Νέα

Mε 70 μιλια την ωρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δηλωνω κι εγω συμμετοχη στην "συμμαχια των προθυμων".
Η σειρα πως παει παιρνουμε απο καπου αριθμο προτεραιοτητας ?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.971
Κριτικές
90
Like
32.028
Πόντοι
24.700
Πρωτον οι ιστοριες μ ειναι βιωματικες και δευτερον και δεν μ εχει στηλει μνμ  με τη διευθυνση του μαγαζιου ωστε να περασω!

Πρώτον: Όταν θα σε "περάσω ένα χεράκι", θα καταλάβεις ότι όλες οι προηγούμενες βιωματικές εμπειρίες σου ήταν "αρχίδια χαρτοπόλεμος".  :)

Δεύτερον: Το μαγαζί, το ξέρει όλο ο ιστότοπος. Πανόρμου και Πλατείας Αγίου Δημητρίου γωνία, Αμπελόκηποι Αθηνών. (Το "Αθηνών", για να μην υποστηρίζεις μετά ότι σε μπέρδεψα και ότι έψαχνες στους Αμπελοκήπους Θεσσαλονίκης ή Ζακύνθου).  :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.971
Κριτικές
90
Like
32.028
Πόντοι
24.700
Πρωτον οι ιστοριες μ ειναι βιωματικες και δευτερον και δεν μ εχει στηλει μνμ  με τη διευθυνση του μαγαζιου ωστε να περασω!

Αγαπημένη του συνήθεια, το να πληρώνει εκδιδόμενες για να κοιμάται (όχι μεταφορικώς, αλλά κυριολεκτικώς) μαζί τους.   :)
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
100
Like
7.442
Πόντοι
17.586
Πρώτον: Όταν θα σε "περάσω ένα χεράκι", θα καταλάβεις ότι όλες οι προηγούμενες βιωματικές εμπειρίες σου ήταν "αρχίδια χαρτοπόλεμος".  :)

Δεύτερον: Το μαγαζί, το ξέρει όλο ο ιστότοπος. Πανόρμου και Πλατείας Αγίου Δημητρίου γωνία, Αμπελόκηποι Αθηνών. (Το "Αθηνών", για να μην υποστηρίζεις μετά ότι σε μπέρδεψα και ότι έψαχνες στους Αμπελοκήπους Θεσσαλονίκης ή Ζακύνθου).  :)

Δικό σου το μεζεδοπωλείο τυπε ? Δεν το ήξερα ότι το έχει συναγωνιστής !!
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Πρώτον: Όταν θα σε "περάσω ένα χεράκι", θα καταλάβεις ότι όλες οι προηγούμενες βιωματικές εμπειρίες σου ήταν "αρχίδια χαρτοπόλεμος".  :)

Δεύτερον: Το μαγαζί, το ξέρει όλο ο ιστότοπος. Πανόρμου και Πλατείας Αγίου Δημητρίου γωνία, Αμπελόκηποι Αθηνών. (Το "Αθηνών", για να μην υποστηρίζεις μετά ότι σε μπέρδεψα και ότι έψαχνες στους Αμπελοκήπους Θεσσαλονίκης ή Ζακύνθου).  :)

Πως το λενε?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.971
Κριτικές
90
Like
32.028
Πόντοι
24.700
Δικό σου το μεζεδοπωλείο τυπε ? Δεν το ήξερα ότι το έχει συναγωνιστής !!

Το καφενείον ποτοπωλείον, Κύριε.

Δεν είναι δικό μου όμως. Το έχει ένα μικρανήψι μου με ένα φίλο του, και εγώ απλώς τους συνδράμω με την εμπειρία μου.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.971
Κριτικές
90
Like
32.028
Πόντοι
24.700
Δικό σου το μεζεδοπωλείο τυπε ? Δεν το ήξερα ότι το έχει συναγωνιστής !!

Παρεμπιπτόντως... Το παρακείμενο μεζεδοπωλείο το έχει ένας άξεστος  μπαστουρνόβλαχος εκ Καρπενησίου.  :S

Για να είμαι δίκαιος όμως, αν καταφέρει κανείς να "παραμερίσει" την "βλαχιά" του ιδιοκτήτη, τα εδέσματα που προσφέρει είναι ποιοτικά, και οι τιμές προσεγμένες.
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Παρεμπιπτόντως... Το παρακείμενο μεζεδοπωλείο το έχει ένας άξεστος  μπαστουρνόβλαχος εκ Καρπενησίου.  :S

Για να είμαι δίκαιος όμως, αν καταφέρει κανείς να "παραμερίσει" την "βλαχιά" του ιδιοκτήτη, τα εδέσματα που προσφέρει είναι ποιοτικά, και οι τιμές προσεγμένες.

δε μ ειπες ονομα κ θα χαθω!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.971
Κριτικές
90
Like
32.028
Πόντοι
24.700


Σας περιμένω για κρύο μπυράκι, και οφθαλμόλουτρο στα ξεκωλάκια. (Βιαστείτε να προλάβετε όσο ο καιρός παραμένει ζεστός, και οι ενδυμασίες είναι ακόμα "ελαφριές").  :)
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Σας περιμένω για κρύο μπυράκι, και οφθαλμόλουτρο στα ξεκωλάκια. (Βιαστείτε να προλάβετε όσο ο καιρός παραμένει ζεστός, και οι ενδυμασίες είναι ακόμα "ελαφριές").  :)
Θα έρθω με πενταγιω να κλάψει στον ώμο σου  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom