Νέα

Παίρνω αντισυλληπτικά για τον γαμιά μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaitaki39
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.797
Like
3.620
Πόντοι
456
Kάθε μέρα αντισυλλιπτικά; Δεν κάνουν καλό
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
δεν θα το πω δημοσια την δικαιολογια ,γιατι νηματα φτιαχνουν μονο τις κυριακες ? ο καθενας οποτε του καβλωσει θα γραφει
Τόσα χρόνια τύπε εδώ μέσα έχουμε θεσπίσει κάποια ιδανικά, κάποιες αξίες, δεν θα έρθεις εσύ από τη μία μέρα στην άλλη να τα γκρεμίσεις όλα αυτά, που με τόσο κόπο και χύσι έχουμε φτιάξει. Λίγος σεβασμός στο ιερό αυτό φόρουμ δεν βλάπτει:s&m_2:
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.571
Κριτικές
24
Like
9.698
Πόντοι
4.746
Ξέρεις τι πιστεύω ναι λέμε ότι είσαι γυναίκα αλλά στερημένη.Γιατι ;;; Όταν περνάς καλά δεν το ξεφωνίζεις δεν το λες σ όλον τον κόσμο άρα έχεις φαντασίωση να σε πηδάει ένας ψωλαρας παράδειγμα ο Καλλίμαχος και για να ξεδωσεις σε αυτήν την επιθυμία την έκανες ιστορίαα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.145
Κριτικές
90
Like
32.220
Πόντοι
24.700
Ξέρεις τι πιστεύω ναι λέμε ότι είσαι γυναίκα αλλά στερημένη.Γιατι ;;; Όταν περνάς καλά δεν το ξεφωνίζεις δεν το λες σ όλον τον κόσμο άρα έχεις φαντασίωση να σε πηδάει ένας ψωλαρας παράδειγμα ο Καλλίμαχος και για να ξεδωσεις σε αυτήν την επιθυμία την έκανες ιστορίαα
Λέτε να είναι καμιά πλας σάιζ μοντέλα για σφουγγαρίστρες και συναφή αντικείμενα, η οποία προσπαθεί να σκαρφιστεί πικάντικες ιστορίες, προκειμένου να διασκεδάσει τη στέρηση της;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • IMG_20231014_005559.jpg
    IMG_20231014_005559.jpg
    115,3 KB · Εμφανίσεις: 36

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.168
Like
15.822
Πόντοι
3.656
Αν κάνετε 3 πόντους παραχώρηση ως προς το ύψος, πάρτε Μαλβίνα.


Απαιτεί και άλλες παραχωρήσεις ....... ώρες κατηχητικού ........ ξενοδοχεία προσιτά σε βλαχάρα φοιτήτρια που μένει κέντρο και κινείται με τρόλλεϋ ....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.145
Κριτικές
90
Like
32.220
Πόντοι
24.700

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.571
Κριτικές
24
Like
9.698
Πόντοι
4.746
Λέτε να είναι καμιά πλας σάιζ μοντέλα για σφουγγαρίστρες και συναφή αντικείμενα, η οποία προσπαθεί να σκαρφιστεί πικάντικες ιστορίες, προκειμένου να διασκεδάσει τη στέρηση της;
Και αυτό αλλά μπορεί να ασφυκτιά στον γάμο της να μην την πηδάει ο σύζυγος κλπ και για να ξεσπάσει σκαρφίζεται καυλωτικες ιστορίες που εκείνη την ώρα που της γράφει χύνει το διψασμένο από πουτσα μουνακι της
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.168
Like
15.822
Πόντοι
3.656
Κάπου τα έχετε μπερδέψει.
Τι έχω μπερδέψει ; Δουλεύει μετά τις 23.00 ;
Δεν πάει μόνο πριάμους και μεταξουργείο ;
Και .... δεν δέχεται καν κλησεις .... τις παλιές ...

Παλιός είστε ... ΘΥΜΑΣΤΕ ;;; Που πιάναμε το κινητό .... χτυπάγαμε το νούμερο ... ΚΑΙ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ;;;
Χωρις apps που μετατρέπουν ... τη φωνή σε data !
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
απο τον Αυγουστο οταν γυρισα απ τις διακοπες ,ειπα να βρεθω με ενα μαναρι απο τσατ ...που εμενε μονος στο σπιτι..μιλουσαμε σε ολες τις διακοπες κ περιμενα να φυγει ο αντρας μου ταξιδι ...με το που εφυγε ταξιδι αμεσως κανονησα να βρεθω μαζι του ,ηταν μαγευτικο αυτο το βραδυ ...ηταν το βραδυ που κερατωσα τον αντρα μου για πρωτη φορα .....πηγα σπιτι του με αρπαξε με χουφτωσε με εγδυσε ,με εγλυψε κ μετα πεσαμε στο κρεββατι γαμιομασταν σαν ζωα 4,5 ωρες σχεδον ασταματητα αχ θεε μου τι καβλας ηταν 20 ποντους ψωλη για την παρτι μου να με γαμαει συνεχεια ...εχυσε μεσα μου ακαποτος 2 φορες ...μου λεει δεν εχω αλλα χυσια ,,εγω του ειπα θα σε ξεζουμισω ..τον πλακωνω στο τσιμπουκι κ χυνει κ τριτη φορα ....τα χυσια εβγαιναν εξω απ την μουναρα μου ,εκεινη την νυχτα ,η ωρα ειχε περασει επρεπε να φυγω με εψαχνε ο αντρας μου κ δεν απαντουσα στο τηλεφωνο ...μετα του βρηκα μια δικαιολογια ευτηχως την πιστεψε ....ημουν τοσο χαρουμενη εκεινη την νυχτα ...πηρα το χαπι της επομενης μερας κ κοιμηθηκα.. αμεσως ...ωσπου εφτασε η ωρα να ξεναπαω σπιτι του ..ξεκινησα αντισυληπτικα κ καναμε παλυ το ακαποτο κ ολα μεσα ...μου λεγε ολα στην μητρα θα τα παρεις ,θα στο γκαστρωσω ,τρελενομασταν απο καβλα ,κ μου λεγε να κοψω τα χαπια να με γκαστρωσει πανω στην καβλα του...δεν ηξερα καν πως ηταν τα χυσια του ,ολο μεσα τα επερνα ...μερικες φορες δεν εβγαιναν εξω ,κ μου λεγε πως τα χωνευεις ετσι ...κ ειχαμε παντα σαν σχεδιο να χυσει μαζι μουνι κολο στομα ..ταυτοχρονα ηταν ενα σεναριο μας ...που ισως καποια στιγμη γινει ...απο τοτε παιρνομαστε σαν ζωα μπαινω σπιτι με γδυνει με πουτσωνει στον καναπε στην κουζινα ,παντου ...η εμπειρια βεβαια στην κουζινα ηταν αλλιωτικη ..με πηρε σκιφτη στο τραπεζι με εχυσε κ μετα επεσαν τα χυσια στο πατωμα ...εκαναν λιμνουλα ...την δευτερη φορα στο κρεββατι με καταγεμισε εκανε εκρηξη το καβλι του το καταλαβαμε κ οι 2...κ μονο που με ακουμπαει τρελενομαι απο καβλα δεν εχω ξανανοιωσει ετσι....με αγκαλιαζει με σφίγγει ορθια κ καβλωνω με την μια ...με τρελενει στα γλωσσοφυλα ,λιωνω ολη...ενα γαμησι γεματο παθος....εχω τρελαθει μαζι του...
Δεν βάζεις και καμία παράγραφο ;

ΕΣΥ δεν ήσουν που δίνεις μόνο κωλο ; Τι χάπια μας λες…
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.997
Πόντοι
3.936
απο τον Αυγουστο οταν γυρισα απ τις διακοπες ,ειπα να βρεθω με ενα μαναρι απο τσατ ...που εμενε μονος στο σπιτι..μιλουσαμε σε ολες τις διακοπες κ περιμενα να φυγει ο αντρας μου ταξιδι ...με το που εφυγε ταξιδι αμεσως κανονησα να βρεθω μαζι του ,ηταν μαγευτικο αυτο το βραδυ ...ηταν το βραδυ που κερατωσα τον αντρα μου για πρωτη φορα .....πηγα σπιτι του με αρπαξε με χουφτωσε με εγδυσε ,με εγλυψε κ μετα πεσαμε στο κρεββατι γαμιομασταν σαν ζωα 4,5 ωρες σχεδον ασταματητα αχ θεε μου τι καβλας ηταν 20 ποντους ψωλη για την παρτι μου να με γαμαει συνεχεια ...εχυσε μεσα μου ακαποτος 2 φορες ...μου λεει δεν εχω αλλα χυσια ,,εγω του ειπα θα σε ξεζουμισω ..τον πλακωνω στο τσιμπουκι κ χυνει κ τριτη φορα ....τα χυσια εβγαιναν εξω απ την μουναρα μου ,εκεινη την νυχτα ,η ωρα ειχε περασει επρεπε να φυγω με εψαχνε ο αντρας μου κ δεν απαντουσα στο τηλεφωνο ...μετα του βρηκα μια δικαιολογια ευτηχως την πιστεψε ....ημουν τοσο χαρουμενη εκεινη την νυχτα ...πηρα το χαπι της επομενης μερας κ κοιμηθηκα.. αμεσως ...ωσπου εφτασε η ωρα να ξεναπαω σπιτι του ..ξεκινησα αντισυληπτικα κ καναμε παλυ το ακαποτο κ ολα μεσα ...μου λεγε ολα στην μητρα θα τα παρεις ,θα στο γκαστρωσω ,τρελενομασταν απο καβλα ,κ μου λεγε να κοψω τα χαπια να με γκαστρωσει πανω στην καβλα του...δεν ηξερα καν πως ηταν τα χυσια του ,ολο μεσα τα επερνα ...μερικες φορες δεν εβγαιναν εξω ,κ μου λεγε πως τα χωνευεις ετσι ...κ ειχαμε παντα σαν σχεδιο να χυσει μαζι μουνι κολο στομα ..ταυτοχρονα ηταν ενα σεναριο μας ...που ισως καποια στιγμη γινει ...απο τοτε παιρνομαστε σαν ζωα μπαινω σπιτι με γδυνει με πουτσωνει στον καναπε στην κουζινα ,παντου ...η εμπειρια βεβαια στην κουζινα ηταν αλλιωτικη ..με πηρε σκιφτη στο τραπεζι με εχυσε κ μετα επεσαν τα χυσια στο πατωμα ...εκαναν λιμνουλα ...την δευτερη φορα στο κρεββατι με καταγεμισε εκανε εκρηξη το καβλι του το καταλαβαμε κ οι 2...κ μονο που με ακουμπαει τρελενομαι απο καβλα δεν εχω ξανανοιωσει ετσι....με αγκαλιαζει με σφίγγει ορθια κ καβλωνω με την μια ...με τρελενει στα γλωσσοφυλα ,λιωνω ολη...ενα γαμησι γεματο παθος....εχω τρελαθει μαζι του...

Πόσο καιρό είπαμε ότι έχεις να γαμήσεις;

:confused:
 

menounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
104
Κριτικές
4
Like
480
Πόντοι
301
Γυναίκα που χρησιμοποιεί λέξεις ‘με πουτσώνει’ και ‘μουνάρα μου’ δεν ξέρω, είμαι σκεπτικός. Φοβάμαι είναι ο Μάκης η κανένα από τα γουρούνια.
 

Titser

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
3
Like
401
Πόντοι
20
Γυναίκα που χρησιμοποιεί λέξεις ‘με πουτσώνει’ και ‘μουνάρα μου’ δεν ξέρω, είμαι σκεπτικός. Φοβάμαι είναι ο Μάκης η κανένα από τα γουρούνια.
Κασέλοπουστρακης είναι και μας καυλαντιζει για πλακίτσα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
απο τον Αυγουστο οταν γυρισα απ τις διακοπες ,ειπα να βρεθω με ενα μαναρι απο τσατ ...που εμενε μονος στο σπιτι..μιλουσαμε σε ολες τις διακοπες κ περιμενα να φυγει ο αντρας μου ταξιδι ...με το που εφυγε ταξιδι αμεσως κανονησα να βρεθω μαζι του ,ηταν μαγευτικο αυτο το βραδυ ...ηταν το βραδυ που κερατωσα τον αντρα μου για πρωτη φορα .....πηγα σπιτι του με αρπαξε με χουφτωσε με εγδυσε ,με εγλυψε κ μετα πεσαμε στο κρεββατι γαμιομασταν σαν ζωα 4,5 ωρες σχεδον ασταματητα αχ θεε μου τι καβλας ηταν 20 ποντους ψωλη για την παρτι μου να με γαμαει συνεχεια ...εχυσε μεσα μου ακαποτος 2 φορες ...μου λεει δεν εχω αλλα χυσια ,,εγω του ειπα θα σε ξεζουμισω ..τον πλακωνω στο τσιμπουκι κ χυνει κ τριτη φορα ....τα χυσια εβγαιναν εξω απ την μουναρα μου ,εκεινη την νυχτα ,η ωρα ειχε περασει επρεπε να φυγω με εψαχνε ο αντρας μου κ δεν απαντουσα στο τηλεφωνο ...μετα του βρηκα μια δικαιολογια ευτηχως την πιστεψε ....ημουν τοσο χαρουμενη εκεινη την νυχτα ...πηρα το χαπι της επομενης μερας κ κοιμηθηκα.. αμεσως ...ωσπου εφτασε η ωρα να ξεναπαω σπιτι του ..ξεκινησα αντισυληπτικα κ καναμε παλυ το ακαποτο κ ολα μεσα ...μου λεγε ολα στην μητρα θα τα παρεις ,θα στο γκαστρωσω ,τρελενομασταν απο καβλα ,κ μου λεγε να κοψω τα χαπια να με γκαστρωσει πανω στην καβλα του...δεν ηξερα καν πως ηταν τα χυσια του ,ολο μεσα τα επερνα ...μερικες φορες δεν εβγαιναν εξω ,κ μου λεγε πως τα χωνευεις ετσι ...κ ειχαμε παντα σαν σχεδιο να χυσει μαζι μουνι κολο στομα ..ταυτοχρονα ηταν ενα σεναριο μας ...που ισως καποια στιγμη γινει ...απο τοτε παιρνομαστε σαν ζωα μπαινω σπιτι με γδυνει με πουτσωνει στον καναπε στην κουζινα ,παντου ...η εμπειρια βεβαια στην κουζινα ηταν αλλιωτικη ..με πηρε σκιφτη στο τραπεζι με εχυσε κ μετα επεσαν τα χυσια στο πατωμα ...εκαναν λιμνουλα ...την δευτερη φορα στο κρεββατι με καταγεμισε εκανε εκρηξη το καβλι του το καταλαβαμε κ οι 2...κ μονο που με ακουμπαει τρελενομαι απο καβλα δεν εχω ξανανοιωσει ετσι....με αγκαλιαζει με σφίγγει ορθια κ καβλωνω με την μια ...με τρελενει στα γλωσσοφυλα ,λιωνω ολη...ενα γαμησι γεματο παθος....εχω τρελαθει μαζι του...
 

Συνημμένα

  • κόφτη πλάκα ρε φιλε.mp4
    5 MB · Εμφανίσεις: 0

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.706
Πόντοι
20.686
Ο πρώτος 20 πόντος ξεκωλιασε την (τον) kaitaki39.
Ο δεύτερος 20ποντος ξεμουνιασε την (τον) kaitaki39.
Ο τρίτος 20ποντος τι θα κάνει στην (στον) kaitaki39 ?????
Προσεχώς.....
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.384
Κριτικές
2
Like
18.293
Πόντοι
3.836
πηγα σπιτι του με αρπαξε με χουφτωσε...μου λεει δεν εχω αλλα χυσια ..τον πλακωνω στο τσιμπουκι κ χυνει κ τριτη φορα ...ωσπου εφτασε η ωρα να ξεναπαω σπιτι του ..ξεκινησα αντισυληπτικα κ καναμε παλυ το ακαποτο κ ολα μεσα ...δεν ηξερα καν πως ηταν τα χυσια του ,ολο μεσα τα επερνα ...
Την πρώτη φορά, που βρεθήκατε δηλαδή και τον πλάκωσες στο τσιμπούκι δεν του τα δοκίμασες, μωρή;:think:
Τς τς τς....
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.384
Κριτικές
2
Like
18.293
Πόντοι
3.836

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom