεινος ειναι στραβωμενος που δεν ηρθε να με παρει απτο αεροδρομιο κ μ το λεει. Βαζει μπρος και φευγουμε παρατηρω οτι καθως οδηγαει ριχνει κλεφτιες ματιες να με δει..να με παρατηρησει.
Εγω δυστυχως εχω απογοητευει απο την εικονα που βλεπω..δεν ειναι οπως φαινοταν στο σκαιπ...

Αποφασιζουμε να παμε βορεια! Του λεω οτι εμπιστευομαι τη κριση του κ ας με παει οπου θελει.
Σε καποια φαση σταματα στα φαναρια και γυρνα με υφος και μου λεει οτι θελει να με φιλησει..
Μενω λιγο εκπληκτη γτ δε το περιμενα..δεν ειχε περασει πολυ ωρα που ειχα μπει στο αμαξι του..οποτε του λεω ευγενικα οτι καλυτερα οχι.
Αυτος με ρωτα γιατι..του εξηγω οτι δε νιωθω ανετα..
Ψιλοσυζηταμε και ξαφνικα μου ξαναλεει το ιδιο..εγω του το κοβω..
ε αυτο ηταν εριξε τα μουτρα ως το πατωμα..σοβαρεψε κ εγινε απομακρος..

Φτανουμε στο μερος και δυστυχως δεν εχει αλλαξει μουτρα..καθομαστε κ εγω οπως παντα χαζολογω χαμογελω ειμαι ανετη και κανω γκριματσες..
αυτος ξανα μου λεει οτι θελει να με φιλησει..
και τοτε ειναι που μου χαλασε το κεφι τελειως..αρχισα να μετανιωνω την ωρα κ τη στιγμη που εβαλα κοκκινο κραγιον και τονισα τα juicy χειλη μου.
Oλο το βραδυ το περασαμε με αυτον να μου τη πεφτει κ εγω να τον γειωνω..
Μπορω με βεβαιοτητα να πω οτι αυτο ηταν το χειροτερο ραντεβου που εχω βγει με καποιον ever..

Στο τελος μονο που δεν τον εβρισα του ειπα οτι ηθελα να φυγω..προσφερθηκε να με παει στο ξενοδοχειο μου αλλα δεν ηθελα..ελα ομως που ειχαμε πιασει ερημιες κ δεν ειχα αλλα ουτε ηξερα πως να γυρισω πισω..
Φευγουμε απτο καφε και μπαινουμε στο αμαξι..και εκεινη την ωρα μου χτυπαει οτι σημερα ηταν η γιορτη του κ οτι αντι τη περασει με τους φιλους του τη περασε μαζι μου κ δεν το εκτιμησα αυτο..
πφφφ τα χα παιξει οποτε δε μιλουσα..μουγγαθηκε κ αυτος κ με γυρισε πισω..φτανουμε στο ξενοδοχειο τον ευχαριστησα για τη βολτα και βγαινω απτο αμαξι..προς εκπληξη μου βγαινει κ αυτος και ερχεται κοντα μου. Μου λεει οτι χαρηκε που με γνωρισε..μετα κοντοσταθηκε για μια στιγμη κ επειτα με πιανει απτη μεση με καρφωνει στα ματια κ με πλησιαζει..προσπαθει να δει αν θα αντιδρασω..καταλαβαινω οτι θελει να με φιλησει κ κανω ενα βημα πισω..εκνευριζεται κ με αφηνει...παω να φυγω κανω μερικα βηματα κ γυρνω κ τον κοιταω..αυτος νομιζει οτι κατι θελω κ με πλησιαζει παλι..αλλα του λεω οτι πρεπει να φυγω κ εξαφανιζομαι μεσα στο χοτελ...
Βγαινω στο μπαλκονι κ βλεπω οτι εχει φυγει ευτυχως...πεταω τις μποτες κ πεφτω στο κρεβατι..σκεφτομαι ποσο χαλια ηταν αυτο το ραντεβου..
Ανυπομονουσα τοσο πολυ να τον δω. μου αρεσε ο χαρακτηρας του αλλα οταν απο κοντα ειδα αυτο το κολλημα κ τα μουτρα ξενερωσα τοσο πολυ! Ειδικα οταν με πιεζει για κατι που δε θελω...που δε μου το εμπνεει..

Χαλαστηκα γτ ηλπιζα πολλα απο αυτη τη γνωριμια...αλλα δε βαριεσαι λεω...ξεβαφτηκα..ξεντυθηκα..επεσα στο κρεβατι και ανοιξα την ατζεντα μου..
Τριτη αυριο..καινουργια μερα οποτε πρεπει να την αντιμετωπισω αισιοδοξα κ με χαμογελο σκεφτομαι..κοιτω το προγραμμα μου..το ματι μου πεφτει στο επομενο ατομο στη λιστα μου...χαμογελω πονηρα..κλεινω την ατζεντα και ξαπλωνω στο κρεβατακι μου..Ωρα για νανι τωρα...


Συνεχιζεται..
Χαιρετώ! Περιμένω τη συνέχεια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom