Νέα

Düsseldorf

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
μετα απτην πρωτη επιτυχημενη μου προσπαθεια να βρω το ακαπουλκο τελικα το βρηκα με την δευτερη.ειναι στο vekbert μια μικρη πολη 40χλμ ρξω απτο ddrof.με το που πηγα μεσα στη ρεσεψιον μου λεει 35 ευρω της βγαζω πιστωτικη μ λεει μονο μετρητα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:πηγα για υπνο,ειχα μαζι μενα 50ρικο αλλα τι να σου κανει.ρε φιλε ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να μην δεχοντε πιστοτικες ελέος
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μετα απτην πρωτη επιτυχημενη μου προσπαθεια να βρω το ακαπουλκο τελικα το βρηκα με την δευτερη.ειναι στο vekbert μια μικρη πολη 40χλμ ρξω απτο ddrof.με το που πηγα μεσα στη ρεσεψιον μου λεει 35 ευρω της βγαζω πιστωτικη μ λεει μονο μετρητα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:πηγα για υπνο,ειχα μαζι μενα 50ρικο αλλα τι να σου κανει.ρε φιλε ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να μην δεχοντε πιστοτικες ελέος
1. θα είμαι σήμερα το βράδυ Duesseldorf - Wuppertal, οπότε αν θες βρισκόμαστε να σε ξεναγήσω
2. και πάλι έκανες λάθος... αφού είχες αυτοκίνητο, έπρεπε να ψάξεις για την πιο κοντινή Sparkasse/Bank. Σηκώνεις και μπαίνεις. Δεν θυμάμαι αν το ακα έχει ΑΤΜ.
Πάντως, προσωπικά, επειδή μου αρέσει να με κουλαντρίζουνε και έχω τη δύναμη να πω όχι, το Ακαπούλκο είναι βαρετό. Πας και κάθεσαι ΔΙΠΛΑ στην γκόμενα και αν δεν της μιλήσεις εσύ, αυτή δεν σου μιλάει. Αν είσαι λοιπόν μόνος...μπορείς να χαρείς τη μοναξιά σου για πολλήηηηηηηηηηηηη ώρα.
Προτιμώ livingroom.
3. Σου στέλνω κινητό και στείλε πμ, αν θες να βρεθούμε σήμερα...
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
επστρεψα δυστυχως αδερφε :- δεν πειραζει την επομενη
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Den peirazei... Vriskomaste gia ena kafe Ellada kai meta kanonizoume gia Germany. Thlefwno ell. Exeis... Steile sms
 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Νεώτερο: η είσοδος στο Acapulco αυξάνεται κατά 5 €.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
προσωπικά αν και το Ακαπούλκο είναι μία φτηνή (και λογική) επιλογή, δεν μου αρέσει.
Ακριβώς για τον ίδιο λόγο που ο φιλαράκος παραπάνω xm είπε πως δεν του αρέσει να τον ενοχλούν, ακριβώς για τον ίδιο λόγο εμένα δεν μου αρέσει.
Σε τέτοιο μαγαζί άμα πας μόνος σου έχεις βαρεθεί στο μισάωρο.

ενώ στα άλλα έρχονται, σε παίζουνε, σου κουβεντιάζουνε...άμα δεν θες φεύγουνε κι έρχονται άλλες.

Θυμάμαι 2-3 κοπέλες στο ΟΑΣΕ που είχανε κολλήσει και μου έρχονταν διαρκώς παρότι δεν τις έπαιρνα για μέσα. Και τους το έλεγα κιόλας. Αλλά αυτές εκεί....μια χαρά παρεούλα για την ώρα της αγρανάπαυσης ήταν όμως. περνούσε ευχαριστα η ώρα χουφτώνοντας και μιλώντας :)
 

viper7gr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
10
Εδω στο Acapulko μαζι πηγαμε και βαρεθηκαμε...ευτυχως που καναμε χαβαλε!αλλιως θα ειχαμε πεσει στην πισινα να πεθανουμε απο τοξικο δηλητηριασμο...
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
ενημερωση, επειδη βρεθηκα στο dusseldorf κ για δουλεια στο alsdorf μετα απο συστασεις φιλου περασα απο καλο μαγαζακιτο erotica εντοσ πολης βεβαια λιγο δυσκολο στο να το βρω εξ'αρχης αλλα(αψογος χωρος με μασαζοκρεβατο-κρεβατι-μοκετα) οπου η θεια με ονομα karina milfαρα ξανθια καλιγραμμη πολυ καυλιαρα,απο 38-40+low πιστευω, ηταν special σε ολα της :fuck1: αν και λεει οτι ειναι μικροτερη σε ηλικια.επισης ειχε μια χοντρουλα καλο προσωπο με γυαλακια με μεγαλα βυζια για τους λατρεις :tits:, καθως και αλλη μια ακογοταναπο το διπλανο δωματιο εν ωρα εργασιας και δεν την ειδα καν. αυτα μαγκες
Γαμωτο ηθελα να παω living room δεν ειχα χρονο, ενδεχεται ομωσ να ανεβω καλοκαιρι οπότε θελω πληροφοριες guys. :-*
 

feelthetroll

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
επειδη θα παω πρωτη φορα σε fkk εχω αποριες.
1)σου δινουν μπουρνουζια κτλ..εσωρουχο φορα ή κυκλοφορεις με το ματζαφλαρι να ειναι εκρεμμες?
2)τα λεφτα τα κουβαλας μαζι σου?πως πληρωνεις?στο μπουρνουζι τα εχεις?
3)κινητο επιτρεπεται να εχεις μαζι σου?βγαζεις κανα κωλο φωτογραφια?
4)τσιμπουκι ακαποτο πληρωνεις παραπανω?
5)τρως πινεις οσο θες?εχει κ κανονικα ποτα ή μονο μπυρες?
6)καθεσαι οσες ωρες θες?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
επειδη θα παω πρωτη φορα σε fkk εχω αποριες.
1)σου δινουν μπουρνουζια κτλ..εσωρουχο φορα ή κυκλοφορεις με το ματζαφλαρι να ειναι εκρεμμες?
2)τα λεφτα τα κουβαλας μαζι σου?πως πληρωνεις?στο μπουρνουζι τα εχεις?
3)κινητο επιτρεπεται να εχεις μαζι σου?βγαζεις κανα κωλο φωτογραφια?
4)τσιμπουκι ακαποτο πληρωνεις παραπανω?
5)τρως πινεις οσο θες?εχει κ κανονικα ποτα ή μονο μπυρες?
6)καθεσαι οσες ωρες θες?
1) σου δινουν μπουρνουζι ,ματζαφλαρι εξω
2)τα λεφτα σε safe box πληρωνεις με το κομματι , πας ερχεσαι να γυμναζομαστε και λιγο
3)κινητο δεν ξερω , φωτο κυνδηνευεις να σου ξυρισουν τον δικο σου κωλο οι φουσκωτοι ναζι απο το διπλανο δωματιο
4)δεν γνωριζω δεν απαντω
5)τρως πινεις οσο θες μη αλκοολουχα
6) αν θες ριξε και κανενα υπνο
 

feelthetroll

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
πληρωνεις πριν ή μετα τυπε?κανενας για το κινητο γνωριζει?σε ευχαριστω stefan
 

feelthetroll

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
αλκοολ εχει και το πληρωνεις?ή απλα δεν εχει?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
πληρωνεις τα παντα απο πριν
αλκοολ απλα δεν εχει , φαντασου να σουρωνουν εκει μεσα ξεβρακωυοι ολοι με τοσα μουνια γυρω τους
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
αλκοολ εχει και το πληρωνεις?ή απλα δεν εχει?
αλκοολ δεν δίνουν, απλά ορισμένα σου δίνουν με πληρωμή μπύρα με αλκοολ, επίσης πολλά δίνουν τσάμπα μπύρα χωρίς αλκοολ
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
πληρωνεις πριν ή μετα τυπε?κανενας για το κινητο γνωριζει?σε ευχαριστω stefan
πληρώνεις είσοδο ανάλογα το μαγαζί, και μέσα την κοπέλα την πληρώνεις μετά το σεξ, πάτε μαζί στο ντουλαπάκι που σου έχουν δώσει και τα σκας
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
επειδη θα παω πρωτη φορα σε fkk εχω αποριες.
1)σου δινουν μπουρνουζια κτλ..εσωρουχο φορα ή κυκλοφορεις με το ματζαφλαρι να ειναι εκρεμμες?
2)τα λεφτα τα κουβαλας μαζι σου?πως πληρωνεις?στο μπουρνουζι τα εχεις?
3)κινητο επιτρεπεται να εχεις μαζι σου?βγαζεις κανα κωλο φωτογραφια?
4)τσιμπουκι ακαποτο πληρωνεις παραπανω?
5)τρως πινεις οσο θες?εχει κ κανονικα ποτα ή μονο μπυρες?
6)καθεσαι οσες ωρες θες?
1. μόνο μπουρνούζι και παντόφλες τύπε
2. σου δίνουν 2 ντουλαπάκια, ένα μεγάλο για τα ρούχα σου και ένα μικρό για πορτοφόλια ρολόγια κλπ
3. κανονικά δεν επιτρέπετε, και φυσικά όχι φωτογραφίες, αν σε πιάσουν να τραβάς δεν θα καταλάβεις για πότε βρέθηκες έξω, εγώ την τελευταία φορά στο Αρτεμις το είχα στην τσέπη το κινητό στο αθόρυβο
4. όχι δεν πληρώνεις παραπάνω είναι μέσα στην τιμή, όπως και ο χρόνος είναι μισάωρο
5. τρως ότι γουστάρεις και πίνεις ότι θες από τα τσάμπα, αναψυκτικά καφέδες μπύρες χωρίς αλκοολ
6. μπορείς να πας από την ώρα που ανοίγει μέχρι να το κλείσεις
 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Στην περιοχή του Ντύσσελντορφ σχεδόν όλα τα Club προσφέρουν μια ποικιλία διάφορων μπύρων με ή χωρίς αλκοολ τζάμπα, εκτός από
 και


που χρεώνουν 3 € το μικρό μπουκάλι. 'Αλλα αλκοολούχα ποτά πληρώνεις έξτρα.

Φυσικά μπορείς να κουβαλάς το κινητό και το πορτοφόλι σου μαζί σου στο μπουρνούζι. Αρκεί να μη βγάλεις φωτογραγίες.
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
παιδες για την τριγυρω περιοχη εχω 4 μαγαζιά τύπου ΦΚΚ.. GT, Living room, Dolce & Acapulco. Θα ειμαστε για 3μερο και λεμε να επισκεφτουμε 2 απο αυτά + 1 παρτυτρεφ. Τι προτείνετε;;; Γνώμη μου είναι το GT ότι πρέπει να το τιμήσουμε όπωςδηποτε. Τα παρτυτρεφ τα βλέπω λίγο καχύποπτα..
 

sportis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2006
Μηνύματα
20
Κριτικές
10
Like
249
Πόντοι
290
παιδες για την τριγυρω περιοχη εχω 4 μαγαζιά τύπου ΦΚΚ.. GT, Living room, Dolce & Acapulco. Θα ειμαστε για 3μερο και λεμε να επισκεφτουμε 2 απο αυτά + 1 παρτυτρεφ. Τι προτείνετε;;; Γνώμη μου είναι το GT ότι πρέπει να το τιμήσουμε όπωςδηποτε. Τα παρτυτρεφ τα βλέπω λίγο καχύποπτα..

Goldentime έχει τα καλύτερα μοντέλα, αλλά το χειμώνα είναι λίγο στριμόκωλα επειδή είναι μικρό μέσα. Κανόνισε να πάτε εκεί τη λιγότερο "εμπορική" μέρα. Στην ίδια περιοχή θα μπορούσατε να προτιμήσετε και το Villa Vertigo.  Στα αγαπημένα μου προσωπικά είναι και το Magnum. Εξαρτάται και τι ακριβώς θέλει η παρέα, γιατί κάθε κλαμπ έχει διαφορετικά συν/πλην. Για partytreff δεν ξέρω, δεν ήταν ποτέ του στυλ μου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom